Gönderen Konu: çürük elma tesla  (Okunma sayısı 11261 defa)

çürük elma tesla

« : 10.12.2006 00:45:25 »
Hızlı düğmeleri aç

tesla

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://
Vigo'nun blogunda "tesla scene'i bıraktı" cümlesini okuyunca bi garip oldum. Parti öncesi diğer grup elemanları ile olan konuşmalarımdan sonra olayın buraya varması çok normal. Tek başıma değil de bir grup olduğumuz için Spritus bu duruma resmi bir açıklık getirmemi istedi... ve işte bu başlık açıldı.

elbette ki çeşitli kşisel sebepler var, bırakma değil ama pasif oldum diyelim. Gerçi son 3-4 gündür harıl harıl foruma giriyorum, partide nolmuş onlara bakıyorum, aynen sid filan dinlemeye devam zaten, bu nasıl pasifliktir anlamadım.

herneyse, Nightshift'e Gp2x'lerinizi hazırlayın, Resident o cenahtan sert gelecek. :rolleyes:

çürük elma tesla

« Yanıtla #1 : 10.12.2006 01:08:22 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
scene bırakılamaz, sadece pasif olunur bi dönem. harbi scener, zaten scene'i bırakmamasından bellidir. :)

çürük elma tesla

« Yanıtla #2 : 10.12.2006 04:06:04 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
ya dedikerki "ailesi kızıyor, boşa zaman harcıyor diye, para yok bu işlerde diye" yani sonuçta karışmak haddim değil ama sonuçta bu işler hobi. millet kaveye gider, okey oynar, maça gider, meyhaneye gider, sinemaya gider, bizde demoscene partiye gidiyoruz hesabı bi açıklama yapsan aileye yerlermi acaba ?

çürük elma tesla

« Yanıtla #3 : 10.12.2006 04:27:59 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
kanka biz de zamanında az laf yemedik mi ailemizden, oğlum para kazanacak bi işle uğraş, oğlum, derslerini çalış, oğlum sürekli makina başındasın, hasta olacaksın... bence normal, ama tabii olmaması daha güzel olurdu.

çürük elma tesla

« Yanıtla #4 : 10.12.2006 09:00:07 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
@tesla: abi sen zaten computer science ogrencisi diil misin. yani zaten bilgisayar basina kapanip cilginlar gibi odev yapiyorum proje yetistirecem falan desen ailen farkedebiliyo mu? yoksa aile de koda bakip "ne lan o opengl call'lari... boole zirt pirt texture mu degistirilir! texture'a gore sort et objeleri demedim mi ben sana? " diyecek seviyede coder abi / abla / ebeveyn mi var...

çürük elma tesla

« Yanıtla #5 : 10.12.2006 12:22:48 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: tesla
I haven't had a C64 or Amiga. My first PC was a pentium 233, how lame? or how unlucky? .. I sometimes feel that I am not belong to this scene world. But I enjoy listening tracker music, watching oldskool demos, and other scene related things. so i am quite lost :)

benim ilk bilgisayarimda bir ibm pc compatible'di.. (4.7mhz nec v20 cpulu picom marka bisi) ve cok uzun sure ibm pc kullandim, sonra amiga aldim..

simdi burdaki olay platform degil, scene ruhuna sahip olup olmaman.. tracker/sid (hatta hydrogen'in sid'ini kaydedip, dinlemek icin yanina alacak kadar) music dinleyip, demo/scene ile alakali seylerden mutluluk duyuyorsan scene'e aitsindir..

simdi ayni seyleri tekrar yazmak istemedigim icin, konuyla ilgili linki veriyorum hemen; http://www.tr-demoscene.info/bbs/showthread.php?t=1678
Alıntı yapılan: gnostic
zaman zaman su ya da bu sebeplerden dolayi "scene'den ayrilma" soz konusu her scener'in basina gelir..
....
sonucta scener'lik bir ruh halidir ve kurtulmak pek mumkun degildir..

ns7'de gorusuruz..

p.s.: anes'e sana teslim etmesi icin 50 kadar dvd biraktim, eger bunlardan sadece 2si sana ulasirsa, suclu anes'tir :p
saka bi yana 4 adet dvd'den 2 adet kaldi party'de bir sekilde. farki ns7'de telafi ederiz.

çürük elma tesla

« Yanıtla #6 : 10.12.2006 12:38:03 »
Hızlı düğmeleri aç

tesla

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://
Alıntı yapılan: nightlord
@tesla: abi sen zaten computer science ogrencisi diil misin. yani zaten bilgisayar basina kapanip cilginlar gibi odev yapiyorum proje yetistirecem falan desen ailen farkedebiliyo mu? yoksa aile de koda bakip "ne lan o opengl call'lari... boole zirt pirt texture mu degistirilir! texture'a gore sort et objeleri demedim mi ben sana? " diyecek seviyede coder abi / abla / ebeveyn mi var...

:D :D :D ... valla öyle olmasa da sid filan dinleyince, gene "dün gece gene oyun oynadın değil mi , sesleri geliyordu" diye çıkışabiliyorlar :) ...

Sizlerin de dediği gibi bazen bilgisayar konusunda aile çatışmaları olabiliyor, ben de karşı gelmeyi çok sevmediğimden aileye "iyi tamam ya, gitmiyom bundan sonra" demiştim.

neyse önümüzdeki maçlara bakıcaz artık...

De ben bunu yazarken Gnostic'in mesajı gelmiş. Eyvallah abim, teşekkür ederim. Anes'te 1-2 şey daha var zaten bana ait, her şeye çöküyor yahu

evet sanırım öyle, "scener'lık bir ruh halidir ve kurtulmak pek mümkün değildir".

çürük elma tesla

« Yanıtla #7 : 10.12.2006 14:08:29 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
@tesla: Kardeşim, istersen ailenle görüşelim, sceneimizin ne kadar cici çocuklardan oluşan bir topluluk olduğunu anlatalım onlara :)

çürük elma tesla

« Yanıtla #8 : 10.12.2006 16:52:24 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Abi en kotusu okul hafifleyince yeniden aktif olursun dert etme ama scene is not a bad habit :)

çürük elma tesla

« Yanıtla #9 : 10.12.2006 18:17:03 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
ailene ya uyuşturucu veya alkol bağımlısı olsaydım desen yeter bile...

çürük elma tesla

« Yanıtla #10 : 10.12.2006 18:21:05 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Alıntı yapılan: spaztica
ailene ya uyuşturucu veya alkol bağımlısı olsaydım desen yeter bile...
Belki çocuk zaten uyuşturucu ve alkol bağımlısı. Ailesi bir de scene mi çıktı başımıza diyor :p