Gönderen Konu: terminator meeting'i haberimiz olmadan terminate mi edildi?  (Okunma sayısı 30087 defa)

terminator meeting'i haberimiz olmadan terminate mi edildi?

« Yanıtla #45 : 09.06.2009 13:22:17 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
gece çok keyifliydi, bu kapsamda bir eğlenceyi (bu sefer salt muhabbet) daha geniş vakitli yapmak, sohbetlerin üstünkörü olmamasını sağlayabilir, daha keyifle kaynaşabiliriz.

transformers her zaman çocuk oyuncağı oldu gözümde, ama görsel ve işitsel efektleri, terminator'ün ötesinde oldu her zaman; terminator naif bir öncüydü (ve belki de öyle de kalmalıydı), transformers dibine kadar efekt kullanıyor. hatta terminator'u var eden, ağır metal (ohh, yeah, roll on babe) tavrıydı. transformers ise daha light, ama şekilde şekile giren robotik oyuncaklar olmaya devam ediyor. şekilde şekile girmek denince de stargate'de izlediğim Replicators mantığı ise daha keyifli, lego gibi ama intelligent parçacıkların oluşturduğu bir varlık biçimi. çok daha birim halde olan, ama bütüne sürekli subspace üzerinden bağlı olan bir ırk. transformers'a baktığımda hep niye bu meretler kendilerini hep tır, araba gibi kamufle etme gereğini duyuyorlar, niye dobra dobra robotum işte ulan diye varlıklarının arkasında durmuyorlar diye sormuşumdur. ezik ırk işte... ;)

« Yanıtla #46 : 09.06.2009 16:02:18 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Meeting superdi. Film kotu de olsa, arkadaslarla egleniliyor. Hele Norvax'in, lame korku filmi muzikleri ve mototerminator'ler konusundaki yorumlari kacirilmayacakti. Vigo sonunda "kiz ne yapsin, alemde sonunda delikanli bir adam gordu" yorumu ile geceye damgasini vurdu:) heheh

Transformers 2'nin reklami da superdi ama. (Gene kasiniyorum:) heheh

Transformers'dan bekledigim icerik, Terminator'den bekledigim icerikten farkli. Ancak Transformers 1, senaryo, kurgu vs. acilardan da Terminator 4'e 5 basardi:) Gerci Terminator 4'e 5 basmak cok zor bir hadise degil:)

Barricade-bumblebee  sahneleri vs. Transformers'da tansiyonu cok guzel ayarlayan sahnelerdi. Ancak tabii serinin ilk filmi olmasinin avantajlari da var. Ilk sahneler supriz faktorleri iceriyor bol bol.

Sahsen Terminator 4 de, 1 ve 2nci filmlerin geriliminden eser yoktu.

Uzun uzun yazmaya gerek yok. T4 olmamis. Transformers 2'den umutluyum:)

« Yanıtla #47 : 09.06.2009 16:13:18 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
süper geceydi, aslında bu sinema günlerini tatil gününe denk getirsek, daha erken buluşup daha çok muhabbet etsek? bizim hanımın hemen uykusu geliyor ve erken kaçmak zorunda kalıyoruz, muhabbete katılamadım ):

keza, film en azından uyutmadı beni... sonuna kadar izledim, ilk yarı gayet sürükleyiciydi...

bu süper organizasyonu yapan hydrogen ve arcane kardeşlerime çok teşekkür ediyorum, umarım transformers2 ve 2012 için de bişiler düşünürler (:

« Yanıtla #49 : 10.06.2009 00:52:18 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
ılk fotolar için teşekkürler Vigo.

Bu arada "umarım transformers2 ve 2012 için de bişiler düşünürler" lafında bir an boş bulundum, lan transformers 2'nin gelmesi 3 sene mi sürecek dedim bir an ahahaha

« Yanıtla #50 : 18.06.2009 17:41:37 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
terminator 4 filmi esnasindaki (ve transformers 2 filmi tanitimindaki) metalik rezonans sesler (ozel bir adlari varmidir bilmiyorum) bana rhesus minus'un pek sevdigim daisy chain 2 mod'unu hatirlatti.. bilmeyen/dinlememis olanlar vardir belki, linki yukarda..

« Yanıtla #51 : 19.06.2009 13:43:06 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
abi kulaklıkla dinledim modu şimdi. stereo olayı çok ilginç kullanılmış. gerçi bir süre sonra ufak bir dengesizlik yaratmış bu kullanım ancak yine de çok zevkli dinlemesi. hatta müzik başladığı anda kulaklık uzatma kablosuna bir el atasım geldi temassızlık var left'de diye :)

parçayı beğendim ama aradığım sürprizi bulamadım parçada. sonlara doğru insan farklı birşeyler arıyor ister istemez. tabii bu biraz da son zamanlarda soft hiçbir müziğe uzun süre tahammül edemememden kaynaklanıyor. başka bir ruh halinde kusur bulmayabilirdim.