Gönderen Konu: Sayfa Değiştirme Problemi  (Okunma sayısı 7688 defa)

Sayfa Değiştirme Problemi

« : 07.02.2008 20:42:04 »
Hızlı düğmeleri aç

murqx

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
merhaba. öncelikle, böyle bir sorunla karşılaşan var mı diye aradım fakat bulamadım.

problem şudur ki:

3 sayfa veya fazlasına taşmış forum konularını okurken 3. sayfaya kadar problem yaşamadan ilerlemekteyim. ancak 4. sayfayı açmak istediğimde konu birden 1. sayfaya geri dönüyor. ben de neler dönüyor anlayabilmiş değilim. açıkçası linkteki page number değerini değiştirerek 4. sayfaya gitmek de benim için bir eziyet haline dönüştü.

yani bu v-bulletin'den kaynaklanan bir bug mı ya da kullandığım broswer'dan dolayı mı böyle oluyor acaba? bir hataysa düzeltilme imkanı var mı?

edit: Skate, CaiSSoN, Bart başlığında bütün sayfalara geçiş yapabildim. ama diğer başlıklarda 4. sayfa açılmıyor, bazen 3. sayfa açılmıyor. ilginç.
« Son Düzenleme: 07.02.2008 20:49:57 Gönderen: murqx »

« Yanıtla #1 : 07.02.2008 20:50:29 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
ben firefox kullanıyorum ve bu tür bir sorunla hiç karşılaşmadım... eminim bu versiyona kadar vBulletin'de böyle bir bug olsaydı, hemen update ederlerdi. Bana sorun, cache ya da proxy sorunu gibi geldi. herhangi bir sayfa hızlandırma tool'u ya da plugini kullanıyor musun? bunlar belli sayıda sayfayı önden okur ve bulamadığı sayfada da ilk en uygun sayfayı kendileri seçebilir ve bu da tanımladığına benzer bir hataya sebep olabilir

« Yanıtla #2 : 07.02.2008 20:52:19 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
dediğini okuyunca, bu hatanın arşivlenmiş sayfalardan da kaynaklanabileceği aklıma geldi... yani belli bir süreden eski sayfalar otomatik olarak arşivleniyor, senin browse etmekte güçlük çektiğin sayfalar bunlardan olabilir beki de?

« Yanıtla #3 : 07.02.2008 20:53:35 »
Hızlı düğmeleri aç

murqx

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: spaztica;17105
herhangi bir sayfa hızlandırma tool'u ya da plugini kullanıyor musun?

hayır. plug-in'siz tertemiz bir ie7 kullanıyorum.

« Yanıtla #4 : 07.02.2008 20:55:08 »
Hızlı düğmeleri aç

murqx

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: spaztica;17106
dediğini okuyunca, bu hatanın arşivlenmiş sayfalardan da kaynaklanabileceği aklıma geldi... yani belli bir süreden eski sayfalar otomatik olarak arşivleniyor, senin browse etmekte güçlük çektiğin sayfalar bunlardan olabilir beki de?

ben de farkettim. zaten bunun üzerine bir de edit yazdım. sanırım sadece arşivdeki sayfalarda karşılaşıyorum bu problemle.