Gönderen Konu: NIGHTSHIFT06 Parti sitesi resmi olarak açıldı!  (Okunma sayısı 32407 defa)

NIGHTSHIFT06 Parti sitesi resmi olarak açıldı!

« Yanıtla #75 : 01.02.2006 15:10:21 »
Hızlı düğmeleri aç

Anduril

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu arada nightlord'a da söyledim, haberi bulunmakta size de söyleyeyim. Büyük ihtimal 3-5 Martta BıLMÖK -BıLgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi- yapılacak Erciyes Üniversitesi'nde yani benim okuduğum üniversitede. Bu sene 30 üniversite katılacak falan diyorlar. Bu sizin partinizi epey etkiler en basitinden gelme ihtimalim %99 lardayken baya bi düştü. Ev sahibi olmasak sorun değil de ev sahibi olunca sorular çıkabilir benim açımdan.
Ben nightlord'u organizasyonu düzenleyenlerle iletişime geçirmeye çalışıyorum. En güzel şekilde kapanır inşallah olay.
Kolay gelsin.

« Yanıtla #76 : 01.02.2006 16:19:33 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
hadi ya...

bu arada 5 mart 2006'da sabah 03:00'de OSCAR töreni var...
los angeles'a gidecek olan varmı?

« Yanıtla #77 : 01.02.2006 18:14:15 »
Hızlı düğmeleri aç

Anduril

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Son yazdığınıza bir anlam veremedim.
Ben yaptığınız organizasyonun Türkiye'nin katılım olarak en fazla bilgisayar mühendisinin katılacağı organizasyon ile aynı tarihe geldiğini söyledim sadece. Ben demo yapan arkadaşlarla tanışmak isterdim fakat büyük ihtimal gelemeyeceğim diye dert yandım. Ayrıca benim gibilerin de olabileceğini belirttim. Bunlara sizin verdiğiniz tip bir cevap verilmesini pek mantıklı bulmadım.
Kolay gelsin.

« Yanıtla #78 : 01.02.2006 22:09:03 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
@anduril:

umarım bir şekilde çakışmayı engelleme şansımız olur.

vigonun cevabı sana negatif bir gonderme mahiyetinde degil. nitekim umarım partiye gelip vigo ile tanışma şansını bulduğun zaman, onun bir negatif gönderme yapacağı zaman hiç sakınmayıp açık seçik yapan bir insan olduğunu da göreceksin :) bu postu gerçekten şaka olsun diye attığına eminim.

« Yanıtla #79 : 02.02.2006 03:11:04 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Vigo'yu çok iyi tanıyan biri olarak ne derse desin art niyeti olmadığını, ancak eğer kötü bir niyeti varsa da bu forumdaki herkesden daha net bir şekilde ifade ettiğini söyleyebilirim :) Kendisi aramızdaki en eski scenerlardandır. Kısacası Nightlord'a katılıyorum, şaka yapmış :) Bu arada BıLMÖK partiyi etkilese etkilese 4'de 1 oranında etkiler. Çünkü Türkiye'deki scenerların yaklaşık 4'de 1'i programcı. Scene yalnızca programcılardan ibaret değil. Ayrıca elbette ki BıLMÖK katılımcıları hedef kitlesinde ancak sonuçta insanların seçim şansı var. Ben hayatımı bilgisayar programcılığıyla kazanan birisi olarak Nightshift'i daha iyi bir yatırım olarak görüyorum, katılımcı potansiyelini göz önüne alırsak.

« Yanıtla #80 : 02.02.2006 06:53:41 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
ya bir mucize oldu herhalde, baktım ki; wisdom'da kaydını yaptırmış, geliyor.

« Yanıtla #81 : 02.02.2006 09:21:49 »
Hızlı düğmeleri aç

mrr

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.emre.co.uk
Alıntı
Originally posted by Anduril@Feb 1 2006, 06:14 PM
Son yazdığınıza bir anlam veremedim.
Ben yaptığınız organizasyonun Türkiye'nin katılım olarak en fazla bilgisayar mühendisinin katılacağı organizasyon ile aynı tarihe geldiğini söyledim sadece. Ben demo yapan arkadaşlarla tanışmak isterdim fakat büyük ihtimal gelemeyeceğim diye dert yandım. Ayrıca benim gibilerin de olabileceğini belirttim. Bunlara sizin verdiğiniz tip bir cevap verilmesini pek mantıklı bulmadım.
Kolay gelsin.
[post=4949]Quoted post[/post]
[/b]

Aslında ben de vigo'nun bu mesaja negatif bir karşılık vermediğini belirtmek isterim. Sizin mesajınızı okudugu sırada (tarihlerin çakıştığını belirten mesajınız) yanındaydım ve gerçekten bir an kara kara düşündüğünü gördüm. Hatta cidden böyle bir çakışmanın kötü olduğu hakkında bana birşeyler anlattı.

Aslında gün boyu da ciddi şekilde "abi oskar da var, tam da bizim compoların açıklandığı zamana geliyor" deyip durdu. Her ne kadar esprili bir şekilde cevap vermiş olsa da yazınıza, negatif anlamda değil de "bu çakışma harbiden kötü oldu" şeklinde sanırım.

:)

« Yanıtla #82 : 02.02.2006 09:33:29 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
heheehe
@anduril : hocam ciddiye alma hemen herşeyi... biz biraz bahtsız bedevi gibiyiz... o dar baktık ettik, hem oscarlara hemde konferansa denk gelmiş parti :)

bu arada atasözü konseptine yeni bişi ekliyom

VıGO SÖZÜ...

ilki geliyor :

"bahsız organizerın partisi, diğer aktivilelerle çakışır..."

« Yanıtla #83 : 02.02.2006 11:36:08 »
Hızlı düğmeleri aç

tURbO

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.bronxwhq.org
:D hehehehehe... ne diiiim... haklisin...
   .oO bRoNX ^ zOmbie bOys! Oo.

« Yanıtla #84 : 02.02.2006 13:41:46 »
Hızlı düğmeleri aç

Anduril

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Özür dilerim, yanlış anlamışım.
Bu arada ben de sizin partinizi tercih ediyorum fakat ev sahibi olduğumuz için sizin partinize gelirsem hocam bana kızacaktır. Kısacası benim açımdan çok gıcık bir durum. Bu konuda biraz ciddiyim ve üzgünüm o yüzden espri yaptığınızı anlayamadım, tekrardan özür dilerim.
Neyse yukarıdaki yazım da çok ciddi oldu :) Bu arada ben LA e gitmeyi planlıyorum ne de olsa hemen şura :)
Kolay gelsin.

Not: "nightlord" hocam sizinle temasa geçti mi? Kendisini görememekteyim o yüzden size sorayım dedim ayrıca size attığım e-postaya da cevap gelmeyince burayı tercih ettim :) Cevabınızı bekliyorum, istediğiniz yere cevabı yollayabilirsiniz.

« Yanıtla #85 : 02.02.2006 21:17:13 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
Hayır, henuz benimle temasa geçmedi.

« Yanıtla #86 : 02.02.2006 23:20:57 »
Hızlı düğmeleri aç

Anduril

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Ya hocama gittim dedim Salı günü, e-postayı da attığımı biliyor neden böyle yapıyor anlamadım? Neyse belki çok işi vardır, ben size yardımcı olacağım. Aksaklıklar için kusuruma bakmayın. Kolay gelsin.

« Yanıtla #87 : 02.02.2006 23:29:19 »
Hızlı düğmeleri aç

Ragnor

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://ozanemirhan.blogspot.com
Tipik hoca işte yaw. Kasma bu kadar. Ve tercih yapma durumunda kalırsan tavsitem Nightshift'tir. En kötü ihtimalle çok sağlam bilgisayarcılarla tanışırsın. Diğer tercih ise körler sağırlar birbirini ağırlar temalı "-ee mühendis olduk ne yapalım? -bilgisayardan anlamıyoruz o zaman toplanalım organizasyon yapalımda millet bişey yapıyor sansın." fikrinden çıkmış birşey. Yanılıyor olmayı umarım ama ne yazık ki öyle.
Kısaca bir örnekle de ispatlayayım, Nightshift'e gelen insanlar bilgisayarlarla kod yazacak, grafik, müzik yapacak. Aktif olarak üretecekler. Diğerine gidenlerin ise konuşmak dışında birşey yapacağını sanmıyorum. Ve iddia ediyorum Nightshift'teki geyikler hem daha zevkli hem de öğretici olacaktır :).

« Yanıtla #88 : 03.02.2006 01:19:54 »
Hızlı düğmeleri aç

Anduril

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Haklısın ve de dediğim gibi ben de Nightshift'e gelmeyi istiyorum fakat ev sahibi olduğumuz için bir yere gidemem. Tamam diyelim gittim hocam da bunu duydu mu daha 4 yıl boyunca belimi doğrultamam :) Zaten hocalar beni pek sevmiyor anladığım kadarıyla bir de başımı derde sokmak istemiyorum. Malum ülke: Türkiye, eğitimi sürdüğü kuruluşun sıfatı: üniversite. O yüzden kör ve sağır taklidi yapacağız :)

« Yanıtla #89 : 03.02.2006 02:14:37 »
Hızlı düğmeleri aç

Ragnor

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://ozanemirhan.blogspot.com
2 yıllık üniversite hayatım boyunca gerektiğinde hocalara laf sokup, bize derste yaptığı saçma dayatmalara anında karşı koymuş biri olarak 4 senelikte olsa hiç fark etmeyeceğini düşünüyorum. Ama bu benim ve açıkcası herkesin aynı şekilde davranmasını beklemek doğru değil tabiki. Ama benden bir tavsiye, eğer karşındaki hocan bilgisizse ezmek kolaydır, kendine güveneceksin, konunda bilgi sahibi olacaksın ve korkmadan gerektiğinde hocanın karşısına dikileceksin. Bu kadar, ama işe yarayacağını garanti edemem :).