Gönderen Konu: site problemleri...  (Okunma sayısı 26815 defa)

site problemleri...

« Yanıtla #30 : 28.01.2009 09:49:33 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Alıntı yapılan: Infect;19977
ben bu yeni üyelikle girdiğimde konulardaki mesajların yerleri değişiyor..eski üyelikle girince herşey normal oluyo.
Bu eski üyelerimize tanıdığımız bir ayrıcalıktır. şaka yapıyorum tabii ki. :)

Her iki accountunda da kullanıcı paneli (User CP) bölümünden Settings & Options -> Edit Options bölümüne git. Yeni accountunu da eskisinin ayarlarına çek. Bundan sonra problem yaşamaman lazım. Eğer bu problemi çözmezse yeniden inceleriz durumu.

site problemleri...

« Yanıtla #31 : 28.01.2009 16:33:41 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Forumdaki uyelerin yazdigi tum mesajlari goster kisminda da 20 sayfadan sonrasi gorulmuyor. Hali ile tum mesajlari goremiyor (Skate ilk mesajini 2008'de atmis gorunuyor mesela)
Bu sorun benden mi kaynaklaniyor yoksa, forum degistigi zamanlarda, geriye ulasim konusunda problemler mi olustu bilemiyorum.

Ancak global bir durum ise , forumu ilk bastan takip etmeyenler icin, bir suru yazili mesaj vs. bosa gidiyor.
« Son Düzenleme: 28.01.2009 16:40:12 Gönderen: Hydrogen »

site problemleri...

« Yanıtla #32 : 28.01.2009 18:52:35 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
bunun sebebi, site içi arama motorunun (ki üye mesajlarını göstermek, o üyenin mesajlarını aramak oluyor) beher 25 entry'den 20 sayfa gösterime sınırlaması vardır. Bunu artırdığımızda arama sonuçlarını temporary olarak database'e atması gerekiyor.

Eski arşivleri taramak için sayfanın en altında sağda bir link bulunuyor, Archive diye. Bununla tüm arşivi görselsiz bir şekilde browse edebilmek mümkün. Kontrol için Geyik başlığının altına baktım ve 2003 tarihli mesajları gördüm. Ehh, şaka maka 6-7 sene olmuş forumun varlığı.

site problemleri...

« Yanıtla #33 : 30.01.2009 19:35:37 »
Hızlı düğmeleri aç

paradox

• Full Member
    • Profili Görüntüle
yeni accountda mesajlar sıralama olarak tersten gözüküyo..bu accountu kullanıcam bu yüzden ..mesaj atarsam ötekisiyle atarım:))