Gönderen Konu: Web Application Developer Aranıyor!  (Okunma sayısı 4492 defa)

Web Application Developer Aranıyor!

« : 09.09.2008 20:59:17 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
ıstanbul Bilgi Üniversitesi, WebApp departmanında ( ki benim yanımdır burası ) çalışmak üzere developer'lar arıyorum... Yaklaşık 3 aydır arıyorum... Aradığım özellikler :

- PHP5 ( oop ) , api yazabilecek seviyede...
- Javascript ( oop ) , api development seviyesinde...
- Valid Css/Xhtml bilgisi
- MySQL programlama/tasarım/optimizasyon
- Apache2 ( conf , .htaccess vs anlayan bilen config edebilen )
- SVN ile entegre çalışan
- PhpDoc tadında, dökümante kod yazan ( php,html,js,css için bile )
- Linux ile aşina olan, az bucuk manage edebilen...
- Yeni şeylere açık olan ( bana kalkıp "abi fuck off php, artık python'cu olucaz" diyebilen, banada gaz veren ??? )
- askerlikle sorunu olmayan
- "ya kardeşim, kafam rahat olsun, ben buraya girip burdan emekli oliiim" düşüncesi olursa bu dahada süper!

opensource, opendev, openfun, openscene gibi şeyleri seven arkadaşlar!!!

( scener olmak + puan )

- 12 maaş
- yemek kartı ( 170 ytl gibi bişi )
- içecek kartı ( 40 ytl )
- özel sağlık sigortası ( acıbadem sig. şuan için )
- ssk
- sabah 09:00 , akşam 17:40 , 5 iş günü ( pazartesi - cuma )

maaş ise duruma göre değişken... durum derken, bilgi ve tecrübeye göre... ama şunu garanti ediyorum tatminkar... parasal mevzuları özel konuşuruz....

arkadaşlar, sizden ricam, lütfen tanıdığınız, bildiğiniz birileri varsa bunlara uyan, bi şekilde bana yardımcı olun... daha önce de bu ilanı bırakmış ama hiç bir forum kullanıcısından bi feed almamıştım ( 2 kişi hariç ) bu bakımdan ilgilenenler lütfen :

webdev at bilgi edu tr adresine cv atmak yerine, bildiği şeyleri, yaptığı projeleri, 1-2 satır örnekle yollasın...

« Yanıtla #1 : 09.09.2008 23:08:21 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Abi iş arıyor olsam ve seni tanımasam yalnızca iş ilanındaki şu maddenin samimiyetinden dolayı görüşmeye gelirdim.

"Yeni şeylere açık olan ( bana kalkıp "abi fuck off php, artık python'cu olucaz" diyebilen, banada gaz veren ??? )"

Benim ıstanbul Üniversitesi'nden tanıkdıklarıma önceki ilanı gördüğümde duyuru yapmıştım. Ancak açık söyliim kimse cesaret edemedi. Aslında aradığın kriterler olması gereken kriterler. Bence milleti korkutan diğer ilanların bu kadar ne aradığını bilen şekilde hazırlanmıyor olması. "PHP+MySQL bilen adam arıyoruz. Ha bir de takım çalışmasına uygun..." olayına fazla kaptırmış millet, karşısında net kriterler görünce tırsıyorlar. Zaten bundan tırsan adamla senin işin olmamalı bence. Tırsmayanını da henüz ben de bulamadım. Umarım tam aradığın tarz birini bulur ve scener yaparsın :)

« Yanıtla #2 : 10.09.2008 00:43:04 »
Hızlı düğmeleri aç

einhander

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
aynı anda bu kadar şey bilen birinin nasıl bir beyni olur merak ettim.neyse herhalde benim başıma gelen en ilginç olanı ise çok youğun olarak bilgisayar arızaları ile uğraştığım ve insanlarla konuşmaktan sesimin kısıldığı bir dönemde duvara çarparak ondan özür dilediğimi hatırlıyorum neyseki bunları atlatım.offff be

« Yanıtla #3 : 10.09.2008 09:15:38 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
@skate : saol bro!
@einh : şöyle bişi var, eğer "ben php developer'ı" yım diyorsa insan, s.s. zaten mysql'i de, zaman içinde mecburen object oriented code yazmayıda, sonuçta php ile ürettiği şey html olduğu için valid xhtml ve css'i de, performans gerektiği için s.s. apache, bunun config edilmesi, daha sonra mecburen bunların bind edilmesi, modüllerinin re-compile edilmesini, hatta 2-3 farklı makinede ( ev , iş vs ) 3-4 farklı kişi ile ( tasarımcı, sadece html'ci, başka bir php'ci) çalışınca s.s. bi versiyon kontrol sistemi filan... yani yukarıda yazan herşey birbiri ile entegre... bazen şöyle ilanlar görüyorum;

- ileri derecede c#
- adobe illustrator ( ???? wtf ??? )
- outlook ( ??? )

harbiden gördüm bunları... tanı vektörel çizim programını ve visual studio'yu süper kullanan ( birarada ) acaba kaç kişi var ? :) :)

ya arkadaşlar harbiden yukarıdaki kriterlere uyduğunu düşündüğünüz insanlara dağıtın bu ilanı...

çok teşekkürler

« Yanıtla #4 : 10.09.2008 21:31:42 »
Hızlı düğmeleri aç

einhander

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
part time iş bakıommm bilgisayar problemleri ve networkle ilgili olursa ve yazılım destek olabilir.

« Yanıtla #5 : 11.09.2008 11:41:18 »
Hızlı düğmeleri aç

ref

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
"developerlar" dediğin için anlıyorum ki birden fazla elemana ihtiyacın var?

« Yanıtla #6 : 11.09.2008 13:30:09 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
@ref : evet