Gönderen Konu: Salagin biri Plazma sayfasini hacklemis  (Okunma sayısı 22303 defa)

Salagin biri Plazma sayfasini hacklemis

« Yanıtla #30 : 12.03.2009 11:05:20 »
Hızlı düğmeleri aç

ref

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
aa hydrogen "salağın biri" demiş. ne ağzı bozuk bi adam bu yahu..

(eheh, yok bu mesajı atmamın asıl sebebi plazma-dergi.org'un tekrar ne zaman açılacağını merak etmem, ayrıca nightlord'un nereye gittiğini de merak etmiş olmamdır. Bu adam "proaktif" olarak gizleniyor ve breakpoint'te "dönüşüm muhteşem olacak" şeklinde ortaya çıkmayı planlıyorsa bilsin ki breakpointte elde kızılcık (vasıflı) sopalarla bekliyor olacağız)

« Yanıtla #31 : 12.03.2009 11:34:45 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Nightlord'a HostGator'dan sınırsız sayıda domain için sınırsız hostingim olduğunu birkez daha hatırlatmak isterim.

« Yanıtla #32 : 12.03.2009 12:46:20 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
mesele yer değil, bende de haylice yer var ve teklif de ettim. mesele o yere koyacağın script'lerin güvenliği, hosting'inin ne kadar security'den anladığı ve doğru patch'leri zamanında yapıp yapamadığı... ;)

« Yanıtla #33 : 12.03.2009 17:16:15 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
HostGator gayet güvenli ve World of Goo'nun tercihi olması (ki Bluehost ile sorun yaşadıktan sonra seçmişler, yani araştırmışlar) güzel referans oldu. Ayrıca plazma sitesinde script falan yok, düz HTML. Nightlord'un da dediği gibi server üzerindeki açıkları kullanıyorlar, sitenin bir açığı olma ihtimali yok. Tüm domainlerim HostGator'da tutuluyor, üzerlerinde bol bol script içeren sayfalar var ve şu ana kadar hiçbir problem yaşamadım. Eski hostingimde aynı contentlerle sorun yaşamıştım (myhosting.com).