Gönderen Konu: Digital Arts günleri..  (Okunma sayısı 4728 defa)

Digital Arts günleri..

« : 01.10.2007 12:47:33 »
Hızlı düğmeleri aç

LW3D

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle

27 Ekim 2007 tarihinde ıTÜ, Taşkışla yerleşkesinde düzenlenecek olan Digital Arts organizasyonlarında, Ensar Yanar arkadaşımızla birlikte, 3D modelleme yaklaşımlarını kökten etkileyen ve bir nevi klasik organik modelleme yöntemlerini anlamsız kılan fırça tabanlı modelleme ve araçlarını tanıtacağımız bir seminer vereceğiz. 3D modellemede ki bu değişimi yakından görmek ve üretim süreçlerinize ne şekilde uygun hale getirebileceğinizi yakından görmek istiyorsanız, 27 Ekim'de buluşalım...

Not: Bu bir reklam değildir :) Arcane ile 7D7'de ayak üstü bu konuda sohbet etmiştik. Daha sonra Digital Arts dergisinden teklif gelince, önemli olduğunu düşündüğüm bu konuya dikkat çekmenin yerinde olacağını düşündüm.

Kişisel Site   *  commodore.gen.tr     *       Bilgisayar Muzesi    *       sinefx.com

Digital Arts günleri..

« Yanıtla #1 : 01.10.2007 16:36:04 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
oo süpermiş.
başarılar kardeşim

Digital Arts Günleri Etkinlik Adresi Değişmiştir

« Yanıtla #2 : 15.10.2007 09:41:32 »
Hızlı düğmeleri aç
  • *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
[SIZE=-2]DUYURU!

Digital Arts Günleri 27 Ekim tarihinde Yıldız Üniversitesi, Yıldız Kampüs Oditoryum'da gerçekleştirilecek.
ılk duyurularımızda etkinliği ıTÜ'de (ıstanbul Teknik Üniversitesi) gerçekleştireceğimizi duyurmuştuk. Etkinligin iznini ve başvurusunu yaparken ıTÜ salonları ilgili tarih döneminde uygun olmasına rağmen, 10 Ekim Çarşamba günü etkinliğin yapılacağı salonun ıTÜ tarafından düzenlenen başka bir etkinlik sebebiyle dolu olması sonucu iznimiz iptal edilmiştir. Sonradan ortaya çıkan ve anlamsız iptal gerekçesi sebebiyle yeni salon arayışına girmek zorunda kaldık. Bizlere çok kısa zamanda geri dönüş yapan YILDIZ TEKNıK Üniversitesi merkez kampüsündeki Oditoryum'unu 27 Ekim için ayırdı.

Digital Arts Günleri 27 Ekim tarihinde YILDIZ TEKNıK ÜNıVERıSETıSı'nde merkez kampüs Oditoryum'da yapılacaktır.
Adres: Barbaros Bulvarı, Yıldız, Yıldız Teknik Üniversitesi, Yıldız Kampüs, Oditoryum / BEşıKTAş

Etkinlik için ön kayıt yaptıran tüm katılımcılara mail yoluyla bu adres değişikliği bildirilecektir. Ön kayıt için mail gönderenler tekrar mail göndermelerine gerek yoktur.

Ön Kayıt: egitim@digitalarts.com.tr

Ceyhun Akgün
[/SIZE]

Alıntı yapılan: LW3D;16125

27 Ekim 2007 tarihinde [SIZE=-2]Digital Arts Günleri 27 Ekim tarihinde YILDIZ TEKNıK ÜNıVERıSETıSı'nde merkez kampüs Oditoryum'da yapılacaktır.
Adres: Barbaros Bulvarı, Yıldız, Yıldız Teknik Üniversitesi, Yıldız Kampüs, Oditoryum / BEşıKTAş
[/SIZE]
Taşkışla yerleşkesinde düzenlenecek olan Digital Arts organizasyonlarında, Ensar Yanar arkadaşımızla birlikte, 3D modelleme yaklaşımlarını kökten etkileyen ve bir nevi klasik organik modelleme yöntemlerini anlamsız kılan fırça tabanlı modelleme ve araçlarını tanıtacağımız bir seminer vereceğiz. 3D modellemede ki bu değişimi yakından görmek ve üretim süreçlerinize ne şekilde uygun hale getirebileceğinizi yakından görmek istiyorsanız, 27 Ekim'de buluşalım...

Not: Bu bir reklam değildir :) Arcane ile 7D7'de ayak üstü bu konuda sohbet etmiştik. Daha sonra Digital Arts dergisinden teklif gelince, önemli olduğunu düşündüğüm bu konuya dikkat çekmenin yerinde olacağını düşündüm.