Gönderen Konu: microsoft sql 2005 lansmanı ve computer scene !  (Okunma sayısı 1513 defa)

Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
bugün acaip bişi oldu,
ms sql 2005 server için lansman tanıtımına gittim.
arada kahve içerken, takım elbiseli bi çocuk, gayet ciddi görünümlü,
yanıma geldi...

"pardon, siz televizyona çıktınızmı hiç?" dedi... ben lapin gibi atlamadım, "nasıl yani ???" dedim. "tek.tv de eski bilgisayarlarla ilgili bi program vardı, yanınızda da biri vardı, commodorecu" dedi eleman. bende "evet o deli bendim" dedim...

adam bi anda "ya abi biz hastasyız böyle şeylerin..." diyip gazla olaya girdi. programın yayından kalmasına çok üzülmüş... skate ve hydrogen'e çok selam söyledi ve teşekkür etti...

ayrıca BURAK KiPER ( TACS FROM TURKEY ) ile karşılaştım. hatta hemen turbo ya alo dedim ama sanırım uyuyodu saat 11:00 di... adam downloadarsivi.com ve bunun gibi bi sürü dekman web siteleri filan yapıyomus... partilerden bahsettim, haberim olsa gelirdim dedi... işin komii zamanında bu adam geç kalacağı için bamiga sector1/vision factory partisi 1 gün DELAY edilmişti... ahahah.... adam halae FROG... bıyıkları kesmiş... hahahaha....

microsoft sql 2005 lansmanı ve computer scene !

« Yanıtla #1 : 14.12.2005 15:13:31 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Kimin neye ilgi gosterdigi belli olmuo camiada

« Yanıtla #2 : 14.12.2005 16:25:40 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Alıntı
Originally posted by vigo@Dec 14 2005, 02:35 PM
programın yayından kalmasına çok üzülmüş... skate ve hydrogen'e çok selam söyledi ve teşekkür etti...
[post=3530]Quoted post[/post]
[/b]
aleyküm falan. ancak ben hiç de şikayetçi değilim durumdan. salı günleri bir başka zevkli gelmeye başladı bana, akşama yapacak iş yok ya :D

« Yanıtla #3 : 14.12.2005 18:06:25 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
e o zmn salı iş çıkışları meeting oalyı yapalım bundan sonra... tv'de olamsa bile fiziksel ortamda bir araya geliriz...

« Yanıtla #4 : 14.12.2005 18:23:03 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Alıntı
Originally posted by spaztica@Dec 14 2005, 06:06 PM
e o zmn salı iş çıkışları meeting oalyı yapalım bundan sonra... tv'de olamsa bile fiziksel ortamda bir araya geliriz...
[post=3541]Quoted post[/post]
[/b]
Yok lan, her salı meeting yaparsak olay yine TV programına döner. Benim amacım rutinden kurtulmak. Bu yüzden de hemen bir "break" komutu atıyorum ortaya :P

Haftasonu bir meeting yapabiliriz belki. Ama yalnızca geyiğine değil tabii ki, 20 Aralık'a az kaldı. Plazma ile ilgili son bir meeting faydalı olur kanaatindeyim.

« Yanıtla #5 : 14.12.2005 21:11:19 »
Hızlı düğmeleri aç

Decipher

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://beskrajnost.com
Alıntı
20 Aralık'a az kaldı. Plazma ile ilgili son bir meeting faydalı olur kanaatindeyim.
aynı şekilde düşünüyorum. plazma için son bir meeting gayet iyi olur. hatta dur bunu bir topic halinde açayım...
100% pure coder pr0n