Gönderen Konu: pixel logo  (Okunma sayısı 11306 defa)

pixel logo

« : 12.05.2008 17:07:12 »
Hızlı düğmeleri aç

the_prodigy

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle

geri donmemin serefine bu hayatimda ikinci kendimce pixel resim cizmeye calistim.

bu arada eski nickimi geri istiyorum. eski hayatimida geri istiyorum :(

onceden farkli nicklerde yazdiklarim su andan sonrasini alakadar etmez. onceki sacmaliklarim icin pardon. benim icin zor bir donemdi.

kafama tas dustu the_prodigy geri dondu.
sanatcinin rengi olmaz.

pixel logo

« Yanıtla #1 : 12.05.2008 17:35:29 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
hoşgeldin ve direk aktiviteyle dönmen bizi çok mutlu etti. ancak gruba özel yapacağın logo/müzik ve benzeri öğeleri öncelikle grupla paylaşmanı rica ederim. bunu bir geri dönüş gazı olarak algıladığım için bu logoya bir lafım yok. bir de scene ile ilgili genel bir nokta da şudur. bir grubu bırakıp gidersen geri dönüşte öncelikle "gruba yeniden girmek istiyorum" dersin konuşuruz. "ben döndüm, bu da ürünüm" biraz garip kaçıyor.

yanlış anlama geri dönmen beni çok mutlu etti ama büyük ihtimalle yüzde yüz gaz ve iyi niyetle yaptığın bu hareket ile ilgili uyarımı yapıyorum ben.

pixel logo

« Yanıtla #2 : 12.05.2008 18:12:58 »
Hızlı düğmeleri aç

the_prodigy

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skate;17992
hoşgeldin ve direk aktiviteyle dönmen bizi çok mutlu etti. ancak gruba özel yapacağın logo/müzik ve benzeri öğeleri öncelikle grupla paylaşmanı rica ederim. bunu bir geri dönüş gazı olarak algıladığım için bu logoya bir lafım yok. bir de scene ile ilgili genel bir nokta da şudur. bir grubu bırakıp gidersen geri dönüşte öncelikle "gruba yeniden girmek istiyorum" dersin konuşuruz. "ben döndüm, bu da ürünüm" biraz garip kaçıyor.

yanlış anlama geri dönmen beni çok mutlu etti ama büyük ihtimalle yüzde yüz gaz ve iyi niyetle yaptığın bu hareket ile ilgili uyarımı yapıyorum ben.

cok pardon tamamiyla kendikendime gaza geldim. once sizlerle konusmaliydim. tekrar ozur dilerim.
sanatcinin rengi olmaz.