Gönderen Konu: donut saglayici araniyor  (Okunma sayısı 4765 defa)

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #15 : 19.04.2006 11:33:21 »
Hızlı düğmeleri aç

Ragnor

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://ozanemirhan.blogspot.com
ılahi tURbO... senin yüzünden ofiste deli sanacaklar beni (neden olacak? kendi kendime yarılarak gülüyorumda ondan :)).

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #16 : 23.04.2006 02:28:48 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #17 : 23.04.2006 02:54:24 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
-Sayin Commodore dergisi yetkilileri. Uc post once macera pesinde kosesinde tuyosunu verdiginiz "Castle of scene" adli oyunda, butun dediklerinizi yapmama ragmen, "Donut"u almam mumkun olmadi. Kaloriferin altini kazmama ragmen orada hic bir sey bulamiyorum. Acaba bendeki oyun bozuk mu? Eger bozuksa Izmir'de bana bir bilgisayarci tavsiye edebilir misiniz? Zaten sizde aciklanan oyunlarin cogu buraya gelmiyor. Bana o oyunlarin Amiga versiyonunun olmadigini ve hic cikmayacagini soyluyorlar.
Son olarak biraz daha fazla Amiga oyunu acikamasi yayinlayabilir misiniz? Butun dergiyi C64 oyunlari kapliyor. Biz Amigada kalmis olanlari da dusunurseniz cok seviniriz.
Simdiden tesekkur eder, basarlarinizin devamini dilerim.

Mert Cinarcioglu

Merhaba Mert...
Uc post once, Tunc Dindas arkadasimizin gonderdigi tuyo dogru ancak malesef eksik basilmis. Yasli adam haritayi verdigi zaman, dikkatli bakarsaniz(ard arda iki kere look komutu verdiginizde dikkatli bakmis oluyorsunuz) haritada "G" ile isaretlenmis yerin ust kisminda, "K" ile isaretlenmis bir yer daha oldugunu goreceksiniz. Once buraya gideceksiniz. Burada bir dukkan var. Kapiyi open door ile acin. Kalorifer tesisatcisiyla konusun ve ona haritayi gosterin. Evet gordugunuz gibi o siradan bir kalorifer tesisatcisi degil bir gizli polis. (Burada c64 versiyonunda guzel bir animasyon cikiyor, Amiga versiyonunda sadece muzik caliyor)Simdi size dinleme cihazini verecek. Ardindan Tunc arkadasimizin gonderdigi tuyodaki her seyi yapin. Sizi odaya kapattiklarinda dinleme cihazini acarak "Help me, I am hungry" komutunu yazin. Kaloriferden tik-tik diye bir ses duyulacak. Simdi kaloriferin altini kazarak donutu alabilirsiniz.
Ikinci sorununuza gelince.  Dergide C64 versiyonu aciklanmis oyunlarin bir cogunun Amiga versiyonlari da cikiyor. Izmirde de bulabilirsin cok buyuk bir ihtimalle. Baska bilgisayarcilari da arastirmanda fayda var. Ama unutma, yeni oyunlar genelde cok daha genis kapsamli oldugundan bunlarin cogunu calistirabilmen icin 1mb. alman sart.
Daha fazla Amiga oyunu istegine gelince. Malesef oyun aciklayan arkadaslar daha cok C64 versiyonlarini tercih ediyorlar. Gene de bu konuda elimizden geleni yapiyoruz.  Bu ay da iki Amiga oyunu acikladik. Zaten Macera pesinde kosesindeki tuyolar hem c64 icin hem amiga icin calisabiliyor.

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #18 : 23.04.2006 03:38:01 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Kopuşun doruklarıdayım :lol:

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #19 : 23.04.2006 19:44:15 »
Hızlı düğmeleri aç

stranger

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Ya ben en son party icin istanbula geldigimde pudra sekerli borek gibi bisey yemistim. Sahildeki bir gevrekcide. O neydi ki? Halen tadI damagImdadIr.

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #20 : 23.04.2006 22:25:37 »
Hızlı düğmeleri aç

disq

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.oynasana.com/
dergi tribi muthis olmus, besiktasta define bufe'nin karsisindaki sokaktan yukari cikinca kumru bufe var, acik adresi sehit asim caddesi no 33 besiktas, telefonu 259-2454, kumrusu sosisli tipte, oldukca guzel, izmir kumrusu kadar olmayabilir tabi ama iyiydi yedigimde.

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #21 : 23.04.2006 23:54:26 »
Hızlı düğmeleri aç

tURbO

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.bronxwhq.org
Alıntı
Originally posted by stranger@Apr 23 2006, 06:44 PM
Ya ben en son party icin istanbula geldigimde pudra sekerli borek gibi bisey yemistim. Sahildeki bir gevrekcide. O neydi ki? Halen tadI damagImdadIr.
[post=7223]Quoted post[/post]
[/b]

eskiler Kurt boregi der ona. ama baska yerlerde bi ismi daha vardi onun hatirlayamiyorum.. Sirinevlerde cok iyi yapan bir yer vardi. kapanmis olabilir..

ilahi tURbO... bikmadin mi bunlari yazmaya..
   .oO bRoNX ^ zOmbie bOys! Oo.

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #22 : 23.04.2006 23:55:53 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
kürt böreidir... yada tuğla börei

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #23 : 24.04.2006 12:47:00 »
Hızlı düğmeleri aç

stranger

• Full Member
    • Profili Görüntüle
valla thx. ismini ogrenmis oldum hic olmassa :)

donut saglayici araniyor

« Yanıtla #24 : 09.09.2006 15:21:37 »
Hızlı düğmeleri aç

ram-bo

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
kardişler, ne bu karbonhidrat muhabbeti, mis gibi vitaminli sebzelerinizi, havuç, marul, salatalık, kırmızı veya yeşil biber gibi sağlıklı gıdaları, meyveleri tüketmeyi düşünün. bu gidişle obez olma riski var. donut monut silin hayatınızdan çıkarın onları. hepimiz klavye başında yatıp kalkanlar değil miyiz. yapmayın allasen.