Gönderen Konu: DemoDojo Infect'e Hosgeldin diyor :)  (Okunma sayısı 20481 defa)

DemoDojo Infect'e Hosgeldin diyor :)

« Yanıtla #15 : 05.01.2009 15:38:10 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
mrr+1

ya çocuk bi öneride bulunmuş, bulunduğuna bulunacağına adamı pişman etmişsiniz ya...

« Yanıtla #16 : 05.01.2009 15:55:37 »
Hızlı düğmeleri aç

spritus

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://resident.tr-demoscene.info
yahu ben mrr'a karşı yazmadım onu. yanlış anlaşılma var. :)

« Yanıtla #17 : 05.01.2009 16:56:12 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
boşu boşuna ya da kıllık olsun diye yazmadım onu. Mrr'nin önerisi ok, ancak bu öneri başka bir scener fikir belirtmedikçe yeni başlayanlar için kurala dönüşür. "demek ilk iş olarak o kitaptan edinmemiz lazım, yoksa bu iş yaş" şeklinde düşünmeye sevk edebilir insanları. ben de bir scener olarak diyorum scene ile ilgili kitap okumak opsiyoneldir, şart değildir. ben şahsen scene ile ilgili hiçbir "kitap" okumuş değilim. scene ile ilgili okuduğum tek şey diskmaglerdir. programlama ile ilgili yüzlerce kitap&döküman okumuşumdur ister istemez, bunu da önceki mesajımda "kitaplar kişilerin profesyonelleştikleri konuları geliştirmede yardımcı olurlar" şeklinde belirtmiştim.

olayı duygusal olarak almayın (Vigo'nun mesajı biraz duygusal yönden yaklaşmış), forumlarda yazılan bilgilerin yanlış anlaşılmasından bu güne kadar ne kadar zarar gördüğümüzü düşünerek benim mesajlarımı bir kişinin yazdığına cevap değil de kitlelere hitaben algılayın lütfen.

« Yanıtla #18 : 10.02.2009 13:14:49 »
Hızlı düğmeleri aç

xcoder

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
uzun bir dönem bu ortamlardan kopmuş biri olarak okumak isterim ama kitap almanca değil, değilmi? :)
« Son Düzenleme: 10.02.2009 13:19:32 Gönderen: xcoder »