Gönderen Konu: Lütfen biri açıklasın  (Okunma sayısı 19178 defa)

Lütfen biri açıklasın

« : 12.01.2007 00:51:14 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
Sevgili arkadaşlar...
Özellikle Aegis... senden rica ediyorum bi anlat...

kısıtlı olan "tr-scene" ninda sürekli gruplaşmalar ve sorunlar yaşanıyor. bizzat tespitim şu, bir çok farklı forumdaki grupların/insanların, seninle sorunu var... bu sorunlar nedir? çözülemeyen nedir?

ben şahsen, kendi adıma, aegis ile hiç ama hiç bir sorun yaşamadım. kendisini çok süpe yakından tanımıyorum ama gerek gördüğümde, gerek msn'de, bana karşı hiç bir kötü/yanlış bi hareketini görmedim... fakat,

diğer forumlarda hep görüyorum ki, insanların amigatürk'le ve aegis ile ciddi sorunları var. bu sorunlar yüzünden, zaten çok az olan scene, daha da azalıyor...

bir grup insan soruyor bana , "abi party aegis geliyormu?" bende "evet" diyorum... "aa o zaman biz gelmeyelim"...

ya arkadaşlar, herkes eşşek kadar adam, evli barklı, çoluklu çocuklu... nedir bu sorunların aslı iç yüzü?

aegis, kusura bakma, hangi taşın altına elimi atsam "seninle sorunlu" biri çıkıyor karşıma ve benim bunu aklım almıyor. aklım şundan almıyor, sen benim tanıdığım ve gördüğüm kadarı ile, kendi halinde bi insansın. yani seninle bu insanlar neden kavgalı onu bi türlü çözemedim.

lütfen sorunları çözelim el birliği ile... haklı yada haksız, sen ve seninle sorunları olan insanlar yüzünden bizde zarar görüyoruz, nasıl mı?

ya siz partilere gelmiyorsunuz ya da onlar...

ben şahsen, bu durumlara üzülüyorum ve orta yolun bulunmasını rica ediyorum.

keza, şuan adını vermeyeceğim ama bu forumda bile birbirleriyle sorunları olan insanlar var. kimileri kolay kimileri zor çözülür olaylar. ama genel olarak baktığım zaman, tartışılan şeylerin olayların buralara kadar gelmemesi gerektiğini düşünüyorum...

lütfen aegis, sende bi zahmet olayın yada olayların ne olduğunu anlatırmısın? çünki hep ben diğer tarafları duydum, senin fikrini öğrenmek istiyorum

Lütfen biri açıklasın

« Yanıtla #1 : 12.01.2007 00:53:07 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
bir grup insan soruyor bana , "abi party aegis geliyormu?" bende "evet" diyorum... "aa o zaman biz gelmeyelim"...

aynı sorular bi ara bronx için de söyleniyordu... ;)

Lütfen biri açıklasın

« Yanıtla #2 : 12.01.2007 01:04:51 »
Hızlı düğmeleri aç

CaiSSoN

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://
gerçi çok çok uğradığım forumlara yok ama bu aralar elimden geldiği kadar bişeyleri takip etmek istiyorum, haberdar olmak istiyorum scene ile ilgili, elimden geldiğince org. katılıp muhabbet etmek, stuff çekip emulatorde izlemek bile bana haz veriyor.

Zaten şurda bi avuç elemanız, ben de şimdi sen yazınca merak ettim, hayırdır?

ben şahsen aegis'i 90'lı yıllardan tanıyorum, birçoğumuzda olduğu gibi (aslında genelleme yapmak istemiyorum, üzerinize alınmayın) onda da 1-2 eksik tahta var. (ama bu eksik tahta olayını gerizekalı, ya da kafası basmaz, veya aşağılama olarak kullanmıyorum, bilginize)

Kendi halinde takılır, etliye sütlüye dokunmaz..

Hakikaten merak ettim...

Lütfen biri açıklasın

« Yanıtla #3 : 12.01.2007 09:10:00 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: spaztica
aynı sorular bi ara bronx için de söyleniyordu... ;)

kim soruyodu?... o soranların da ...

***admin tarafından sansüre uğramıştır***

aegis le ilgili kimin sorduunu aegisin cevap yazmasından sonra açıklicam
« Son Düzenleme: 12.01.2007 16:03:59 Gönderen: spaztica »

Lütfen biri açıklasın

« Yanıtla #4 : 12.01.2007 10:58:50 »
Hızlı düğmeleri aç

CaiSSoN

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vigo
kim soruyodu?... o soranların da...

[admin sansürlerken burayı atlamış galiba...]

aegis le ilgili kimin sorduunu aegisin cevap yazmasından sonra açıklicam

dün de dediğim gibi merakımdan ötürü bugün aegis'e telefon açtım sordum "noluyo yahu bir anlatsana bilelim" diye.. Hastaydı çok konuşmadı açıkçası, bana vermiş olduğu cevabı aynen aşağıda iletiyorum...

"Kardeş, benim hiç kimseyle bir sorunum yok, ben elimi eteğimi artık tamamen çektim bu işlerden" dedi. sonra da kapattık telefonu...

Olayı anlayamadım valla...
« Son Düzenleme: 12.01.2007 18:00:21 Gönderen: skate »

Lütfen biri açıklasın

« Yanıtla #5 : 12.01.2007 11:32:39 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Aegis bildigim kadariyla nickini bile degistirdi uzun zamandir formlarda aegis die gormuyorum.
Birakicam demisti zaten tamamen birakti sanirim...

Lütfen biri açıklasın

« Yanıtla #6 : 12.01.2007 16:13:11 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar; forumda velvele yaratmaya çalışan bir eleman mevcut, bu vatandaşın yazdıklarından sonrasını taşıyorum. vigo, senin sorduğun soru kalacak tabii... küfür ana-bacı öğelerini taşıdığından pek hoş değildi, forumda bunu barındırmayı ve başka insanların görmesini istemedim.
« Son Düzenleme: 12.01.2007 16:19:44 Gönderen: spaztica »

Lütfen biri açıklasın

« Yanıtla #7 : 12.01.2007 18:02:20 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Ben de ciasson'un mesajında vigonun mesajının sansürlenmemiş kopyası olduğunu görüp sansürledim. Haberiniz olsun. Ama sansürlerken de üzüldüm, çok güzel küfretmiş çünkü :)

Lütfen biri açıklasın

« Yanıtla #8 : 12.01.2007 18:11:15 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
altı okka küfürdü, eğlenceliydi de, ama yanlış anlama olmasın, çok ender de  olsa foruma gelebilecek gayler ve hatunlar rahatsız olmasın diye sansürledim. sonuçta kişiye özel hakaret içermiyordu.

Lütfen biri açıklasın

« Yanıtla #9 : 12.01.2007 22:53:41 »
Hızlı düğmeleri aç

CaiSSoN

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skate
Ben de ciasson'un mesajında vigonun mesajının sansürlenmemiş kopyası olduğunu görüp sansürledim. Haberiniz olsun. Ama sansürlerken de üzüldüm, çok güzel küfretmiş çünkü :)

lan 20 küsür senedir kankamsın, şu nickimi adam gibi yaz bi kere dişimi kırcam ehheheheh

Lütfen biri açıklasın

« Yanıtla #10 : 13.01.2007 03:21:45 »
Hızlı düğmeleri aç

ref

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Aegis'i Erdem Bilgisayar'ın web sitesinin ilk mesajında gördüm. Alakayı çözemedim. Eğer bi alaka varsa, seveni sevmeyeni bırakalım, kaçalım kurtaralım kendimizi.

PS. Erdem "Her türlü elektironk çiyazlarınız itina ile tamir yapılır" Bilgisayar
« Son Düzenleme: 13.01.2007 03:24:23 Gönderen: ref »

Lütfen biri açıklasın

« Yanıtla #11 : 13.01.2007 04:18:34 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
Niye? Erdem bilgisayar kim? birine bi kelegi mi olmus? bilmedigim icin soruyorum

Lütfen biri açıklasın

« Yanıtla #12 : 13.01.2007 04:25:24 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
erdem bilg istanbul'da kendini console işine adayan, ama işini hakkını vererek yapamayan, xbox ve ps2'cilerin yakınen tanıdığı bir elektronik dükkanı. daha çok, gardaş bu alanda iyi ekmek var ve yapan yok, biz malı götürelim yaklaşımında olan, dükkanında çalıştırdığı elemanları meraklı olan bir yaklaşımı var. ama aegis'in bunlarla ne alakası var bilemem tabii.

Lütfen biri açıklasın

« Yanıtla #13 : 13.01.2007 11:27:35 »
Hızlı düğmeleri aç

Alcofribas

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.amstradcpc.com/blog
Alıntı yapılan: spaztica
erdem bilg istanbul'da kendini console işine adayan, ama işini hakkını vererek yapamayan, xbox ve ps2'cilerin yakınen tanıdığı bir elektronik dükkanı. daha çok, gardaş bu alanda iyi ekmek var ve yapan yok, biz malı götürelim yaklaşımında olan, dükkanında çalıştırdığı elemanları meraklı olan bir yaklaşımı var. ama aegis'in bunlarla ne alakası var bilemem tabii.

Üstat sanırım ENDEM elektronik ile karıştırdın. Olabilir mi? Endem elektronik Doğubank'ta, Erdem bilgisayar ise Samandıra'da...

Lütfen biri açıklasın

« Yanıtla #14 : 13.01.2007 14:31:20 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
erdem bilgisayarin sitesini Aegis hazirlamisti ondan il mesajin da onun olmasi normaldir.
Ama bildigim kadari ile ticari bir baglari yok...