Gönderen Konu: bunlar kimdi? özellikle gnos'um bi el at  (Okunma sayısı 9923 defa)

bunlar kimdi? özellikle gnos'um bi el at

« Yanıtla #15 : 15.08.2007 09:10:02 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skate;15860
Bir zamanlar ben de incecik 100 kiloluk bir adamdım. 110+ olunca 100'ü de arıyorsun :)
88'e caktim kiloyu ne asagi ne yukari oynamio anasini satim acim ulan gene de kilo veremiom....

« Yanıtla #16 : 15.08.2007 22:08:29 »
Hızlı düğmeleri aç

scotch

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bakkada;15861
88'e caktim kiloyu ne asagi ne yukari oynamio anasini satim acim ulan gene de kilo veremiom....

spor yapmadan olmuyor beyler haftada üç gün Atatürk stadında koşuyorum
anca birazcık incelebildin.
64 başında daley thompson challenge oynamaya benzemiyo valla

« Yanıtla #17 : 16.08.2007 00:09:33 »
Hızlı düğmeleri aç

nobody

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Askerden geldiğimde 80 kiloydum ve daha 2 yıl anca oldu. şimdi 96.4 olmuşum. "Bunlar kimdi" olan başlığı değiştirip "bunlar kaç kilo oldu" yapmak gerekecek galiba. :D Scotchu örnek alıp koşmaya başlamak lazım yine ama bu arada gıda olayınıda düzenlemek şart sanırsam.
ELITE is a space simulaton game.

« Yanıtla #18 : 16.08.2007 12:49:42 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
ben gıda olaylarını düzenledim. düzenli olarak kumpir, pizza, cheeseburger ve hotdog yiyorum :D

« Yanıtla #19 : 16.08.2007 13:10:49 »
Hızlı düğmeleri aç

nobody

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skate;15866
ben gıda olaylarını düzenledim. düzenli olarak kumpir, pizza, cheeseburger ve hotdog yiyorum :D

Hommmmm... bende düzenli olarak pide lahmacun kebap yiyorum. :D bende zamanında pizza mizza gibi ecnebi kaynaklı gıdalar tükletirdim ama evin az ötesinde 24 saat açık kebapçı açtılar ve tüm gıda olayım değişti... Sayelerinde evin en temiz yeri tuvalet oldu... Bu arada aklıma gelmişken 1995-1999 yılları arasında okul hesabına ankarada 7. caddede oturuyodum. Orada da ideal kebap denen mekana sarmıştım. 2000 yılında tekrar ankaraya gittiğim zaman kebapçıya gidiyim dedim eski günlerin anısına, adam beni kapıda yakalayıp "nerdesin sen yahu?" diye sarılıp öptü:eek:. (ne para bırakmışız adama) Geçenlerde gittiğimde ise ideal kebabın yerinde don-atlet gibi bişiler satan bi yer vardı. Görüldüğü gibi bir kişi neleri değiştirebiliyor...
ELITE is a space simulaton game.

« Yanıtla #20 : 18.08.2007 10:58:22 »
Hızlı düğmeleri aç

penthy

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
hahhahhaa... olm nobadi 10 yildir gormuyorum seni, ama uslubun, yuzun hic degismemis ha. kilonu bilemiycem tabii, resimde gobek gozukmuyor. biz de spora basladik burda. kebap mebap da yok buralarda, istesek de yiyemiyoruz ama gobek bi yolunu bulup yine de cikiyor!

senin bir ara dillerden dusmeyen su unlu misralarinla izmir scene'ine selamlarimi gondereyim:
nobody is perfect
i am nobody
i am perfect