Gönderen Konu: sıkılıyor muyuz?  (Okunma sayısı 5123 defa)

sıkılıyor muyuz?

« : 08.03.2007 19:40:09 »
Hızlı düğmeleri aç

puNky

• Full Member
    • Profili Görüntüle
ns2007'deki ziyaretçi sayısına çıkan release'lere ve parti sonrası foruma bakıyorum da sıkılıyor muyuz nedir? neden bu sefer ns2006'daki kadar ilgi görmedi parti? neden 7d6 sonrası gibi canlanmadı forum? parti biteli 4 gün oldu 3-4 party reportundan başka elle tutulur bir şey yok ortalarda. ben de henüz party reportumu yazmış değilim ama bilgisayarım arızalıydı ve eve getirdiğim yedek kasa da partiden döndüğümde ortalarda yoktu. şu anda kıçı kırık bi laptoptan kısacık sürelerde giriyorum buraya. yazmak istediğim o kadar çok anı var ki..

sıkılıyor muyuz?

« Yanıtla #1 : 08.03.2007 20:29:36 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Kimsenin sıkıldıgını duzunmuyorum belki bir parti rehaveti olabilir ama sıkılganlik asla degil...

sıkılıyor muyuz?

« Yanıtla #2 : 09.03.2007 03:15:44 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
belki sıkılan da vardır bilemiicem ancak şahsen ben NS öncesi işlerimi biraz salladığım için NS sonrası yaşadığım iş sıkışıklığından dolayı reportu biraz geciktirdim. belki benim durumumda olan ve henüz duygularını bizlerle paylaşmamış olanlar vardır. ayrıca kaç kişi takip ediyor bilmiyorum ancak commodore.gen.tr'da da birçok mini/midi report yapıldı. gerçi genellikle *garip* reportlardı. bazıları (hem de birden fazla kişi) bu partiden yalnızca "niye bana XXXXXL t-shirt verdiniz, ben zayıfım ama!" sonucuna varmış. işin ironik tarafı partiyi bütçe olarak batıran t-shirtler bir de olumsuz yorumlara sebep oluyor. of ki ne of. evet ya, şimdi bu muhabbetten sonra harbiden sıkıldım işte... evet belki de sıkılıyoruz.

sıkılıyor muyuz?

« Yanıtla #3 : 09.03.2007 10:15:39 »
Hızlı düğmeleri aç

endo

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.moldibi.com
sıkılmak degil belki tam olarak ama, partiye beklenenin yarisi kadar insan gelmesi bircok kisiyi, ozellikle organizatorleri uzdu hakli olarak.

yine de ben bu konuda cok kotumser dusunmuyorum, tabii iyimser olmak icin de bir sebep yok ama, diger ulkelerde 80 sonlarinda yasananlar bizde simdilerde yasaniyor.
tamam ilk parti 99'daydi, sonrakiler 2002-2007 arasinda ve her sene en az 1 parti. bunlar cok iyi, zamanla katilimin ve kalitenin artmasi bekleniyor tabii. ama dusunecek olursak yabanci scene'nin yasadiklarini biz yaklasik 15 sene geriden takip ediyoruz. bence hala yolun cok basindayiz (parti duzenlemek babinda soyluyorum) tabii organize edenler icin cok zor olsa da bence partiler devam etmeli.
sacmaliyor da olabilirim su an, oyle aklima geldigi gibi yaziyorum :o
- endo of glance -