Gönderen Konu: Satılık C64TPC'ler  (Okunma sayısı 12350 defa)

Satılık C64TPC'ler

« Yanıtla #15 : 29.09.2008 00:21:12 »
Hızlı düğmeleri aç

aeymur

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
saati ve yeri netleştirelim o zaman. Ben bostanlı iskelesini biliyorum, kumrucuları iskeleyi baz alarak tarif edebilir misin? ya da anlamlı bir fark yoksa iskelede buluşalım.

Satılık C64TPC'ler

« Yanıtla #16 : 29.09.2008 11:30:53 »
Hızlı düğmeleri aç

aeymur

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Beyler ben dışarı çıkıyorum. artık internete erişimim olmayacak. ikinizde de cebim var, bilgilendirirsiniz.

Satılık C64TPC'ler

« Yanıtla #17 : 29.09.2008 13:34:26 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
saat 15:30 'da bostanli iskelesi karsisindaki omur kumrucusunda bulusulacaktir. herkesi bekleriz.

omur kumrucusundan nefis kumpirler ve yedikce daha fazla yemek istiyeceginiz kadar lezzetli kumrular yiyebilirsiniz.

hemen solunda turkiyenin en iyi 3 wafflecisindan biri secilen mekanda "yarisina badem, yarisina portakal sur, uzerine muz, kivi, cilek koy, uzerine visneli dondurma koy, uzerine ceviz serpistir, uzerine ... " gibi seyler diyebilirsiniz..

biraz daha solunda tugba kuruyemisten sonra en basarili kuruyemise sahip bostanci kuruyemiscisinden ne isterseniz alin derim.. hemen karsisinda inci profiterol var..

biraz daha solda "demek lahmacun boyle birsey olmaliymis" diyeceginiz, lahmacun gelmeden once gelen salata uzerindeki peynir ve zeytinyaga asik olacaginiz ora var.. pideside guzeldir..

onun hemen yani basinda altin kapi ve altin doner var.. ozellikle altin kapi iyidir.. sadece iskenderde gelen yogurdu bile tek basina yemek cok guzeldir.. uzerine dokulmus citir citir ses efektli tereyagdan bahsetmiyorum bile.. tavsiyem sona dogru biraz pide birakmaniz cunku tabagi siyirmak isteyeceksiniz..

saginda artik her yerde olan bolulu hasan usta var.. ama onunda yaninda lezzetli tombeki icebileceginiz nadir yerlerden biri.. zaten mekanin adi da tombeki :)

biraz daha saga gittigimizde kahvecimiz var.. acaip ulkelerin acaip aromali kahvelerinin yanisira club sandvic konusunda uzmandir.. guatemala hmm..

gelmeyenin bir yerleri si$$in..

Satılık C64TPC'ler

« Yanıtla #18 : 29.09.2008 17:52:58 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Ya Gnos. Bunu ayin en basarili mesaji seciyorum :)

Bir sekilde bir yerlerden bir ucak bulmali:)

Satılık C64TPC'ler

« Yanıtla #19 : 29.09.2008 20:03:30 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
mmz ora lahmacundan paskas (pastirmali kasarli) da oneririm :)

adam hakkaten dukkan dukkan saymis bostanli carsidan tansas'a dogru yururkenki dukkanlari tansas'in biraz yaninda da bizim eski ev hey gidi hey.

Satılık C64TPC'ler

« Yanıtla #20 : 29.09.2008 20:33:31 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
bulusuldu, havadan sudan, c64, amiga, pc, askerlik muhabbetleri yapildi, bircok kisinin kulaklari cinlatildi.. meetro hazir, stranger'in elinden gececek en son, sonra rls ederiz..

soldan --> saga; aeymur, c64tpc, stranger

--

@hydrogen: kulaklarini cinlattik seninde.. cuma'ya kadar olurda gelirsen, gorusuruz..

@nightlord: bunlar birakilip amerikaya gidilir mi yaw :}

@all: bahsi gecen tansas koprusunun hemen kosesinde bravo pastanesi vardir.. gerek dondurmalari, gerekse tatlilari nefistir.. (cheesecake haric)