Gönderen Konu: 24 Mayis Cumartesi aksami, Indiana Jones bulusmasi  (Okunma sayısı 11627 defa)

Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Butun scenerlari, scene gruplarini ve varsa scener es-kiz arkadas'larini, ve scene'e merakli parti ziyaretcilerini;
24 Mayis Cumartesi aksami, 7'den sonraki herhangi bir matineye (Su anda matineler belli olmadigi icin bildiremiyorum, yarin belli olacak ve bildirecegim), bagdat caddesindeki bir sinemada (matineye gore en uygun sinema secilecektir), , Indiana Jones and The Kingdom of the Crystal Skull'i izlemeye davet ediyorum.

Ilham kaynagim, Vigo'nun hemen hemen her bulusmada belirttigi, "Eskiden scene boylemiydi, bir sinemaya giderdik, 30 scener falan gelirdi" cumlesidir.

Ve simdi scene'in ilk ortaya ciktigi 80'lerin gozu pek arkeologu, kadin-erkek hemen herkesin sevdigi, Indiana Jones'un yeni bolumu gelir de, boyle firsat kacar mi?

Kac kisi olursak olalim dolusalim salonlara. Bilet satin alma isini bir sekilde halledebilecegimizi dusunuyorum. Ancak ortak bir bilet satin alma olayina giremesek dahi, sinema ve matine belli olduktan sonra, herkes kendi biletini sozgelimi arkadan 2-3 ve ya 4ncu siralardan alabilir:)

Plan sinemadan 2 saat gibi bir sure once, Bagdat caddesinde bir kafede bulusmak, muhabbet etmek. Turkiye'de scene'i kurtarmak uzerine bikmadigimiz sohbetlerler tam etrafimizi baymaya baslayacakken zamanin gelip catmasi ve soyle keyifli bir film izlemek sonunda olaysiz bir sekilde dagilmak. Gelecekler mail adreslerini de yazabilirlerse sevinirim.

24 Mayis Cumartesi aksami, Indiana Jones bulusmasi

« Yanıtla #1 : 23.05.2008 10:16:46 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Hydrogen;18078
Butun scenerlari, scene gruplarini ve varsa scener Ilham kaynagim, Vigo'nun hemen hemen her bulusmada belirttigi, "Eskiden scene boylemiydi, bir sinemaya giderdik, 30 scener falan gelirdi" cumlesidir.

bro ben böyle demedim, hep şunu dedim, "zombie boys / bronx olarak 30 kişi sinemaya giderdik!!!" ... :) :) :)

« Yanıtla #2 : 23.05.2008 10:27:21 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaslar, aksam telefon ile bayagi bir kisiye ulastim. Ulasamadiklarim da cokca oldu. Onlara da sizler ulasip bilgilendirebilirsiniz. c64hydrogen@yahoo.com'dan bana ulasabilirler gelmek isteyenler gun icerisinde.

Simdilik 11 kisi buyuk ihtimalle geliyor. Bir kac kisi daha soz veremese de gelmeye calisacak.
Bu aksam biletleri organize etmeye calisacagiz. Biletleri muhtemelen biz alacagiz, gelenler bize odeme yapacaklar.

Sinema olarak Suadiye Movieplex, matine olarak 20:30 su anda en yakin ihtimal.  Ancak bilet bulma durumuna gore matinede veya sinemada degisiklik yapilabilir. (Movieplexde 22:00 ve 23:15(Son care) matineleri de mevcut)

Gelecekler her ihtimale karsi saat  18:00'den sonrasina plan yapmasinlar:)

Simdilik tek kotu yan, online siparis verilememesi. Gerci online siparis verilebilen megaplex gibi sinemalar da, indiana jones icin siparis almiyorlar.
Her ne ise. Biletleri bu aksam almayi dusunuyoruz. Geleceklerden son bir teyid alacagiz.

Hatta kalin:)

« Yanıtla #3 : 23.05.2008 12:08:52 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
oooooofff offff kaçar mı be böyle etkinlik... ne yazık ki, ayaklarımdan operasyon geçirdiğim için kaçıyor. indy hem de! hem de bağdat caddesi... oooooofff offff..... üzüldüm yaw...

« Yanıtla #4 : 23.05.2008 14:54:10 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
@spaztica: geçmiş olsun. biran önce iyileşmeye bak, senin için tekrar ederiz organizasyonu, mesela 2017'de gelmesi planlanan Star Wars Episode VII'de. Hani hem Lucas'dan şaşmamış oluruz, hem de senin ayaklarının iyileşmesi garanti olur ;)

@hydrogen: Ben ve Ceyda geliyoruz kesin. Kaan ise bize karargâhtan destek verecek artık...

« Yanıtla #5 : 23.05.2008 15:54:50 »
Hızlı düğmeleri aç

drey

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.emirdiril.net
GELIYORUUUUUUUUUUUUUUUUUM :D

sanirim sevindirik oldum :)

« Yanıtla #6 : 23.05.2008 16:46:16 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaslar. Bu askam, herkesle tekrar temas kuracagim.
20:30 matinesi Suadiye movieplex sinemasi icin bilet ayarlayacagiz.
Eger kalmamissa, bir sonraki matine veya uygun herhangi bir matine.
Aksam herkesle tekrar konusup, kimler icin bilet alacagimizi belirleyecegiz.

Biletleri, ben tel ile irtibat kurduktan sonra, Fevzi'ye bildirecegim o alacak.
Normal bilet fiyati 14 ytl.

Simdilik gelmesi beklenenler (Gelecegim diyenler)

-Vigo
-Yeşim
-Drey
-Oxyz
-Skate
-Ceyda
-Arcane
-Hülya
-Hydrogen
-Aynur
-Endo

Kesin olmayanlar ama gelme ihtimali olanlar
-Turbo
-Bager
-Wisdom

Arayıp ulaşamadığım kişiler de mevcuttur. Onlara da son bir ulasma cabasina girebilirim.

« Yanıtla #7 : 23.05.2008 22:07:53 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaslar. Bulusma, 24 Mayis Cumartesi aksami (Yarin) saat 19:00'da Suadiye Starbucks'da. O bolgede pek cok Starbucks mevcut. Bahsettigim Starbucks, Bostanci istikametinden gelirken ilk Starbucks. Ayni zamanda sinemaya da en yakin mekan.

Asagida isimlerini listeledigim kimselerin biletleri alindi. Su andan sonra gelmeye karar veren kisilerin, yarin gun icinde de bilet bulabileceklerini saniyorum.
Sinema Suadiye Movieplex sinemasi.
Matine Saat 20:30

Bizim aldigimiz biletlerin koordinatlari
Salon 6
Sıra 3: 5 -11 arasi (dahil) Sira 4: 4 -10 arasi (dahil)
Toplam 14 bilet alindi. Bilet alinan kisiler ve isimleri soyledir:)
Lutfen yaninizda bozukluk getiriniz:P

Hydrogen-Aynur irtibat tel (Saat 18:00'den sonra): 0533 271 64 26

Hydrogen
Aynur
Drey
Skate
Ceyda
Vigo
Yesim
Bager
Ozlem
Arcane
Hulya
Endo
Hyper
Lale

Bilet fiyatlari tam 14 ytl indirimli 12,5 ytldir

« Yanıtla #8 : 24.05.2008 00:11:42 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
kooooooooooooool

« Yanıtla #9 : 25.05.2008 11:22:09 »
Hızlı düğmeleri aç

endo

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.moldibi.com
hydrogen, arcane ve gelen herkese tesekkurler, cok keyifli bir aksam gecirdik ve baya kalabaliktik. arada bir tekrarlayalim bunu, ille de lucas olmasi gerekmez tabii :)
film hakkinda yorum yazmayim buraya malum henuz gitmeyen cok kisi vardir :T
- endo of glance -