genel > tr scener discussion

İstek Ve Şikayetler

(1/19) > >>

skate:
Hydrogen'in mantıklı tavsiyesi üzerine, yalnızca forumla ilgili konuların tartışılması ve forumu genişletmek için ortaya atılacak fikir ve tavsiyelerin tek bir noktada toplanması amacıyla bu kategoriyi açtım. Forumumuz için hayırlı olmasını dilerim.

eirik:
eski forumda (revize edilmeden oncesinde) quick login ve de normal login'den login oldugumuzda otomatik login oluyordu sayfayI her defasInda actigimizda. belki yanli$ hatirliyor olabilirim quick login den oyle bi$ii olmasa bile normal login sayfasInda kesinlikle auto-login secenegi vardI cunku ben surekli kullaniyordum.. $imdi anasayfada login e tiklayIp remember me 'ye yes desem bile hatirlamiyor, forumda mI bi sorum var acep ? bookmarklarImI yenilemedim eski obsesif.info'dan giriyorum ondan dolayI sorun ya$iyor olabilir miyim yoksa ?

skate:
Bende de aynı sorun var. Sanırım forumun ya da serverın ayarlarından kaynaklanıyor. Tahmin ediyorum Spaztica bu sorunla ilgilenecektir.

spaztica:
ancak vakit bulup düzeltebildim, ama oldu sanırım, 2 gün arayla login oldum ve beni problemsiz olarak tanıdı. :)

eirik:
heh eyvalla $imdi beni de taniyor:)
gerci neden sonra akLIma login olmak geldi alakasIz bi $ekilde, onsezi demek ki

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git