Gönderen Konu: izmir c64 meeting  (Okunma sayısı 6861 defa)

izmir c64 meeting

« : 23.08.2006 16:49:11 »
Hızlı düğmeleri aç

stranger

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Hafta sonu 7-8 yil once verdigim C64'u almaya Nobody/ACY 'e gidiyorum. Eger aleti calistirabilirsek son ve kesin kararim olarak 64 scene'ine donuyorum. :)  Hatta hicbir sekilde calismaz ise gittigidiyordan bir adet 1541 li duser dusmez aliyorum. Program destegi icin istanbuldaki arkada$lardan yardim istiyorum. FLI modu icin su an hangi programlar mevcut kisaca yazabilirseniz sevinirim. Bu arada izmirde vakti uygun arkada$lar olursa hafta sonu bize katılabilir.

izmir c64 meeting

« Yanıtla #1 : 23.08.2006 17:07:31 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
ulan bende sandımki meeting var, gelin falan dicen!

izmir c64 meeting

« Yanıtla #2 : 23.08.2006 17:10:51 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: stranger
Hafta sonu 7-8 yil once verdigim C64'u almaya Nobody/ACY 'e gidiyorum. Eger aleti calistirabilirsek son ve kesin kararim olarak 64 scene'ine donuyorum. :)  Hatta hicbir sekilde calismaz ise gittigidiyordan bir adet 1541 li duser dusmez aliyorum. Program destegi icin istanbuldaki arkada$lardan yardim istiyorum. FLI modu icin su an hangi programlar mevcut kisaca yazabilirseniz sevinirim. Bu arada izmirde vakti uygun arkada$lar olursa hafta sonu bize katılabilir.

abi istedigin c64 olsun, bende calisir durumda beya klavyeli olanlardan calisan bir tane var, ama drive felan yok.. hatta amiga'ya donerim diyosan bir tanede amiga vereyim :)

izmir c64 meeting

« Yanıtla #4 : 24.08.2006 09:54:48 »
Hızlı düğmeleri aç

stranger

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Vigo: nerdeeee o gunler :) Tabii izmire gelirsen her zaman bekleriz.
Gnostic: c64 ile ilgilenebilirim duruma gore tsk kardesim...
Skate: Hocam editor bilgileri icin cok tesekkur. Hafta sonu olaya bir bakaLIm seni haberdar ederim.

izmir c64 meeting

« Yanıtla #5 : 01.09.2006 20:42:16 »
Hızlı düğmeleri aç

nobody

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
64'ün sorunu disk sürücünün güç kaynağındaki sigprtanın atmış olması sanırım stranger. Çok büyük bir sorun değil yani.:)
ELITE is a space simulaton game.