Gönderen Konu: Tr_scener Forum'u Ilgili Yorumlar  (Okunma sayısı 5492 defa)

Tr_scener Forum'u Ilgili Yorumlar

« : 30.12.2003 16:00:50 »
Hızlı düğmeleri aç

Wisdom

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Forum'u bir suredir gozlemleyen biri olarak izninizle birkac konuya deginmek istiyorum:

- Forum'un yeni hali, ozellikle de kategoriler eskisine gore daha iyi oldu. Yalniz "Links" kategorisi bence biraz tekrar eden ve gereksiz kalan bir kategori olmus. Link'ler pekala ilgili kategoriler altinda verilebilir, boylece daginiklik da olmamis olur.

- Forum'un kendisiyle ilgili goruslerin belirtilebilecegi ayri bir kategori olmasinda fayda var. Maalesef "Geyik" kategorisi bu is icin su anda en yakin ve en uzak olani.

- Yeni forum acildigindan beridir, garip bir trend var, birileri nickname yerine konu basligi yaziyor sanirim, karmakarisik birkac mesaj gelmis. Commodore Demoscene'den bir ornek:

Dec 30 2003, 01:28 PM
In: Demo Parties - Demo Partileri
By: Yeni Smash Designs Demosu

Galiba guest kullanicisinin post izni kapatilmamis. Eger oyleyse, bence kapatilmasinda fayda var. Ilerde de isimsiz laf atma durumlarinin engellenmesi saglanmis olur.

Su anda aklima gelenler bunlar. Dilerim bir sekilde dikkate alinir.

« Yanıtla #1 : 30.12.2003 16:03:17 »
Hızlı düğmeleri aç

Wisdom

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Thread basliginda hata yapmisim, pardon. "tr_scener forum'u ile ilgili yorumlar" olacakti haliyle. :-)

« Yanıtla #2 : 30.12.2003 22:10:01 »
Hızlı düğmeleri aç

Guest_Hydrogen

• Ziyaretçi
Wisdom gene haklısın. Tamamen daldırıp yapmış olduğum bir şey. Bir trend değil yani. Buna cevap yazarken bile oraya konuyu yazıyordum. Arabirime  ısınamadımi nedir, bu aralar aklım yerinde değil. Sana cc65 ile ilgili cevap yazarken yazı yanlışımı düzelteyim diye, edit yerine quote'a tıklayıp, bir de güzer post ettim:)
Artık ne diyim. Bir süre text ortamından uzak kalmam lazım galiba:)