Gönderen Konu: Hydrogen vs. Spaztica Geyik 2002  (Okunma sayısı 5050 defa)

Hydrogen vs. Spaztica Geyik 2002

« : 12.12.2003 11:53:11 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
2002 - Icq - Cpu muhabbeti igrenc geyik.

SpAzTiCa: (6:57 AM) bak ne çıkmış:

07.23.02.3DSMax.5.Pre.Release-FooZiSO
SpAzTiCa: (6:58 AM) seversin sen...
Hydrogen: (6:58 AM) Severim de once bir 4u fethedeyim. Eminim ben maxin negatif surumlerini bile tam performansla kullanamiyorumdur.
SpAzTiCa: (6:59 AM) hehehe..negatif sürüm haa... lol....
ben de paso divx render ediyom  bi haftadır...
SpAzTiCa: (7:00 AM) cpu gelir gelmez noolduğunu şaşırdı; hemen rendera girdi zavallıcak...
Hydrogen: (7:02 AM) omur biter render bitmez. Ben askerden dodugum vakit network render olayina gececegim
SpAzTiCa: (7:03 AM) hehehe divxte yapamıyosun öyle güzellikler... :((( ama bırak senin dönmeni, 2-3 ay sonra planım -bi axilik olmazsa- şu dual cpu boardu tam performans kullanmak ve ram'i de hayvan etmek.. (2 gig)
Hydrogen: (7:14 AM) Ben benim su 2/333 ile, bir raytrace golge bile yapamiyorum. Bundan 10 sene once herifler nasil o hayvan animasyonlari yapmislar, ne sabirdir bu anlamiyorum.
SpAzTiCa: (7:15 AM) heheheh...ehh.. sabır 3dnin ilk kapısıdır zaten
SpAzTiCa: (7:16 AM) ama sen de 2/333 kullanma artık...biliyosun deli gibi cpu emdiğini, kaşınıyorsun yane
Hydrogen: (7:18 AM) Dimi para yagiyo zaten gokten de ben dual cpu p4 almiyorum yastik altina koyuyorum
SpAzTiCa: (7:19 AM) çıkar olm yastık altındaki o dualleri artık... ne işi var orda anlamıyorum zaten.... orda çalışmazlar ki... uygun bir board'a takıp çalıştıracaksın yav...bunu anlaması bu kadar zor mu?
SpAzTiCa: (7:19 AM) :))))))
Hydrogen: (7:23 AM) Abi uykumu hizlandiriyorum bu sekilde. Omrumun yarisini uykuda gecirmiyorum hemde. Basit bir P4 islemci benden cok daha hizli uyuyo
SpAzTiCa: (7:24 AM) haa oki.... ben AMD cephesine geçtim...daha ucuz bi uykuya tekabül ediyor zira..
Hydrogen: (7:25 AM) Yalniz ramde onemli. Biliyorsun ram uykusu duzgun olmayan insanlar, gercek olarak dinlenemiyorlarmis. Cpun ne olursa olsun yastik altina 512 rd ram falan koyacaksin.
SpAzTiCa: (7:26 AM) hmm demek ondaaaan....ben de neden rüyalarım silinip duruyo diyodum
Hydrogen: (7:28 AM) Narkolepsi uyku kontrol mekanizmasında görülen bir bozukluktur. Uyku düzeni normal olarak iki kısımdan oluşur. Biri ''hızlı göz hareketleri'' ya da ''REM'' uykusu, diğeri ise ''hızlı göz hareketleri dışında kalan'' ya da Non- REM'' uykusudur.
Non-REM, sakin uyku halidir. Kaslar gevşemekle birlikte gerginliğini belirli bir ölçüye kadar korur. Soluk alma düzenlidir. Beyin yüksek voltajda dalgalar üretir. Beynin tükettiği enerji minimum düzeydedir. REM'de, Non-REM'de olduğu gibi çevre bilinci yitirilmiş olsa da fizyolojik olarak çok büyük farklılık gösterir. REM'de soluk alma ve kalp ritmi düzensizdir; karakteristik olarak hızlı göz hareketleri belirgindir; beyin hızlı, düzensiz, düşük voltajlı dalgalar gönderir; canlı, renkli rüyalar görülür; beyin metabolizması kişinin uyanık olduğu zamanki performansını sergiler.
Hydrogen: (7:28 AM) anladın mi simdi remin faydalarini. Sen paso non-rem uyuyon.
SpAzTiCa: (7:29 AM) alışmışız amiga'da rom'dan çalışmaya olm..
Hydrogen: (7:30 AM) Ha bide uyuma sistemi olarak windoz kullanma. Paso restart edersin uykunu.
Uyuma problemlerinin en buyuk nedenlerinin basinda uyutum sistemi geliyor.
Sik sik uykunu kaydet ki kaldigin yerden devam edebilesin.
SpAzTiCa: (7:31 AM) hmm neyse 80lik hard almıştım bu noktada epey işe yarayacak yani...
Hydrogen: (7:32 AM) bu arada ROM uykusu iyi degildir. Aslinda icki hic bir zaman uyku sorununu cozmez. ROM, Kanyak, Viski. Bunlar uyutum sistemini bozarlar.
Hydrogen: (7:37 AM) Ben kactim hocam. Sana son sozum en onemli sey yastik. Bir Intel Garbage yastik lazim. Bye.

Hydrogen vs. Spaztica Geyik 2002

« Yanıtla #1 : 12.12.2003 11:55:51 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
yaw hydra, senin bilinçaltını derinden etkilemişe benziyo bu cpu geyiği, 2-3dür bana hatırlattığına göre? ben unutmuşum bile... :)
ahahah:p