the scene > gruplar

bizim grubada yer varmı

<< < (2/6) > >>

datura:
Ellerine sağlık kardeşim, çok ümit verici gelecek için. Artık birer klasik olmuş temel c64 efektlerini görmek mümkün. Temel sağlam olmuş, bundan sonraki ürünlerini sabırsızlıkla bekliyor olacağız :) Keşke partiye release olsaymış, neyse artık bir sonraki partiye demo olur :)

Ragnor:
vice kurmam lazım makinama... :( (linuxta sağolsun rom'larını dahil etmiyorlar paket'e :/ )

nightlord:
joker super bi baslangic olmus bu. ellerine saglik. starfield, ziplayan scroll acik alt border ve orada sprite animasyonu. gayet temiz olmus. benim ilk introlarim bunun yakinina bile yaklasamaz.

Arti cok begendigim bi olay da bastaki acilis bolumu. Ben boyle seyleri yapmaya acayip usenirdim. Seninki super olmus.

Acayip umit verici. Intro gibi intro olmus. Tamamen profesyonel bir urun bu. hic bir eksigi yok. Ellerine saglik

ragnor: vice'in windows versiyonunu indirip icinden basic rom ve kernel rom dosyalarini alabilirsin. calistirmana gerek yok sadece paketi acip icinden dosyalari al.

tesla:
joker intro çok güzel, eline sağlık gerçekten. Partide görseydim 10 üzerinden 9'u verdiydim. ;)

skate:
bütün gün yorumları okudum da şimdi farkettim ben yorum yapmamışım. :) en içten tebriklerimi sunuyorum Joker kardeşimize. gerçekten artık ulaştığımız yaşlar ve bulunduğumuz konumlar itibariyle çok zor bir iş başardı. arkasının geleceğinden hiç şüphem yok.

farkında mısınız, uzun zaman sonra Türkiye'de ilk kez birden fazla aktif Commodore 64 grubu olacak sonunda. Glance, Return, belki Ascraeus, belki Crescent ve benim gibi independent birkaç kişi TR'deki Commodore 64 scene'ini tekrar rekabet eder hale getirebiliriz. Gaz gaz gaz, reyting reyting reyting... :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git