Gönderen Konu: Skate & Eric ultra mini meeting  (Okunma sayısı 9431 defa)

Skate & Eric ultra mini meeting

« : 11.08.2008 10:42:17 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Do Rock'da Eric/Resident ile karşılaştık dün gece. 4 ay içinde askere gidecekmiş. Scene'den epey bir koptuğunu söyledi (ki daha önce de karşılaştığımızda söylemişti, sürpriz olmadı). %10 bilgisayar, %90 müzik muhabbeti koyduk. Birkaç saat takıldık, bira içtik birlikte. Öyle işte...

« Yanıtla #1 : 11.08.2008 11:45:53 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
:) Vaay, güzel bir rastlantı olmuş, eğer bu görüşme olmasaydı ben bu adamın bayağı bayağı evden dışarı hiç çıkmadığını düşünmeye başlayacaktım, orada olup bir birayla eşlik etmek isterdim size.

Tam olarak Kasım'da askerde olacağım diyordu, gitmeden önce gelip bende görmek istiyorum adamı; yüzünü görmeyeli birbuçuk yıl oldu neredeyse...

« Yanıtla #2 : 19.08.2008 22:35:35 »
Hızlı düğmeleri aç

Alexan

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
uzaktan takip edebildiğim güzel ve emektar insan... yazdığı PC asm tutorial harikaydı. tekrar teşekkürler.

sağsalim ve selametle hayırlı teskereler dilerim. :)

« Yanıtla #3 : 20.08.2008 01:47:00 »
Hızlı düğmeleri aç

tesla

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://
Erik en son 1,5 saat boyunca tren garında beklemiştik. Neyse ki tam o anda garda Koreli bi turist kafilesi vardı. Onların ilginçliklerini izlerken geçmişti zaman. Erik o zamanlar master yapıyordu, hem memnun hem şikayetçi gibiydi ^_^ . Hayırlı teskereler Erik...

not: Biz de daha geçen Cumartesi Ankara'da tüm scene tayfası toplandık. Sık sık buluştuğumuzdan her seferinde topic açmıyoruz hehe. (aslında resimleri upload falan üşeniyoruz, neyse bu başlıktan sonra bende açayım bir tane).