the scene > manyetiq

Manyetiq Dagilmistir...

(1/5) > >>

chenmy1:
bugun itibariyle yapilan toplanti ile manyetiqgrubu dagilmistir..

17/nisan/2006 ..

-Nedeni?
-Nicini?
v.s.

hic karistirmayin buraninda boku cikar...

Bu yuzden sadece dagilmistir aciklamasini yapiyorum baska bisi sormayin lutfen cok uzun suren bir tartisma sonucu olmustur..sinirler gergindi..Bu yuzden o olaylarin karismasini istemiyorum...Yani istiyerek olan bir dagilma degil neyse..

Manyetiq dagildi..

bu grubu kitliyebilirsiniz artik..

Ragnor:
Hemen gaza gelmeyin, Manyetiq grubu 1-2 insandan oluşmuyor. 1-2 kişi çıktı diyede dağılacak değil.
Grupta kalanlar, kararlarını verecek yollarını çizecektir. Herşey kesinleşincede haberiniz olur merak etmeyin...

Vedata: Bunu duyurmak için bu kadar acele etmek zorunda değildin ya neyse...

chenmy1:

--- Alıntı ---Originally posted by Ragnor@Apr 16 2006, 11:22 PM
Hemen gaza gelmeyin, Manyetiq grubu 1-2 insandan oluşmuyor. 1-2 kişi çıktı diyede dağılacak değil.
Grupta kalanlar, kararlarını verecek yollarını çizecektir. Herşey kesinleşincede haberiniz olur merak etmeyin...

Vedata: Bunu duyurmak için bu kadar acele etmek zorunda değildin ya neyse...
[post=6990]Quoted post[/post][/b]
--- Alıntı sonu ---

oyle bir niyetleri varsa yeni bir grup kurarlar artik.

skate:
şimdilik "hala tartışılıyor" olduğunu gördüğüm için grubu kilitlemiyorum. Grup içi olaylarınıza karışmak da hiçbirimizin haddine değil. Ben son çıkacak kararı bekliyorum. Grubun dağıldığı kesinleştiği taktirde bu bölümü kilitleyeceğim.

chenmy1:

--- Alıntı ---Originally posted by skate@Apr 17 2006, 12:32 AM
şimdilik "hala tartışılıyor" olduğunu gördüğüm için grubu kilitlemiyorum. Grup içi olaylarınıza karışmak da hiçbirimizin haddine değil. Ben son çıkacak kararı bekliyorum. Grubun dağıldığı kesinleştiği taktirde bu bölümü kilitleyeceğim.
[post=6993]Quoted post[/post][/b]
--- Alıntı sonu ---

Manyetiqi ilk olarak kurma fikrini ortaya koyan kisi benim hatta ismide ben buldum..Daha sonra ragnorla konustum ve beraber kurma karari aldik..

Genel anlamda eger digerleri devam edicekse artik bu grupla devam etmesinler lutfen ..Zaten buna kesinlikle karsi cikarim..

O yuzden kitlenmesini istiyorum.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git