Gönderen Konu: tüm başlıklar ve yeni başlık açma  (Okunma sayısı 3354 defa)

tüm başlıklar ve yeni başlık açma

« : 09.08.2006 20:18:27 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
iyi güzel, adam ettik ana sayfamızı az buçuk; lakin kimsenin yeni başlık açamadığını ben de fark ettim. Solda Navigation başlığında ALL THREADS ile klasik forum yapısını görebilirsiniz. Bu sayfadan da eskiden olduğu gibi bir forumun içine girip yeni başlık yaratabilirsiniz.

Yok mu bir allahın kulu; şu vBulletin'i register etmekte sponsor olabilecek? Bir sürü güzel özelliği var (Articles, RSS, Gallery, vs vs vs) ama hepsini adamlar register edenlere açmış sadece; haliyle gidip de indirip kuramıyorum o eklentileri.

« Yanıtla #1 : 09.08.2006 23:15:56 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
oha, 160$ mis vbulletin.. yokmuydu soyle ucuz yollu bir board?

smf, phpbb vs?

« Yanıtla #2 : 10.08.2006 00:10:33 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
walla tr-demoscene herhalde 4-5 tane farklı board görmüştür.  ama hepsi de birbirinden berbat ve açıkları vs var sürekli. tabii bunun da var, ama en azından para karşılığında aldıkların bedavaya yaptıramadıklarından yüz kat daha fazla. şu ana kadar en stable kod da bunda...

« Yanıtla #3 : 10.08.2006 01:09:32 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
kanka, az sabret ve şimdilik bunla idare et... TSVT yani Türk Scene Veri Tabanı projesine girişcem önümüzdeki aylarda. Pouet gibi bişi, forumda olcak... belki vbulletin kadar "hardcore" olmaz ama işimizi görür. Nightlord'la out-line çıkarmıştık, hatta bugün Spritus lada konuştum... Vaktim olmadıı için kendimi şuan veremiyorum bu işlere... Keza 160 dolar para diil ama kendim yapabilceem bişi için vermek istemiyorum bu parayı... o bakımdan az sabır.. ok?

« Yanıtla #4 : 10.08.2006 11:42:15 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Ayrıca vbulletin'in XSS yemesi de pek hoş değilmiş hani :)