Gönderen Konu: Online ASM Kursu olur mu???  (Okunma sayısı 2730 defa)

Online ASM Kursu olur mu???

« : 08.10.2005 21:00:08 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar selam;

Bir aralar Spaztica arkadasimiz bir chatodasi denemisti.Bu denemeyi birazda guzellestirerek acaba haftada bir online bir sanal dershane yapabilir miyiz??
Bu kadar guzel coder war her hafta biri ayirsa bir aksamini haftada bir aksam 2-3 saat online kurs gibi bisiler yapilabilir mi?Size de mantikli ve uygulanabilir  geliyor mu???

Her haftabasindan bir gun ayarlanir illa su gun olucak die solemeyis dinamik olur yapi  bolece ogun toplasilip karsilikli soru cevap yapilir.

Sizce????

« Yanıtla #1 : 08.10.2005 22:08:53 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Chat her zaman geyiğe vurma potansiyeli yüksek bir ortam olduğu için yararlı olur mu bilmem ancak şahsen katılabilirim.

« Yanıtla #2 : 08.10.2005 22:18:10 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Originally posted by skate@Oct 8 2005, 09:08 PM
Chat her zaman geyiğe vurma potansiyeli yüksek bir ortam olduğu için yararlı olur mu bilmem ancak şahsen katılabilirim.
[post=2241]Quoted post[/post]
[/b]
Geyige vurana "ban"diririz direkt ...
Amacimiz ogrenmek olmali kimsenin kimsenin zamanini calma hakki yoktur,biz acemiler siz bilenlerden birsey rica ediyorsak bu ricanin karsiligini wermemiz gerekir...

KEndi adima konusucak olursam ben boyle birsey olursa bu ders sureci icerisinde asla geyige sarmam ha bilgi aliswerisi biter o gunluk "ders" die adlandirilan olgu sona erer ondan sonra baska bi ortamdan form,msn vb geyik de yapilir baska seyler de...

Bu konuya gelicek diger cewaplara gore olusumun sekillenmesini taleb ediyorum...

Kendimi dilekce yasiomus gibi hissettim :huh:

« Yanıtla #3 : 08.10.2005 22:23:27 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
ben "varım" dedim ancak Nightlord'un çekirgeleri olarak son sözü sensei söyler derim (sensei/realtime değil tabii ki eheh).

« Yanıtla #4 : 08.10.2005 22:32:59 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
chat oalyı zaten hazır; sizi bekliyor... sadece ortak bir zaman dilimi tespit edip bunu uygulamak gerekli. chat'te videofeed bile yapılabiliyor, bağlantınız modem dışında bişeyse...

« Yanıtla #5 : 09.10.2005 00:53:52 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
benim zavalli dialup baglantim video falan kaldirmaz maalesef... :)

bence bunu deneyebiliriz. fakat su an ne kadar surecegini bilmedigim bir sure daha mersinde olacagim. (tahminen bir haftadan fazla degil). o yuzden ben bu hafta icinde bir gun ve saat belirleyemem maalesef. fakat 17 ekimden baslayan haftadan itibaren katilabilirim.

tam olarak chat suresinin nasil degerlendirilecegini dusunsek iyi olur. mesela once toplu bir grup text okunup herkes hazir gelip soru cevap mi yapilacak. ya da ne biliyim mesela bi odev verilip herkes onu hazirlayip gelecek onu mu tartisacagiz. ya da bi on hazirlik olmadan bir grup beyin firtinasi sorusu ile girip acik tartisma seklinde mi gelisecek ... belki degisik seferlerde degisik yollar deneyebiliriz..

« Yanıtla #6 : 10.10.2005 08:19:04 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Soyle bir onerim olacak....

NightLord arkadasimiz haftada bir gun dokuman eklese sitesine ornegin cuma gunu eklese biz bu dokumani haftasonu rahat rahat incelesek akabinde her pazar aksami hafta ic bir gun ve bir saat belirlense o saatte bu dokumanin online anlatimi sorulari olsa..
Eger zaman kalirsa dokumandan sonra genel sorulara da yer werilebilir...

Boylece hem konu cok dagilmamis olur,hem notlar icin belirli bir aralik oldugundan NightLord'da cok sıkısmamis olur biz de hem okuyarak hemde dinleyerek ogrenebiliriz...

Saygilar sewgiler....