Gönderen Konu: intro!!  (Okunma sayısı 8845 defa)

intro!!

« Yanıtla #15 : 15.04.2005 17:27:32 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
selamlar

hayli yogun ve internetsiz gunler gecirdigimden bu release'i daha yeni gorebildim. hydrogen zaten hayli detayli bir review yapmis. onun partlara verdigi terimlere bagli kalacagim. tabii bu demo review olayinin cok subjektif bisii olduunu da unutmamak lazim

van gogh parti: ilginc bi efekt. kesinlikle cok orjinal. ben renklerin daha az kontrastli olsa daha iyi gorunebilecegini dusunuyorum.

izlibob: bu da ilginc ve hos bi efekt renk secimleri de benim hosuma gitti.

hoparlor: (bu isimlendirmeye dair hydrogen'e massallah demek istiyorum once) bence bu introdaki en zayif efekt bu olmus. fakat gfx oldukca ilginc ve hos. eline saglik spritus.

merdane: benim favori efektim bu. logo cok guzel efekt de smooth. Belki hareketin biraz daha nonlinear olmasi daha da guzel olabilirdi. ama bu hali de bence guzel.

muzik: herkesin aksine muzik cok bana hitap etmedi. ozellikle akor progression ve sound olarak benim hoslanmadigim bi tarz. ama demonun hizli yapisina uyuyor

toplam: bence toplamda intro oldukca hareketli ve SIKICI olmayan bir yapit olmus.  spazticaya katilmadan edemiyorum. renk secimlerinde demoya grafiker eli degmedigi belli oluyor :) bence bu demonun ozellikle gelistirilebilecek noktasi genel bir dizayn uyumu olmamasi. sanirim oyle bi iddia ile yapilmamis zati.

anesthetic. bu calismandan oturu seni ictenlikle tebrik ederim. calismalarinin devamini diliyorum. gorsel dizayn olayina da dikkat edip ozellikle mumkunse gruptaki grafikerlerden destek alirsan cok iyi productlar cikaracagini dusunuyorum. ellerine saglik

spritus ve flexi: sizlerin de ellerinize saglik arkadaslar... su resident olmasa ne olur yurdum PC scene'in hali bilemiyorum. (bi de scg tabii)

ben ozellikle peandoas ve tesladan da yeni biseyler bekliyorum...

scg cok guzel bi noktaya temas etmis ben de resident'in grup halinde cok daha guclu demolar yapabilecegini dusunuyorum. ayri sehirlerde olmaniz sorun oluyordur elbette ama umarim bu sorunu bi sekilde asarsiniz...

sevgiler

intro!!

« Yanıtla #16 : 02.05.2005 15:35:58 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Ben introya adam akıllı bir yorum yapamamıştım çünkü seyrederken bir sorun çıkmıştı. Sonunda baştan sona izledim ve özellikle senkronizasyon çok hoşuma gitti. Part arası geçişler de güzel. Aslında buna introdan çok dentro demek lazım. Renkler benim hoşuma gitti ve default dos paletine falan da benzetmedim şahsen. Çok canlı bir demo olmuş.

İlk parttaki efekt çok sanatsal olmuş. Kesinlikle en çarpıcı efekt. Shade boblar ise tek başına güzel olmuşlar ancak bir de color cycle eklenince fazla QBasic efekti gibi durmuş :) Yine de dentronun genel konsept ve renk standardını göze alırsak uymuş tabii ki. Sonraki efektler, bebek resmi, scroller v.s. hepsi çok güzel. Kesinlikle birçok 3d PC demosuna tercih edeceğim bir dentro olmuş. Tebrikler. Loop etmesi de çok hoşuma gitti.

Ah ah... Bir de Resident olmasa battık walla :)

Tüm Resident ekibini tebrik ediyor, grupça tüm çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Gecikmiş review için özür diliyorum.