Gönderen Konu: hoşgeldin spritus!!!  (Okunma sayısı 1454 defa)

hoşgeldin spritus!!!

« : 12.05.2005 13:37:11 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
öncelikle istanbul'a geldiğin için hoşgeldin. ayrıca dengesiz bir iş görüşmesine sebebiyet verdiğim için üzgünüm; bu şekilde neticeleneceğini bilemezdim. ama bu da daha iyi bir şirkette başlaman için vesile oldu. skate'in yanında keyifli bir çalışma hayatın olmasını dilerim.

biz de nasibimizi aldık tabii skate'ciğim. spectre de benimle beraber çalışıyor şu anda... ama işimizin geleceği pek de parlak değil. zaten sen spritus'u da import ederek 3-2 yendin beni şirketlerdeki scener yarışında, hehehe... seninle çalışacak olamsına sevindim, ben kendimi güvensiz hissetmeye başladığımdan beri spritus içinde düşünceliydim zira.

hoşgeldin spritus!!!

« Yanıtla #1 : 12.05.2005 13:43:52 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Ben asla Spritus'a yalnızca iyilik yapmak için O'nu işe almazdım. Netekim bu sebeple almadım. Spritus algoritma yeteneği gelişmiş bir arkadaşımız. .NET'di Java'ydı carttı curttu herşeyi en kısa zamanda kavrayacağına eminim. Ayrıca görsel yeteneği de cabası. Kısacası karşılıklı olarak birbirimize iyilik yaptık :)

Bir de zamanlama süper tuttu. Ben eleman arıyorum şirkete, ulan nerden bulacam şimdi kafa yapıma uygun sağlam coder diyorum, Spritus beni arayıp abi İstanbul'a geldim, iş arıyorum diyor :) Eminim bana bu lafı söylediğinde benim şirketime girebileceğini aklından bile geçirmemişti. Beni buluşalım takılalım diye aradı, kaderde birlikte çalışmak da yazıyormuş :D

hoşgeldin spritus!!!

« Yanıtla #2 : 12.05.2005 15:31:25 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
zaten iyilik yapmak anlamında söylememiştim. hepimiz kimin ne beceriye sahip olduğunu hem kişisel deneyimlerimizden hem de partilerde çıkan stufflardan görebiliyoruz. bizim işe alınmayınca kendimi sorumlu hissetmiştim... sana teslim etmekten doalyı içim rahat, eti senin, kemiği de kendisinin... :o)

hoşgeldin spritus!!!

« Yanıtla #3 : 12.05.2005 18:11:45 »
Hızlı düğmeleri aç

spritus

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://resident.tr-demoscene.info
hoşbulduk dostlar.. :)

istanbul'a gelmeyi zaten düşünüyordum (bu kalıbı da çok kullandım son zamanlarda).. gelişim bi hayli maceralı oldu. olsun, sonunda amacıma ulaştım. üstelik bu kadar iyisini düşünemezdim (bkz: skate'in dedikleri).

spaztica, buraya gelmeme ve sağlam bir şirkette iş bulmama sebep olduğun için, ayrıca gösterdiğin ilgi için teşekkürler. ve skate, riskleri göze alarak beni işe aldırttığın için sana da teşekkürler. istanbul'da yalnız hissettirmediniz. sağolun..

artık burdayken scene'e daha fazla katkıda bulunabilirim (parti organizasyonunda yer almak gibi).

hoşgeldin spritus!!!

« Yanıtla #4 : 13.05.2005 00:42:40 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
"Spritus, istanbul'un bu seneki bomba scene transferi olacak. Bu durumda spritus'un organizasyonda yer almasi kacinilmaz bir sonuc  heheh."
Hosgeldin Sprite. Bana da ugramayi unutma. Gun boyu c64 demosu izleriz. Cips yer, pixelleriz:)

hoşgeldin spritus!!!

« Yanıtla #5 : 13.05.2005 10:11:54 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Spritus, Elite Scenerların bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak, seni offical 7DX organizatörü ilan ediyorum. :P Biraz da sen masa monte et, 300 tane bavulu iki kat yukarıya taşı, belini sakatla falan... :D

hoşgeldin spritus!!!

« Yanıtla #6 : 13.05.2005 23:15:16 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
kolay gelsin :) hayirli isler :)