Gönderen Konu: muhabbet etmek  (Okunma sayısı 2294 defa)

muhabbet etmek

« : 14.10.2005 21:38:39 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
ya millet, ben her dakka foruma girip "yeni" mesaj varmı heycanının ötesine geçmek istiyorum...

ne bilim, en azından paso iş yerinde yada evde online olanlar, IRC de, yada spaz'ın verdii bi web-chat bişi vardı orda, yani online muhabbet edelim ya?... nası IRC de millet paso kanalda IDLE olsa bile, en azından birileri var diyorsun bakınca...

minik bi "tr-scene phone book" yapiim diyom,

millet tüm contact infolarını filan girsin,
icabında telde de geyik yapalım...

ne bilim, canım bi an nightlord u arayıp "baba naber yaaa" demek istedi...

yada anesthetic'le "kanka naber nasılsın" demek istiyor :)

yada birileri beni arasın "way vigo naber" desin ? dimi....

yada her ay bi parti olsun hahahaha... ramazan bitiminde kolları sıvıyorum...

computer scene'in son bölümünü izlerken aklıma :
"ya bizim okulda, hafta sonları seminer yapsak... her hafta sonu, bazen 6502, bazen PC demo coding, bazen pixelciliin incelikleri, bazen JCH'da nası müzik yazılır"

ne dersiniz?

"SEMINA-TR" gibi de bi isim sallarız :)

ahahah olurmu sizce?

muhabbet etmek

« Yanıtla #1 : 14.10.2005 22:02:05 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
scene ile ilgili ne yapılırsa yapılsın, -mesela biri sıçarak kaldırıma scene yazsa- anında orda biterim :) Hele ki sıçan Vigo'ysa hayatta kaçırmam :P Elbette ki arkandayız Vigo kardeş.

muhabbet etmek

« Yanıtla #2 : 14.10.2005 23:42:35 »
Hızlı düğmeleri aç

anesthetic

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://resident.tr-demoscene.info/
:)  valla telefon yok ama istediğin zaman msnden (tugrulkhan et  hotmail kom) yahut icqden (78499923) ulaşabilirsin. Herkes için geçerli bu. Burda, adam burdayken cevap yazayım diyosun. yazmışsın cevabı, aaa adam yok.

Bi de malum öğrenciyiz, İstanbul-Ankara sık yapamıyoruz. Ama durum müsait olursa ben gelirim en azından, neden olmasın?

Bi de Skate sen neden im kullanmıyorsun yahu? Pouet'te yazdığın bi şeye geyik yapmak istiyorum, bulamıyorum seni. :lol: Anca commentten commente.

muhabbet etmek

« Yanıtla #3 : 14.10.2005 23:46:59 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Insanin caninin dewamli parti ortami cektigi bi gercek...  :unsure:

muhabbet etmek

« Yanıtla #4 : 15.10.2005 00:26:17 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
evet yahu; arada geyik yapmak da güzel oluyor; her ne kadar bazılarımız çok yoğun ve bölünmeden çalışmayı da sevseler. siteyi açarken bunu da göz önünde bulundurarak irc kanalı açmayı düşünüyorum zaten. biriniz yıllık 20$ kadar sponsorluk yapabilirse bir de bot kurarız oraya; kanal ile web sitesi arasında da ilişkilendirme yaparız (vigo bu gibi meselelerin ne gibi toollar yaratmaya sebep olabileceğini bilir aslında). :)

muhabbet etmek

« Yanıtla #5 : 15.10.2005 01:28:50 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
ahahhahaa bilmmemmi kanka....
bot'umuz var.. yani bizim adımıza kanal açar... ki şuan bronx'un efnetde
bir kanalı vardır...

!help

olaylarına da gireriz....

bot 'u ben hallederim....

sen merak etme...

muhabbet etmek

« Yanıtla #6 : 15.10.2005 02:07:15 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
ala o zmn; eğer bronx botu harici ek bir bot açabiliyorsan, bir adet octalfoam kanalı açalım bari.

muhabbet etmek

« Yanıtla #7 : 15.10.2005 05:02:51 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
efnet ok de ircnet'e bağlanılmıyor ADSL'den biliyorsunuzdur. bana adam akıllı bir proxy önersenize yaw...

bunun yanısıra ICQ UIN'im de nickim gibi ilk baştan beri aynıdır. 7441124. Neden kullanmadığıma gelince zamanında cesan serverında (adanet'e linkliydi) IRC Operatörlük yapmıştım. En verimli olacağım yılları geyikle harcadım. Bir nevi küçükken kazana düştüm diyebiliriz :) Onun için artık kullanmıyorum ICQ ya da Miranda IM gibi türevlerini. Ama yılda bir iki kez açar bakarım 700 kişilik listeme hala online olan varmı diye. O kadar adamdan aynı anda 10 kişiyi falan online görür kapatırım. Bazı tiplerin 4-5 farklı ICQ Uin'ini eklemişim listeye, biri bile valid değil ve kim olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok :)

budur benim iğrenç chat geçmişim. şu andan sonra beni ya IRCNET üzerindeki #c-64'de ayda yılda bir görebilirsiniz ya da açılırsa TR spirit hesaabı #octalfoam'a takılırım.

muhabbet etmek

« Yanıtla #8 : 16.10.2005 23:45:16 »
Hızlı düğmeleri aç

disq

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.oynasana.com/
efnet #alt.binaries.tv 'deyim zaman zaman, genelde hafta icleri release'lerin cok oldugu zamanlar :P

irc olayi olursa idling skill'im yuksektir ayrica.

muhabbet etmek

« Yanıtla #9 : 17.10.2005 00:28:45 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
way way way... birileri daha divx scene'lerini takip ediyor ha? :o)
zaten senin de tv-series hastası olduğunun haberi kulağiıma gelmişti; foyan meydana çıktı, hahaha. bir ara gireyim oraya da laflarız. bir ara ddx'de release yapıyordum (vio'yla beraber), ama sonra baydı iyice.

muhabbet etmek

« Yanıtla #10 : 17.10.2005 16:34:20 »
Hızlı düğmeleri aç

disq

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
TCM nasi patladi gecen haftaki lost release'inde :P
biri de fix gondermis nandub scripti, nfo'ya da TCM -- Terrible Capping Mates yazmis (zaten baydim her gun PROPER indirmekten)

Alıntı
Originally posted by spaztica@Oct 16 2005, 11:28 PM
way way way... birileri daha divx scene'lerini takip ediyor ha? :o)
zaten senin de tv-series hastası olduğunun haberi kulağiıma gelmişti; foyan meydana çıktı, hahaha. bir ara gireyim oraya da laflarız. bir ara ddx'de release yapıyordum (vio'yla beraber), ama sonra baydı iyice.
[post=2371]Quoted post[/post]
[/b]

muhabbet etmek

« Yanıtla #11 : 17.10.2005 16:47:05 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
proper'lar bayıyo harbiden (hoş ben de 1-2 tane patlatmıştım böyle ya, şşt çaktırma). race falan takılıyo musun,? bana pek gelmiyor öyle işler, bebe işi gibi. benim de zati şu anda bi sitem kaldı, emmeli gömmeli takıldığım, eksi halim pek yok, üşeniyorum. bi de dolapta 4000 cd olunca hiç içinden gelmiyor insanın... aslında gavurlar en temizini yapıyor izle ve sil gitsin. :o)
bi tek güzel tv-series'leri komple bi kenara atma huyum bi de imdb 7+/limited filmleri arşive atmaya anca keyfim kaldı. onun dışında paso xbox, musicdvd falan indiriyorum son zamanlarda.

muhabbet etmek

« Yanıtla #12 : 17.10.2005 16:53:17 »
Hızlı düğmeleri aç

disq

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
race? amazing race diye yarisma var onu bilirim (yok, istanbul'un gectigi bolumunu izledim sadece, begenmistim)

takip ettigim 28 dizi falan var her hafta, tabi su an major league baseball bullshit yuzunden kasima kadar cogu fox dizisi tatilde. guzel dizileri arsivliyorum, geyik/vasat dizileri de izleyip siliyorum. tehserver.us guzel, release takip etmek icin. (nforce.nl'ci degilim, tv series olayinda cok da up to date degiller zaten)

muhabbet etmek

« Yanıtla #13 : 17.10.2005 17:51:34 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
nforce sux zati. bi ara scene için bi internal web site vardı, en baba ftp'lerde çalışan bir bot ile web siteye sürekli yeni olaylar akıyordu, ama üyelik için hem sitelerden birine üye olamn hem de ident falan olması gerekiyordu... sonradan nooldu bilmiim, grupla uğraşmayınca o da kaldı ööle.
tehserver fena diilmiş, arada göz atarım. tüm dizileri falan takip edemiyorum haliyle, ama güzel olanları toplamaya gayret ediyoruz işte... bi ara listemle uğraşırsam sna pass ederim, bakınırsın...
biara üşenmeyip bot yazacak kadar da aktif takip ediyordum, buralarda unreleased bulmaya aksıp rel ediyorduk işte, maksat mastürbasyon. :P