Gönderen Konu: PLAZMA #1 ÇIKTI!!!  (Okunma sayısı 17926 defa)

PLAZMA #1 ÇIKTI!!!

« Yanıtla #90 : 21.01.2006 09:19:27 »
Hızlı düğmeleri aç

eirik

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://localhost/
bence $oyle olabilirdi; ikinci sayI icin yeterince aktif olamayan sensei yerine bir yardImcI editor alinabilir yada editor kadrosu degi$tirilmesi tartI$ILabilirdi. (burada sensei ile herhangi bi husumetim yok ancak butun i$ler spritus un uzerine kaldi) bundan ba$ka derginin iki ayLIk cIkIp cIkmayacagI tartI$ILIp karara baglanIrdI. en azIndan toplantIya katILanlarIn verdigi karar yine cogunlugun istegiyle de facto olarak da olsa bozulurdu yada $oyle bi$ii onerilebilirdi bunu daha onceki postlarda bi yerde de yazdIm sabnIyorum. cok mukemmel olmasa da sadece ikinci sayI icin ozel bi reader yazilir veya da ikinci sayI reader olmadan text olarak cIkarILIr ve gerekiyorsa yine sadece ikinci sayI icin yeni bi editor takImI olu$turulur ve bu $ekilde ikinci sayInIn hemen hemen daha onceden karar verilen tarihte cIkmasI saglanabilirdi. ucuncu sayI icin aradan gecen iki ayda gerekli hazirliklarI yapILmI$ ve tamamlanmI$ esas reader da ortaya cIkar sonra istenirse ikinci sayI daha sonra bir de tekrardan ucuncu sayInIn readeri ile cIkarILabilirdi.

neyse benim fikrim budur ancak ne toplantI kararI almak ne de toplantIda karar aldiktan sonra bunlarI uygulayacak kadar zaman zaten kalmamI$tIr. bu tarihten sonra derginin $ubat ba$Inda cIkmasI benim icin hayaldir.

bu arada elbetteki derginin asIL icerigini olu$turan, yazILarIn kendisidir. bilmiyorum kim $ubat sayIsI icin yazi hazirladI ama benim 11ocakta yazilmi$ iki tane yazIm duruyor.

PLAZMA #1 ÇIKTI!!!

« Yanıtla #91 : 21.01.2006 17:48:23 »
Hızlı düğmeleri aç

spritus

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://resident.tr-demoscene.info
toplantılarda derginin deadline'ı için kesin bir tarih belirlenmedi. ayda bir olsun, 2 ayda bir olsun ve 3 ayda bir olsun gibi görüşler belirtildi ama kesinlikle karara bağlanmadı. ben de net üzerinden görüş belirten bazı scener arkadaşların tavsiyeleri doğrultusunda, derginin editörü olarak en ideal periyodun 2 ayda bir olması gerektiğine karar verdim. sonuç olarak alınmış bir kararın ihlali ve emrivaki bir durum söz konusu değildir. lütfen bu konuyu daha fazla uzatmayalım...

PLAZMA #1 ÇIKTI!!!

« Yanıtla #92 : 25.01.2006 01:05:32 »
Hızlı düğmeleri aç

chenmy1

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mosengine.inativa.com
Alıntı
Originally posted by spritus@Jan 21 2006, 05:48 PM
toplantılarda derginin deadline'ı için kesin bir tarih belirlenmedi. ayda bir olsun, 2 ayda bir olsun ve 3 ayda bir olsun gibi görüşler belirtildi ama kesinlikle karara bağlanmadı. ben de net üzerinden görüş belirten bazı scener arkadaşların tavsiyeleri doğrultusunda, derginin editörü olarak en ideal periyodun 2 ayda bir olması gerektiğine karar verdim. sonuç olarak alınmış bir kararın ihlali ve emrivaki bir durum söz konusu değildir. lütfen bu konuyu daha fazla uzatmayalım...
[post=4606]Quoted post[/post]
[/b]

Sey kem kum ...Ben bi deneme yapiyomda .. Bu plazmaya script tarzi bir sistem yazmaya calisiyom ...Bi ilgilenen olcak mi?yapmiyim mi? sormadan devam etmiyim dedim de?Fazladan okuyucu goz cikarmaz herhalde...Yani arabirim sabit sadece icerigin degisegi bir sistem..

Eger konusmak isterseniz MSN : vmeydaneri@yahoo.com
Algoritmik Geometri^S!P and MEE!ditor 64/4 kb intro tool.

PLAZMA #1 ÇIKTI!!!

« Yanıtla #93 : 25.01.2006 10:59:20 »
Hızlı düğmeleri aç

spritus

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://resident.tr-demoscene.info
Alıntı
Originally posted by chenmy1@Jan 25 2006, 02:05 AM
Sey kem kum ...Ben bi deneme yapiyomda .. Bu plazmaya script tarzi bir sistem yazmaya calisiyom ...Bi ilgilenen olcak mi?yapmiyim mi? sormadan devam etmiyim dedim de?Fazladan okuyucu goz cikarmaz herhalde...Yani arabirim sabit sadece icerigin degisegi bir sistem..

Eger konusmak isterseniz MSN : vmeydaneri@yahoo.com
[post=4656]Quoted post[/post]
[/b]

anesthetic şu an bir outfit yazıyor ve dergi için bu kullanılacak. yazılacak bir scriptin, derginin data dosya yapısı tamamen değişeceği için bir anlamı olur mu bilmiyorum. açıkcası derginin türlü türlü readerlarla yayınlanmasını okuyucunun kafasını karıştırmaması açısından doğru bulmuyorum. isterseniz kendiniz için rahatça okuyabileceğiniz bir reader yazabilirsiniz (tıpkı erik'in yaptığı gibi). ama size tavsiyem bu enerjinizi ve zamanınızı demo ve intro yapmak için harcayın.

PLAZMA #1 ÇIKTI!!!

« Yanıtla #94 : 25.01.2006 11:10:34 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
anes rulez!

PLAZMA #1 ÇIKTI!!!

« Yanıtla #95 : 25.01.2006 15:18:05 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle