Gönderen Konu: Tr-scene(r)da Değişiklikler...  (Okunma sayısı 11231 defa)

Tr-scene(r)da Değişiklikler...

« : 12.05.2004 18:20:15 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Hepinizin fark ettiği üzere birtakım anlaşmazlıklardan forum ve forum dışında özellikle 7d4 ile ilgili problemler olmuştur. Olanlardan çok üzgün olduğumu, durdurmak için de elimden geleni yaptığımı ve yapmaya bir süre daha devam edeceğimi bilmenizi isterim.

Halen belirsizlik içerisinde bir durum; lakin Vigo'nun isteği üzerine gruba ait bölüm donduruldu. Ne oalcağını ben de bilmiyorum. Ama olanların bu hale gelmesi tr-scener ile ilgisiz olmalıdır. tr-scener, site olarak bağımsız tutumunu devam ettirecek ve varlığını da bağımsız bir tutumla sürdürecektir.

Bu açıdan spaztica olarak ben, iki account ile bulunacağım. spaztica sadece Bronx member'ı olarak gözükecek, admin ise forumun genel yönetimi ile ilgili olacaktır.

Dileyen grup, kendine ait bölüme şifre koydurtup intern konuşmak için private bir alan sağlayabilir. Vigo da bu hakkını grup adına kullanarak bölümü dondurma kararı aldı.

« Yanıtla #1 : 17.05.2004 23:07:39 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
bronx'un ihtiyaç duyuyorsa kendi içindeki mail listesinde konuşması (ve zaten forumda da aktifliğinin çok da güçlü olmaması) dolayısıyla locked yaptığım bölümü tekrar açıyorum. isterlerse buyursunlar; istemezlerse birşey diyemem.

belirsizlik dolayısıyla da dondurduğum diğer admin account'larını da hak sahiplerine geri veriyorum.

benim durumuma gelince... 1-2 güne kadar belli olacak.

« Yanıtla #2 : 18.05.2004 14:34:39 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
bronx / vigo'nun iki defa isteği üzerine bronx bölümü silinmiştir. bir grup komple de silinebiliyormuş. hmm.

« Yanıtla #3 : 18.05.2004 14:52:40 »
Hızlı düğmeleri aç

Slowhand

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
    • http://www.return.gen.tr
geçmiş olsun demekten başka bir şansımız yok sanırım.

tr-scener'ın devam etmesi için grup olarak elimizden ne gelirse yapmaya hazırız. sadece bir haber vermeniz yeterli.

Long live C64!
Blues Power