Gönderen Konu: Breakpoint 2009  (Okunma sayısı 16362 defa)

Breakpoint 2009

« : 24.03.2009 11:17:36 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
vigo demişti dersiniz; glance grubu, inanıyorum ki, türk scene tarihine altın harflerle yazılacak bir başarıya çok yakın... c64 demo compo'yu kazancaklarını hissediyorum... şimdiden başarılar diliyorum gözlerinden öpüyorum!

gLANCe rULEZ diyorum :::

Breakpoint 2009

« Yanıtla #1 : 24.03.2009 11:55:06 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
15 gün falan kaldı, artık çalışmalara *başlamak* lazım.

şok...şok...şok... :D

Son ana kadar kimse Glance'in ne yapacağını bilemiicek, biz de dahil :)

Breakpoint 2009

« Yanıtla #2 : 24.03.2009 16:18:23 »
Hızlı düğmeleri aç

puNky

• Full Member
    • Profili Görüntüle
meraktan çatlarım ben.

Breakpoint 2009

« Yanıtla #3 : 24.03.2009 16:46:37 »
Hızlı düğmeleri aç

Norvax

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
vigo,

bu forumda simdiye kadar hep pasif okuma modundaydim. Ama mesajini gorunce dayanamadim artik. Cok saolasin. Umarim guzel seyler olacak..Baya kasiyoruz.

Sevgi Saygi.

Breakpoint 2009

« Yanıtla #4 : 24.03.2009 17:54:52 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Vigo, ulu motivasyon kaynagim :) Cok sagolasin guzel dileklerin icin.

Glance urunu simdilik sir cunku ne olacagini biz de tam bilmiyoruz, beklenti yaratmayalim:)

Ama bu kadar adamin oraya 4kb cikarmaya gitmesi biraz abes olur tabii :)

Breakpoint 2009

« Yanıtla #5 : 24.03.2009 19:30:27 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
Ben de nicedir forumlara giremiyordum. Sonunda Hydrogen'in uyarisiyla bu mesaja geldim. Boyle gaz bi mesaja cevap yazmak da cok zor. Bi yandan boyle onemli bi abimizden boyle gaz bi mesaj aldigimiz icin tesekkur etmek istiyorum ama ote yandan zaten compoyu kazanmisiz da oscar konusmasi yapiyomus moduna da girmek istemiyorum haliyle.

Componun sonucunun ne olacagi da cok onemli degil. Nitekim milletin nasil oy kullandigi malum. Ama akabinde scene'de ses getirecek birseyler yapmak icin maksimum kasiyoruz. Umarim istedigimiz kalitede herseyi yetistirebiliriz

Bu dunyada sadece bir tane Vigo var. Hic birseye benzemez o ve hayat boyu ondan birseyler ogrenip, ilham almaya devam edecegiz.

Breakpoint 2009

« Yanıtla #6 : 25.03.2009 00:54:08 »
Hızlı düğmeleri aç

ref

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nightlord;20267
Nitekim milletin nasil oy kullandigi malum.

Hahah, parti atmosferi denen şey garip birşey. Kesinlikle orada pouet dışında bir olay oluyor. 3 gün içinde o yılın "parti kültürü" oluşturuluyor. Partideki kafalara hitab eden, onları okşayan (iyi yada kötü anlamda) her ürün anında tepki alıyor ve akıllarda kalıyor. Uykulu kafalar oylama yaparken de zorlanıyorlar zaten.

Anlatmak istemiyordum (çünkü ayıp bişey yaptım) ama söz tam da bu noktaya gelmişken belirteyim. Geçen sene bingen'de Demo Compo ardından Voting yapacak makine bulamayan (ya da yukarı çıkmaya üşenen) bir Cocoon üyesi benim laptopumu kullandı. ıki kişilik oy kullandıktan sonra, çekti gitti. Logoff olmayı unutmuş, ben de açtım baktım kimlere oy vermiş diye. Herkese 0 kendi demolarına 10. Demoscene'in yarışma kadar dostluk arkadaşlık olduğunu düşünen biri olarak, farbrausch'un sanatsal yaratısına 0 vermek en az benim adamın oylarına göz atmam kadar ayıp geldi. Özellikle Paniq'in bayağı sade bir vatandaş olduğunu gördükten sonra adamın emeğine üzülmemek elde değil.

Glance'in bir bomba patlatacağına eminim ama ordaki ortamın sadece 130 scroller ile aşılabileceğini düşünmüyorum. Toplu bir marketing olayı gerek. Belki hepimiz bıyıklı ponpon kız kılığına girip dans etmeliyizdir.. (ehh, ya da hydrogen ve skate, 7d8'deki tayt t-shirleri getirmeyi deneyebilirler).

Her durumda gönlümüz sizden yana beyler. Tozunu attırın frankfurt'un.
« Son Düzenleme: 25.03.2009 00:56:38 Gönderen: ref »

Breakpoint 2009

« Yanıtla #7 : 25.03.2009 13:12:44 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Voting'in durumu, hemen her partide icler acisi zaten. Turkiye'de duzenledigimiz partilerin, yurtdisindakilere gore, genel olarak daha adil oldugunu farkettigim zaman, cok da sasirmamistim. Zira Tr'de insanlar , scene'in ve politikanin daha disinda olduklarindan dolayi:) olmasi gerektigi gibi begenilerine gore oy veriyorlar.

Yurt disinda ise en son X2006'da, voting hadisesini c64'de diskette yaptirdiklarini hatirliyorum. Tek bir disket elden ele dolasiyor. Dusunun 130 kisi var. herkes tek bir makineyi kullaniyor. Tabii ki partiye katilanlarin %90'i oy bile kullanmadi.

Bir de su var. Sonucta Pouet'de, Csdb'de vs. ne kadar luzumsuz yorumlar geliyorsa (Ki bu insanlar voting'den vs. hoslanan tipler), Bp'de bundan daha buyuk ve voting ile daha ilgisiz bir kitlelenin oy verecegini dusunursek, adalet beklemek saflik olur.

Son olarak, malesef evet, chartlar soz konusu oldugunda, scene'in %70'i PR'dir.

Breakpoint 2009

« Yanıtla #8 : 25.03.2009 15:48:32 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
ben gereken PR'i uzaktan yada yakından yapıcam kardeşim... full support (:

Breakpoint 2009

« Yanıtla #9 : 25.03.2009 17:34:24 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Teşekkürler Vigo. Senin desteğini hep hissediyoruz. X'2006'da bizi ekstra sıcak karşılıyanlar olmuştu senin sayende (bkz: Streetuff). Bu sene de selamını götürücez yanımızda.

2-3 güne, bilemedin 5-7 güne, olmadı 10-15 güne, en kötü ihtimal ile BP 2010'a hazır demo. ;)

Breakpoint 2009

« Yanıtla #10 : 26.03.2009 11:50:34 »
Hızlı düğmeleri aç

coze

• Full Member
    • Profili Görüntüle
arkadaslar uzaktan da olsa hepimiz glance'i destekliyoruz BP09'da cikacak urunu merakla bekliyoruz :) basarilar !

Breakpoint 2009

« Yanıtla #11 : 28.03.2009 02:25:15 »
Hızlı düğmeleri aç

Infect

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
bende glance grubuna başarılar diliyorum..:))