Gönderen Konu: 6510 Asm  (Okunma sayısı 24883 defa)

6510 Asm

« Yanıtla #15 : 26.09.2005 09:52:43 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Alıntı
Originally posted by Bakkada@Sep 26 2005, 07:42 AM
Forum daha cok basiniz agriycak icinde benim de bulundugum(arkadaslar ben de ASM bilmiyorum haberiniz olsun yanlis anlasilmasin) bir acemi scene grubu geriden geliyor ...

Bu arada aklima bise geldi acaba acemi coderler biraraya gelip bi grup mu kursak yanilmiosam 4-5 kisi olduk hem beraber ogreniriz sifirdan hem beraber uretiriz sifirdan,cok mu uctum ne yaptim :blink:
[post=1945]Quoted post[/post]
[/b]

Bence süper olur. Sizlere sonuna kadar destek veririz. Ancak bir grup en temel olarak bir coder, bir grafiker ve bir müzisyenden oluşur. Bu özellikler tek bir scenerda da toplanabilir ve Nightlord gibi "tek başına grup" da olunabilir :) Ancak kaliteli bir ürün ortaya koymak için kendi konusunda uzman kişiler gerekir. Ayrıca "iş gücü" ve "grup ruhu" diye iki kavram var ki birden fazla kişiyi bir araya getirmeyi zorunlu kılıyor.

Şimdi sizler 4-5 coder olarak bir araya gelirseniz, çıkacak ürünlerin kalitesinden korkarım ben, hele ki code konusunda da acemi olduğunuzu düşünürsek. Sizin advanced code yazamayışınızı görsel ve işitsel olarak kapatacak grafiker ve müzisyenlere ihtiyacınız var bence. En az bir grafiker (pixel) ve bir müzisyen (sid) bulduktan sonra bir c64 grubu kurabilirsiniz. Başlangıçta bu konularda bizler de size destek oluruz (dimi Hydrogen kardeşim).

Bunun haricinde gelelim nasıl ASM öğreneceğinize. Elinizdeki Türkçe (okuyabiliyorsanız ingilizce) kaynaklardan başlayın, ben yetişicem size :)

6510 Asm

« Yanıtla #16 : 26.09.2005 09:58:03 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Originally posted by skate+Sep 26 2005, 08:52 AM-->
QUOTE(skate @ Sep 26 2005, 08:52 AM)
QUOTE(vigo @ Sep 27 2005, 11:52 AM)
\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t
<' + '/div>\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t