the scene > music

EmAr muzikler

(1/3) > >>

EmAr:
Merhaba ben foruma yeni katıldım. Bir süredir oyun grafiği ve müzikle uğraşıyorum kendi kendime. Demoscene konusunda şimdiye kadar sadece izleyici/dinleyici olabildim. Biraz daha yakından ilgilenmek istedim, buraya geldim :)

FL Studio ve aynı firmanın soft-synth'lerini kullanıyorum genelde. Bazı parçalarda gitar var, onları da ben kaydettim. Davullar da genelde EZDrummer.

https://soundcloud.com/emar-4

Baktığınız için teşekkürler :)

gibraltar:
Müzikten pek anlamam ama gayet güzel.
Oyunlar için temaya uygun müzikler yapabiliyorsan daha da güzel.

jeff van dyke, saki kaskas, jesper kyd... gibi gibi

skate:
Öncelikle foruma hoşgeldin. :)

Algıda seçicilikle ilk olarak listenin sonundaki metal01 isimli parçayı dinleyerek başladım. Parça doom girince dedim Tiamat / Wildhoney tarzı bir parça çıkacak kesin ama birden 80ler solosu girince parçanın ruhu değişti. Başladığı gibi devam etse şahsen benden daha yüksek puan alırdı. ;)

Yaptığın parça türlerine baktım. Metal'den dubstep'e herşey var. Ben insanın birden fazla türü aynı derecede sevebileceğine inanmıyorum. Kişisel tercihin nedir?

EmAr:
Hoşbulduk :)

Beğendiğine sevindim ray, her zaman oturup şöyle bir şey yapayım diye başlayıp o şekilde devam edemiyorum malesef. Ara sıra tutuyo ama :) Çoğu zaman öylesine bi şeyler yapayım diye girişiyorum zaten bu aralar.

skate, yaptığım şeyler dinlediğim şeylerle uyuşuyor genelde. Kafam kaldıracak durumdaysa birkaç tane metal grubu var çok sevdiğim. Axamenta, Blotted Science, Meshuggah, the Dillinger Escape Plan gibi... Daha popüler gruplardan da Dream Theater, Symphony X, Dimmu Borgir, Pantera, Anthrax, Metallica, Therion ve Sepultura(Against'ten sonrasını bilmiyorum ama)'yı severim. Keyfim yoksa daha hafif şeyler dinliyorum. Acoustic Alchemy, Caravan Palace(süper grup), Italian Secret Service, Mor ve Ötesi gibi... Yazdığım grup sayılarına bakınca metali daha çok seviyorum sanırım :)

Ragnor:
Demoscene konusunda üretici tarafa geçmek istersen sana kolayca bir grup bulabilirim :).

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git