the scene > nightshift

yeni demo party: NIGHTSHIFT 06

(1/4) > >>

nightlord:
Selam Arkadaslar

Bir suredir aklimda olan bir projeyi esimle beraber hayata gecirmis bulunuyoruz.  

NIGHTSHIFT veya Turkce adiyla GECE VARDIYASI, 4-5 Mart tarihlerinde Istanbulda duzenlenecek. Yakinda parti sitesini yayinlayacagim. bu sitede compolarla ilgili bilgi yer alacak. Parti mekani Ocak ayi icinde belirlenmis olacak. Gelismeleri sitede takip edebileceksiniz.

Bu partiyi su an duyurma sebebimiz, sevgili PLAZMA editortlerinin ilk sayidaki HABERLER kosesine bu haberi de eklemelerini ummamdir.

Ayrica ogrenci olan scenerlar yaklasan somestir tatilini ve ilk vizeler baslamadan onceki donemi parti tarihini bilerek iyi kullansinlar ve compo entrylerini simdiden hazirlamaya baslasinlar istedim...

Artik 7dx organizatorlerinin de sadece katilimci olarak bulunabilecekleri bir parti olacak sonunda :)

hadi bakalim kendinizi simdiden hazirlamaya baslayin

skate:
Obarey!!!!!! :) İnanmıyorum olm, saman altından su yürütmek ha!!!! Süper walla. Gör bak compoya ne katılımlar olacak :D

Decipher:
AHOY anotha party for TR! :D Oh oh bekleyin bakalım hayatınızda hiç full graphic 4k oyun oynamış mıydınız? hayır mı? öyleyse bu ilk olacak desenize ahahah (sallamıyorum cidden yapmaya kasıcam ama tabii ki yapamayacağım ahuhaha :D)

edit: pc kategorisi olacak değil mi?

scg:
Güzel haber...

Bakkada:
OOOOHHHHHHh varya aldigim en iyi haberlerden biri beaaaa oooh ohhh :)
acaip hosuma gitti beaaa 3 ay var onumuzde daha Skate hocam egit beni :)

Nightlord yardim edilecek birsey olursa elimden geleni yapmaya hazirim ;)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git