the scene > partiler, toplantılar, etkinlikler

Global game jam turkıye

<< < (2/7) > >>

spaztica:
@ragnor: bu üşengeçlikle klavyede yazı yazabilmene şaşırıyorum; altı üstü bi copy-paste... Emin ol, demoscene tayfasında ilgilenen insanlar var, onlara böyle bir haber senin verdiğin tepkiyle karşılanmazdı. Neyse ki FriendFeed gibi ortamlar var da haberimiz oluyor, Ankara'da okuyan arkadaşlarımız niyeyse pek tembel oldular, kış olduğundan mı, ne bu miskinlik?

Decipher:
Ben de katiliyorum, ancak ne yazik ki Turkiye'dekine degil :(. Ayni tarihlerde Nordic Game Jam'de Kopenhag'da olacagim buyuk ihtimalle.

Ragnor:
Abi ne diyeyim final dönemine girdim kafamı kaldırma isteğimi bile kaybettim. Öyle böyle değil. Off ilk sınavdan da battık bakalım yarınkinde ne halt yiyeceğim.

Hadi biraz çalışayım ben. Bu arada katılım umarım daha da artar.

tesla:

--- Alıntı yapılan: Decipher;19881 ---Ben de katiliyorum, ancak ne yazik ki Turkiye'dekine degil :(. Ayni tarihlerde Nordic Game Jam'de Kopenhag'da olacagim buyuk ihtimalle.
--- Alıntı sonu ---

Vayyyy, iyi Decipher orda görüşmek üzere o zaman, ben ve Daghan da orda olacağız. Beraber yardırırız artık :)

Bu arada Odtu ATOM'da güzel şeyler oluyor. Bu gelişmeler gerçekten çok sevindirici.

Decipher:
@tesla Ronneby'den nasil gittiginizi bana bildirirsen, Isvec'e gelip ordan topluca gitme ihtimalimiz olabilir. Ben 29'unda Stockholm'deyim bir aksilik olmazsa, 30'u sabahi SJ ile Ronneby'ye gelebilirim.

Tabii kesin soz vermiyorum, zira isim cikarsa herseyi iptal etme olasiligim da olabilir.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git