Gönderen Konu: cingayufuk talebi üzerine silinmek yerine ban'lanmıştır.  (Okunma sayısı 15519 defa)

Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
aptalca laflar ederek forum huzuruna rahatsızlık veren bir kişinin forumdan silinerek mesajlarını UNDO etmemesi için bu tür kişileri silmek yerine BANlama yolunu kullancağım.

Bir insan, ettiği lafın nereye gideceğini, kimleri rahatsız edeceğini düşünmeden konuşuyorsa, buradaki topluluğa hakarete varan ifadelerde bulunuyorsa bir bilgisayar programında yapıldığı gibi bunları UNDO edemez; insan ilişkileri kalıcıdır. Ve aynı şekilde bu ifadelerinin de kalıcı olmasını, bahsi geçen kişinin aynası olması açısından gerekli olduğunu düşünüyorum.

Kaldı ki bir forumdan silinmeyi istemek, gayet çocukça bir eylemdir. Bir foruma kaydoluyor ve bir takım bilgilerini kayıt sırasında veriyorsa bu eylemi geri alamaz. Beğenmeyen foruma girmez, makinasından da ilgili cookie'leri temizler. Ama bu foruma teslim edilen bilgiler ve mesajlar, bizim inisiyatifimize güvenilerek verilmiş bilgilerdir. Bu, birine telefon numarasını verdikten sonra bunu silmeyi talep etmek kadar abzürd bir davranıştır. Silip silmemek, teslim alan kişiye kalmıştır.

cevap

« Yanıtla #1 : 08.02.2008 04:05:32 »
Hızlı düğmeleri aç

ufukcingayxx

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
BOş ADAMSIN SPAZKTıCA!

Banlamanda bir işe yaramadı!

Tüh....!

akşam akşam çook eğlendirdiniz beni :)

Great minds discuss ideas; Average minds discuss events; Small minds discuss people

AL BU RESMı KENDıNE AVATAR YAP YAKIşTI BE SANA :)
« Son Düzenleme: 08.02.2008 06:20:47 Gönderen: ufukcingayxx »
Böcek olmayı kabullenenler, ezilince şikayet etmemelidirler. (F.Schiller)

zırbva dediğin şey gerçegin ta kendisi okuyun

« Yanıtla #2 : 08.02.2008 04:50:51 »
Hızlı düğmeleri aç

ufukcingayxx

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Çok acıyorum spakstika sana ve arkadaşlarına valla acınacak haldesiniz insan bu kadar aciz ve zavallı olabilirmi acaba  üzüldüm bak şimdi siznin bu zavallı aciz halinize aradan geçmiş 14 sene 15 sene benim hakkımda yazsan ne oluuur yazmasan ne olur çokta umurumda  banlamanda işe yaramadı tüh görüyoumun ama şu kadarını söyleyeyim siteyi ihbar ettim yasaklanması için gerekende yapılır haydi eğlenmene bakın

Great minds discuss ideas; Average minds discuss events; Small minds discuss people

« Son Düzenleme: 08.02.2008 05:06:58 Gönderen: ufukcingayxx »

Hızlı düğmeleri aç

ufukcingayxx

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Böcek olmayı kabullenler ezilince şikayet etmemelilerdir!!!

sağa sola saldıracağınıza adam olun insanlara hakaret etmekle adam olunmuyor !
« Son Düzenleme: 08.02.2008 05:11:26 Gönderen: ufukcingayxx »

cvp

« Yanıtla #4 : 08.02.2008 05:16:48 »
Hızlı düğmeleri aç

ufukcingayxx

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Neyi tartışıyosunuz deli saçması abuk sabuk  boş gezenin boş kalfası bir avuç insan amaçsızca aptalca yazışıp bana hakaret edip duruyor işte :) gülüp geçiyorum bütün yazılanlara  hem hakkımda yazsan ne olur yazmasan ne olur aradan geçmiş 14 sene yazdıklarınızla beni rezil etmediniz kendinizi rezil ettiniz tam aksine kimin dürüst kimin sahtekar olduğu açıkca ve aleni çıktı ortaya zaten o gönderilerde hem forumu  kaç kişi okuyorki toplasan iki eldeki parmak sayısını bile geçmiyor  500 küsür okuyucu varmış :) komik olmayımn herkez biliyor bu kadar kullanıcıyı sizlerin açtığını bot oldugunu dışardan çocuk getirsek o bile anlar dünyada milyonlarca forum var kaldıki o kadar amigacı yok türkiyede kalmadı o günler 90 ların başında kaldı siz hala oralarda yaşıyosunuz e yaşamaya devam edin size bişi diyen yok  edinde başkalarına kendi çirkefinizi başkasına bulaştırmayın ha bana çirkef atarsınız ama ben muhatap olmam kaile alınacak insanlar değilsinizki  bana küfür etmişsin yalancı demişsin onu demişsin bunu demişsin gülüp geçerim evet ezildin bunuda kabul et sen ve arkadaşların hayat boyunca birileri tarafından ezilmeye mahkumsunuz !
!
« Son Düzenleme: 08.02.2008 06:48:33 Gönderen: ufukcingayxx »

cvp

« Yanıtla #5 : 08.02.2008 07:17:33 »
Hızlı düğmeleri aç

ufukcingayxx

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Neyi tartışıyosunuz deli saçması abuk sabuk boş gezenin boş kalfası bir avuç insan amaçsızca aptalca yazışıp bana hakaret edip duruyor işte :) gülüp geçiyorum bütün yazılanlara hem hakkımda yazsan ne olur yazmasan ne olur aradan geçmiş 14 sene yazdıklarınızla beni rezil etmediniz kendinizi rezil ettiniz tam aksine kimin dürüst kimin sahtekar olduğu açıkca ve aleni çıktı ortaya zaten o gönderilerde hem forumu kaç kişi okuyorki toplasan iki eldeki parmak sayısını bile geçmiyor 500 küsür okuyucu varmış :) komik olmayımn herkez biliyor bu kadar kullanıcıyı sizlerin açtığını bot oldugunu dışardan çocuk getirsek o bile anlar dünyada milyonlarca forum var kaldıki o kadar amigacı yok türkiyede kalmadı o günler 90 ların başında kaldı siz hala oralarda yaşıyosunuz e yaşamaya devam edin size bişi diyen yok edinde başkalarına kendi çirkefinizi başkasına bulaştırmayın ha bana çirkef atarsınız ama ben muhatap olmam kaile alınacak insanlar değilsinizki bana küfür etmişsin yalancı demişsin onu demişsin bunu demişsin gülüp geçerim evet ezildin bunuda kabul et sen ve arkadaşların hayat boyunca birileri tarafından ezilmeye mahkumsunuz ! baksana 37 yaşındasın ama hala adam olamamışsın daha insanlara nasıl hitap edileceğini ögrenemeşsin e tabi eğitimsizlikten kaynaklanıyor buda hak veriyorum eğitim yetersizliği cehalet bunlara sebeb oluyor bana çocuk diyorsunda yazdığın ZIRVALARIN hepsi benden daha çocukça diğer yazılanlara bakmaya gerek yok 80 li 80 küsürlü çocukların eğlencesi bu forum nede olsa
!
Great minds discuss ideas; Average minds discuss events; Small minds discuss people[/quote]
« Son Düzenleme: 08.02.2008 07:45:41 Gönderen: ufukcingayxx »

cvp

« Yanıtla #6 : 08.02.2008 07:40:31 »
Hızlı düğmeleri aç

ufukcingayxx

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Doğru söylemişsin

Bir insan, ettiği lafın nereye gideceğini, kimleri rahatsız edeceğini düşünmeden konuşuyorsa, buradaki topluluğa hakarete varan ifadelerde bulunuyorsa bir bilgisayar programında yapıldığı gibi bunları UNDO edemez; insan ilişkileri kalıcıdır. Ve aynı şekilde bu ifadelerinin de kalıcı olmasını, bahsi geçen kişinin aynası olması açısından gerekli olduğunu düşünüyorum.

bu açıklama burdaki şahsiyetsizliklere resmen ayna olmuş !

Alıntı yapılan: spaztica;17120
aptalca laflar ederek forum huzuruna rahatsızlık veren bir kişinin forumdan silinerek mesajlarını UNDO etmemesi için bu tür kişileri silmek yerine BANlama yolunu kullancağım.

Kaldı ki bir forumdan silinmeyi istemek, gayet çocukça bir eylemdir. Bir foruma kaydoluyor ve bir takım bilgilerini kayıt sırasında veriyorsa bu eylemi geri alamaz. Beğenmeyen foruma girmez, makinasından da ilgili cookie'leri temizler. Ama bu foruma teslim edilen bilgiler ve mesajlar, bizim inisiyatifimize güvenilerek verilmiş bilgilerdir. Bu, birine telefon numarasını verdikten sonra bunu silmeyi talep etmek kadar abzürd bir davranıştır. Silip silmemek, teslim alan kişiye kalmıştır.

cvp

« Yanıtla #7 : 08.02.2008 15:40:50 »
Hızlı düğmeleri aç

xufukcingayx

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
benim bu sitedeki şahıslarla ve yazılanlarla alakam yoktur kötü söz sahibine aittir inani ilişkilerden bahsetmek içinse "insan olmak" gerekir benim sizler gibi başıboşlarla (!)  işim olmaz muhatabım olmasınız almamda bu noktadan sonra susma hakkımı kullanıyorum çünki suskmak en büyük erdemdir işine gelmedi diye konuyu silemessin sildikçe aynı şeyi günlerce postalarım ! bundan en ufak bir şüphen olmasın zaten konuyu yargıya intikal ettircem hakkınızda suç duyurusunda buldurucam bütün yazılanlar elimde  kafanı yorma
« Son Düzenleme: 08.02.2008 15:43:29 Gönderen: xufukcingayx »