Gönderen Konu: ölü bir türk scene i  (Okunma sayısı 9726 defa)

ölü bir türk scene i

« : 16.08.2006 11:14:12 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
ya arkadaşlar, 7ay önceden parti bildirimi yapıyoruz. 213 kişinin kayıtlı olduu forum da 3 tane reply alıyoruz... gerçekten aklım duruyor. bumudur yani? o zaman biz boşa çaba sarfediyoruz. 38 kere view edilmiş... herkes tatildemi? kimse foruma girmiyormu nedir? anlamakta zorlanıyorum...

ölü bir türk scene i

« Yanıtla #1 : 16.08.2006 12:06:56 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Abi sıkma canini reply etmeselerde gelirler insalar elbet.Asla bosa cabalamiyosunuz nie bos olsun bi sekilde siz elinizi tasin altina sokuyosunuz ve bu memlekette scene partisi yapiyorsunuz.Bunun bos bi caba olmasina imkan yok.Arti NightShift2006 nasil bomba gibi patladiysa 2007'de patlicaktir eminim.Hatta bende bomba gibi dusebilirim partiye zira nighshiftten bu yana 6 kilo aldim ve almaya devam etmekteyim :)
Abi soz ahanda buraya yaziom Bakkada olaraktan nightshift 2007'de cok supris bi prod hasirlicam.

ölü bir türk scene i

« Yanıtla #2 : 16.08.2006 13:28:41 »
Hızlı düğmeleri aç

esmaeild

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kodhane.com
Hocam burdayız sadece biraz geç kaldık bu partiye. Biliyorsun yeni Ascraeus'a katıldım. Hiçte ölü değiliz :). Canavar gibiyiz. bu parti için geç kalmış olsamda önümüzdeki partiye öttürücez. 7d8'e damgamızı vururuz. ıçin rahat olsun.
« Son Düzenleme: 16.08.2006 13:59:34 Gönderen: esmaeild »
Coding Is Art.

ölü bir türk scene i

« Yanıtla #3 : 16.08.2006 13:54:31 »
Hızlı düğmeleri aç

tesla

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://
.. spritus Nightshift 2007 başlığına grup adına bir post atmış, dolayısı ile tüm ekibi zan altından kurtardı :D

ama parti dışında genelde bir pasiflik var malesef :(  ... bu konuda da Ragnor' u  iyi kötü her daim bir ürün çıkardığı için kutluyorum.

... bir de yumurtacı ( son dakkacı ) bir zihniyet hakim olduğundan herkes 7d6 ya odaklanmış durumda, onun da etkisi var sanırım.

ölü bir türk scene i

« Yanıtla #4 : 16.08.2006 13:55:49 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
yazın her sektör ölüdür; bence siteye il günden kayıtla ölçme bunu... nightshift '06 kötü mü geçti? bence 7dx serisinden sonra farklı bir tarzıyla bayağı güzel geçti, kaliteli prod'lar oldu. partiye daha 6 ay var, kim öle, kim kala... herşey son dakkada belli oluyor; gelmek isteyenler son aylarda planlarını gözden geçirip kaydolmayı düşünebiliyor. tr demo camiası (amiga zamanlarından sonra) bence daha yeni yeni kendini var etme durumunda. ama gayet de olumlu bir izlenim verdibana ns'06 bu açıdan.

o yüzden karamsarlığa kapılmak için henüz çoook erken bro!...

ölü bir türk scene i

« Yanıtla #5 : 28.08.2006 07:05:10 »
Hızlı düğmeleri aç

puNky

• Full Member
    • Profili Görüntüle
valla ben tatildeydim..