Gönderen Konu: Breakpoint 2007 Otel Rezervasyonu  (Okunma sayısı 3454 defa)

Breakpoint 2007 Otel Rezervasyonu

« : 22.12.2006 20:52:05 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
Arkadaşlar, 2005'de natilius'la kaldığımız otelden rezervasyon yaptırdım ben. Sizlerede tavsiye ederim süper iyi fiyat verdiler.

5 nisan - 9 nisan yaptırdım.

tek kişi + kahvaltı = 35 EU
iki kişi + kahvaltı = 62 EU

normalde 75 eu o dönemde diğer hotellerde...

Hotel Römerhof, http://www.servicehotel.org

« Yanıtla #1 : 23.12.2006 02:10:25 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
bir kere berlin'e gitmek istedim, geçen hafta boyumun ölçüsünü aldım.
1. vize için gereken yasal davetiyenin organize edilmesi lazım. bu olmadan ne uçağa, ne de otele para yatıramam peşinen. vize yasal davetiye olmadığından verilmezse onlar bi güzel yanıyor. yoksa seve seve gelirim.
2. iş sahibi olmayan arkadaşları da bekleyen zorluklar var. proje bazlı çalıştığınız 2-3 yerden birden belge alsanız dahi, bunların her birinin imza sirkülerlerinin kopyası gerekmekte.
3. hadi onu da hallettik, bu sefer de bankada yakın tarihte yatmamış bir mebalğı belgelemeniz gerekmekte. aralıkta yatmışsa ve aralıkta belge almak istiyorsanız bu nazileri bu da kesmiyor, illa 3-5 ay geçmişi olsun, para oda dursun istiyorlar. lan dalkavuklar! ben paramı istediğim gibi yatırır, istediğim zaman çekerim, size ne? belki o ay yeni bitirdiğim bir projeden parasını almışım, bankama 10bin ytl yatmış bu projeden?! sanane be gelirimi ne zaman bankama yatırdığımdan!

bunları bilerek hareket etmekte fayda var. eğer bu konuda parti organizasyonu yasal bir davetiyeyi hızlıca çıkarıp bize gönderirlerse diğer işlerle uğraşmaya değer; severek de giderim, keyifle de otelde taşaklarımı sermek isterim. ama işte önce davetiyenin oluru nedir?

« Yanıtla #2 : 23.12.2006 09:53:34 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
@spaz: pasaportunda hiç schengen vizesi yok mu? eğer varsa şu anda durumun ne olursa olsun, ne belge isterlerse istesin, çıkarıyorlar sana vize.