Gönderen Konu: Resident Meeting 22.4.2007  (Okunma sayısı 17484 defa)

Resident Meeting 22.4.2007

« : 23.04.2007 00:28:43 »
Hızlı düğmeleri aç

tesla

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://
evet gene yaptık. "Resident Meeting 2"

Les sınavı ve Spritus'un çarşı izni aniden ertelenmesi sonucu katılım azdı. Spritus'un ne zaman izin alacağı son anda belli olduğu için malesef Ankara dışındaki tayfayı çağırma fırsatımız olmuyor.

Ama adının hakkını veren bir buluşma oldu çünkü sadece "2" kişiydik. :p

ışte fotolar  : Fotoğraflar
ışte meetro : Meetro 2

Not: Buluşmalar diye ayrı bir bölüm açılmış ama bir önceki Resident Meeting haberi burda olduğu için taşımadım, admin'ler gerekli görürlerse taşıyabilirler.

« Yanıtla #1 : 23.04.2007 00:56:14 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
2 kişiye rağmen çok klas bir meeting ve meetro. Tebrikler. Spritus'un el çizimleri de çok güzel olmuş. Pixel olarak da görmek isterim bazılarını :)

« Yanıtla #2 : 23.04.2007 03:28:48 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
waaay süper olmuş... ya spritus, olm, ne ara yaptık o kadar resmi? hepsi süper görünüyor ellerine sağlık... keza, meetro da süper... sorunsuz çalıştı... Ankara rules diyorum... hatta spritus askerden dönmeden önce, şööle 1 hafta önceden anons etsenizde bizde günü birlik gelsek oraya... daha geniş bi meeting olsa?
cuma gece yarısı bineriz trene... muhabbet sohbet... sahah ordayız... meeting muhabbet filan... sonra cumartesi gecesi aynen back to istanbul/izmir/bursa/bilecik vs...

« Yanıtla #3 : 23.04.2007 10:46:16 »
Hızlı düğmeleri aç

tesla

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Söylemeyi unuttum, Spritus'un dağıtım Ankara'ya çıkmış.  ıstanbul olmasını çok arzu ediyordu ama kısmet işte.

şu durumda Spritus 12 ay daha Ankara'da. Biz aramızda, her ay 1 meeting yapsak 12 meeting eder gibi sözleştik :) .

Alıntı yapılan: Vigo
şööle 1 hafta önceden anons etsenizde bizde günü birlik gelsek oraya... daha geniş bi meeting olsa?
cuma gece yarısı bineriz trene... muhabbet sohbet... sahah ordayız... meeting muhabbet filan... sonra cumartesi gecesi aynen back to istanbul/izmir/bursa/bilecik vs...

Buluşmaları ayarlayan Spritus olduğu için onun verdiği tarihe bakıyoruz. 1 hafta önceden belirlenebilirse çok güzel olur tabi, Ankara da toplaşırız.

« Yanıtla #4 : 23.04.2007 12:14:27 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
yaa kusursa bakmayın abi, dandik bir kurs yüzünden gelemedim, haber vermeyide unutmuşum şimdi aklıma geldi meeting olduğu :) .

« Yanıtla #5 : 23.04.2007 12:33:26 »
Hızlı düğmeleri aç

ssg

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
bende meetro'nun bir kutu di$indaki kismi gorunmedi galiba. ya da ben anlamadim.

ssg

« Yanıtla #6 : 23.04.2007 13:25:53 »
Hızlı düğmeleri aç

puNky

• Full Member
    • Profili Görüntüle
benim laptopta ise meetro 90 derece dönmüş bir şekilde duruyor, çözünürlük yüzünden galiba.

« Yanıtla #7 : 23.04.2007 14:02:08 »
Hızlı düğmeleri aç

tesla

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Bende hem laptop'ta hem PC de düzgün çalışıyor.

Neyse çözünürlük çok düşük ondan olmalı.  320*240

Alın windowed versiyon : Pencereli Meetro 2
« Son Düzenleme: 23.04.2007 14:04:31 Gönderen: tesla »

« Yanıtla #8 : 23.04.2007 14:11:22 »
Hızlı düğmeleri aç

puNky

• Full Member
    • Profili Görüntüle
tam ekran olunca scroll gözükmüyordu, windowed'da bu sorun yok.

« Yanıtla #9 : 23.04.2007 21:24:09 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Helal olsun ;

Peki herr meetinge bir meetro duscek mi?

« Yanıtla #10 : 23.04.2007 23:33:00 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
OFF TOPIC

Alıntı yapılan: vigo;14329
waaay süper olmuş... ya spritus, olm, ne ara yaptık o kadar resmi? hepsi süper görünüyor ellerine sağlık... keza, meetro da süper... sorunsuz çalıştı... Ankara rules diyorum... hatta spritus askerden dönmeden önce, şööle 1 hafta önceden anons etsenizde bizde günü birlik gelsek oraya... daha geniş bi meeting olsa?

bu postu kendim dışında herhangi bir resident memberin düşüncelerine başvurmadan yazıyorum, belirteyim öncelikle...

vigo'nun bundan önce; x/x/x/bilecik parti yapsın, istanbul dışında niye parti olmuyor gibi bir postu olmuştu. ondan sonra aklıma düşen, bizim burada parti olur mu sorusuyla uzun bir süre etrafıma daha dikkatli baktığımı itiraf etmeliyim. bulabildiğim tek yer oldu, yaklaşık 60 kişi alabilen, prizi, internet bağlantısı olan yerel bir spor klubünün lokali. aynı zamanda burası demiryolunada karayolunada aynı uzaklıktaydı üstüne birde merkezde kolayda bulunabilecek bir yerdeydi. fakat 7d6'ya katıldıktan sonra bu fikrimden çeşitli sebeplerle vazgeçmiştim, olursa parti değil biraz büyük çapta bir meeting olabilir diye düşünmüştüm, composuz falan... (genelde) bilinmeyen bir şehir olduğundan katılım olmayacağanı düşünmüştüm (hala da düşünüyorum :) ). ama uubb ve wwm ve üstüne gidemediğim resident meeting, daha üstünede vigo'nun mesajı eklenince, niye bilecik'te (aslında bozüyük'te, gerekli açıklamayı altta yaptım) meeting olmasın diye sorma gereği hissettim kendi kendime. gelen olmaz ama, bir kişi dahi çıkıp gelirse ben burada meeting yaparım :) . illa resident meeting falan olmasına gerekte yok, maksat meeting olsun, gezmek olsun, yiyelim içelim, muhabbet edelim tarzında... gezmişte olursunuz hem...

neyse ben bilecik'in bozüyük ilçesindeyim. ankara ve istanbul'a 269'ar km uzaklıkta (gerçekten)... 5 - 10 oturup muhabbet edilecek mekan var, yemek isterseniz küçüklü büyüklü bir sürü yer var (haldeki çorbacı varken hepsi fıs, uğrayanın aklında olsun). hatta süper piknik yeri var 2 km'de orada bile ağırlayabilirim, mangalımız, etimiz, tavuğumuz, balığımız; isteyenler eve gelebilir isterse köy evinde bile kalabiliriz (doğayla iç içe hesabı). neyse bırakalım bozüyük'ü...

esas bizim burada meeting eskişehir'de olur, eskişehir bozüyük'e 40 km (anadolu yakasındaki istanbullunun gezmeye kadıköy'e gitmesi gibi bilecik ve yakın iller eskişehir'e gider genelde), bildiğiniz gibi AÜ'nün bulunduğu şehir, öğrenci memleketi, binlerce internet kafesi, normal kafesi var, büyük şehir olduğundan imkanlar güzel yani. eskişehir'de güzel meeting olur... süper bilmiyorum eskişehir'i ama en azından gelenleri karşılayıp, karınlarını doyurup gezdirecek kadar bilirim. (aranızda eskişehir'li varsa bi el atsın:) bildiğim bi arteffect var şu ana kadar, onlarında durumu malum...)

neyse diyeceğim, meeting isteyen olursa, bir kişi bile olsa eskişehirmiş, bilecikmiş farketmez önayak olurum, desteğimi esirgemem... pean şu gün, şu kadar kişiyiz dediğinizde hazırlanır, elimden geleni ortaya koyar, meeting, muhabbet ne olursa ayarlarım... tek sorun var hallolması gereken oda katılımcı...

eeh işte geldik uzun bi postun son satırlarına, herkese sevgiler saygılar... evet peandaos, meeting düzenle ulan diyen olursa buyrun meeting...

[yöneticiler mesajın yeri sanırım burası değil ama konu denk geldi yazdım. olmaz derseniz silin, ben başka bir başlık açıp orada yazayım yazacağımı...]

« Yanıtla #11 : 24.04.2007 00:37:52 »
Hızlı düğmeleri aç

ssg

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
eski$ehir'in meeting icin cazip bir secenek olacagini du$unuyorum (ucuz yemek/ula$im). yeni avrupai $ehir atraksiyonlari da ilginc gelebilir.

en son fatalica'nin ankara'ya ta$inmasiyla eski$ehir'de ya$ayan arteffect uyesi kalmadi.

ssg

« Yanıtla #12 : 24.04.2007 01:34:34 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
@pe&oas: Eğer bu işte ciddiysen tarih belirle ve saydığın alternatiflerden birini seç. Bakalım kaç kişi "geliyorum" diyecek. "şöyle olsa olur mu" dediğinde 100 kişi olur der, "şöyle olacak" dediğinde 10 kişi. Bunun için sen hemen sınırları çiz. Benim için çok cazip bir teklif. Ben gelirim bir terslik olmazsa.

Topic'in taşınmasına gelince kesin belirleyeceğin tarih, mekanı yeni topic olarak açsan yeterli olacaktır.

« Yanıtla #13 : 24.04.2007 01:46:17 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skate;14372
@pe&oas: Eğer bu işte ciddiysen tarih belirle ve saydığın alternatiflerden birini seç. Bakalım kaç kişi "geliyorum" diyecek. "şöyle olsa olur mu" dediğinde 100 kişi olur der, "şöyle olacak" dediğinde 10 kişi. Bunun için sen hemen sınırları çiz. Benim için çok cazip bir teklif. Ben gelirim bir terslik olmazsa.

Topic'in taşınmasına gelince kesin belirleyeceğin tarih, mekanı yeni topic olarak açsan yeterli olacaktır.

Tamamdır. Ben yeni topiği açıyorum madem...

« Yanıtla #14 : 28.04.2007 09:32:41 »
Hızlı düğmeleri aç

spritus

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://resident.tr-demoscene.info
selam herkese.. 2 kişi de olsak güzel vakit geçirdik tesla ile (teşekkürler teslacığım). bundan sonra da bu toplantılara (umarım) devam edeceğiz . tesla'nın da belirttiği gibi 12 ay boyunca ankaradayım ve her aya bir meeting mümkün olabilir. tabi her meetinge de bir meetro. gerçi meetinglerimiz tüm gün boyunca meetroyu kodlamakla geçiyor :]

@vigo : o resimleri çok az olan boş saatlerimde çiziyorum. pixellemek gibi olmasa da çok zevkli ve vakit geçirtiyor.

unutmadan ankara sucks, istanbul rulez

sevgiler
« Son Düzenleme: 28.04.2007 09:36:34 Gönderen: spritus »