Gönderen Konu: 7D8 parti sonrasi...  (Okunma sayısı 14918 defa)

7D8 parti sonrasi...

« : 22.12.2008 03:15:52 »
Hızlı düğmeleri aç

tURbO

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.bronxwhq.org
kimse topik acmamis. bari ben aciiim dedim..
   .oO bRoNX ^ zOmbie bOys! Oo.

7D8 parti sonrasi...

« Yanıtla #1 : 22.12.2008 09:19:17 »
Hızlı düğmeleri aç

mrr

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.emre.co.uk
evet ya partiden cumartesi günü akşam ayrıldık, bir daha ne forumda ne parti sitesinde ilgili bişey var, sonuçlar yok, sanki parti hiç başlamamış gibi..

kimse ayılamadı galiba heyecanla bekliyorum insanların yorumlarını, sonuçları , vs..

7D8 parti sonrasi...

« Yanıtla #2 : 22.12.2008 10:03:19 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
parti sitesinde giriş sayfası, haberler bölümü ve forumda da belirttiğim gibi (buraya niye bir daha yazma ihtiyacım var onu da anlamadım ya);

"7D8 Demo Party sona erdi. Başta bize ev sahipliği yapan Boğaziçi Üniversitesi, üniversite personelinden şükrü Kuran, yarışma bilgisayarını bize sağlayan Furkan Er arkadaşlarımıza ve ses düzenimizi sağlayan S-Mart firmasına en içten teşekkürlerimizi sunmak isteriz. Ayrıca olumsuz hava koşullarına rağmen bize bu güne kadar gerçekleşmiş en kalabalık partiyi yaşatan değerli katılımcılarımıza da teşekkürü borç biliriz.

Yarışma ürünleri ve sonuçlar siteye en kısa sürede eklenecektir."

Eğer imkanım olsaydı bu mesajı yazana kadar sonuçları ve ürünleri eklerdim siteye. Elimde birkaç eksik bilgi var. Onlar da elime ulaşınca siteyi güncelleyeceğim.

7D8 parti sonrasi...

« Yanıtla #3 : 22.12.2008 11:03:16 »
Hızlı düğmeleri aç

endo

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.moldibi.com
Partiye gelen ve partinin bu kadar guzel gecmesini saglayan herkese, Bogazici Bilgisayar Muhendisligi Bolumu'ne, sevgili Sukru'ye, S-Mart'a, compolara katilim gosteren herkese cok tesekkurler!

Cumartesi sabahi yagan yagmur bizi biraz endiselendirdi, katilimi bir miktar azalttigini da tahmin ediyoruz, ancak yine de 80'in uzerinde katilimin olmasi ve cumartesi gecesi parti mekaninda cok sayida insanin kalmasi bizi cok mutlu etti.

herkesin parti review'lerini bekliyoruz!
- endo of glance -

mini preview

« Yanıtla #4 : 22.12.2008 12:13:28 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
ful detaylar gelene kadar şunlarla idare edin :

http://www.flixwagon.com/vigobronx

http://www.vimeo.com/vigo

partiden aklımda kalanlar :)

« Yanıtla #5 : 22.12.2008 12:52:04 »
Hızlı düğmeleri aç

drey

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.emirdiril.net
Ben bir “partiden aklımda kalanlar listesi” hazırladım, umarım keyifle okursunuz :)

(review yazmaktan daha işime geldiğini itiraf ediyorum :P )

Öncelikle partiden birgün önceki demodojo mail trafiğinde Bakkada'nın işi nedeniyle partiye çok geç katılacağını öğrenmemiz ve grupta bir panik havası esmesi ( ortalıkta sağa sola başı kesik tavuk gibi koşan tipler düşünün :D )

Parti sabahı için Oxzy' e “10.00 da bende ol, 10.30' de Chaotique bizi almaya gelicek” demem. Oxzy'nin 10.00'da evden çıkıyorum diye araması ve akabinde Chaotique'in  10.30' da “abi ben kalktım bi duş alıp gelicem hemen” demesi.

Nihayet ekibin toplaşmasından sonra partiye giderken yolda arabanın sol arka tekerinin patladığnı farketmemiz, panik halinde arabadan inmemiz. Yağmurlu havaya da bakaraktan bahtsız bedeviyi olay yerinde anmamız. Derken davudi bir sesle Oxzy'nin arabadan inip “Çekilin benim bu konuda deneyimim var, hep bu anı beklemiştim” diyerek lastiği değiştirmesi ve kaldığımız yerden partiye ulaşmak için yola devam etmemiz.

Parti mekanına varıp da kalabalığı görünce yüzde beliren önlenemez sırıtma ve sonrasında hemen bir masaya yerleşme.

Kuzey kantinine gitmek için üst kata çıkıp sola dönünce avluya çıkmak için kullandığımız kapı. Abi ben o kapıdan ilk çıktığmda arkamdan kapanınca kitlendi ve açamadım, Ya da öle bişey oldu bilmiyorum. Sonra bir daha kantine gittiğimizde, dönerken “bu kapıdan çıktık ama burdan giremeyiz kitli burası gelin benle inşaattan geçicez” dedim. Oxzy bana bi bakış atıp kapıya abandı, kapı açıldı. Sustum.. :D :D (kapıya da baya bi saydırdım sanırım)

Bahettiğim kapının ordaki kanepeleri sabah kahvaltısı için dışarı çıkarken grupça tekrar farkedip “abi biz dün gece burda niye uyumadık ki??” diye sormamız.  

Kuzey kantininde Bager, ısmail ve chaotique ile yaptığımız işlemsel tasarım semineri ile ilgili sohbet, “patatesli sandviç”in ne kadar zamandır tarih sahnesinde olduğu, bu sandvicin fiyat performans üstünlüğü vs. ilgili yapılan yan sohbet.

Parti mekanındayken Skate'in elinde bir kutu ve poşetle gelip içinden çıkardığı kahve ve çikolatayı uzatıp “size ikram yapıldı mı” demesi. “Yok, ama sağol abi biz zaten çok çikolata yedik bugün” falan dememize karşılık olarak “ikram zorunludur almak zorundasınız" diyerek ve gülerek kahve ve çikolataları vermesi bizim de almamız. ( daha sonra endo'ya “abi ikramlar zorunluymuş” dediğimde “abi zorunlu tabi biz size o ikramı yapmak zorundayız” diye tebessümle anlatırken gülerek “zorunluluk sizin almanız değil tabi ki” demesi ve benim kopmam)

Sessiz demo turnuvası, ve turnuvada Spritus'ün demo tahmini konusunda rekor sürede doğru ismi bulması :)

SWIV turnuvası... Abi ben helikoptere hazırlamıştım kendimi ya, şahin gibi süzülecektim havada :P
 Arcane ile Hydrogene'in tozu dumana katmasının akabininde Endo'nun son noktayı koyması. Hydrogen'in Endo için “abi adam evde oynayıp hazırlanmış” diye yorum yapması :D

Gecenin bir yarısı ignator Bakkada'nın parti mekanına nihayet ulaşması ve Demodojo'daki bayram havası :)

Parti mekanında çikolata ve diğer tatlı aburcuburları yemekten titremeye başlamış ellerimizi nasıl sakinleştireceğimizi düşünürken Oxzy ve Bakkada'nin getirdiği dürüm ve kolaları mideye indirerek rahata ermemiz.Bunu takiben bastıran huzur ve uyku sonucu Demodojo üyelerinin birer birer masa aralarında uykuya dalması.  

Sabaha karşı bir ara uyandığımda Impetigo'nun yine her partide olduğu gibi ayakta olduğunu görmem ve bu sefer bu işin sırrını çözmem! Abi adamların masasına baktım bi de geri kalanlara baktım. Biz kendimizi abur cubura vermişiz, crescent ekibi ise gayet bilinçli bir şekilde mandalina fındık vs gibi sağlıklı bir beslenme yolu izlemesi :D

Parti başında Arcane' nin önümdeki masaya kurulduğunu görünce “oh oh adam bütün parti pixel çizecek bende başından sonuna izlerim valla” diye sevindim. Ne zaman kafamı çevirsem gördüğüm manzara “california games, creatures, bugbomber, last ninja 3 vs vs..” :) Ama şimdi hakkını yemeyelim adam çizdği şeyi bitirememiş olmakla beraber baya bi kısmını da çizdi, hatta bir ara Turbo'dan da taktik alıyodu.

Hemen önümdeki masada 3 kişinin bugbomber oyununu açar açmaz Endo'nun masanın başında bitmesi, sölediğine göre içine doğmuş :D

ılk katıldığım demo parti olan NS07'de tek Apple kullanan ben iken bu seneki partide mekanda en az 4-5 tane apple görmüş olmam ( ki biri de Vigo). Vigonun pazar günü bizimle Apple ve mac osx hakkında yaptığı sohbet.  

Chaotique ile bir hafta “Abi gitar götürsek mi ya takılırız hem bak Impetigo da basını kesin getiriyodur hem belki Hydrogen de neyini getirir” muhabbeti yapmamız  ve benim son dakikada fazla eşya taşımak istemediğim için ses kartımı speakerlarımı ve gitarımı evde bırakmam. Chaotique'in getirdi kaymak gibi amerikan telecaster'ını görünce de içimi kavuran pişmanlık duygusu :(

Oxzy'nin bu sefer Makine getirmediği için bir ara sıkılması sonucu “abi benim makinada flash var istersen takıl” demem. Önce flash 8 olduğu için actionscript 3 değil de 2 vardır diye bi burun kıvırması sonra da ara ara gelip “abi kullanmıyosan müsaade etsene” deyip makine başına oturup flash'ı açması :D

Mekanda müzikle ğraşan bir sürü insanla tanışmak ve onlarla yapılan güzel sohbetler.

Seminerler, hepsi de birbirinden güzeldi, hepsini de dinledim valla.  

Nightlord'un cismen mekanda olamasa dahi online olarak fazlasıyla varlığını göstermesi, küçük siyah laptop ve skype aracılığı ile bilfiil partiye katılmış olması ve tabii ki compoya gönderdiği sid müziği. Abi tüylerim diken diken oldu ya, dinlerken hissettim valla adamın özlemini. Bu kadar mı duygu yüklü nameler olur, şapka çıkarıyorum abi ;)

Ve tabii ki muhteşem parti organizasyonu ve bu organizasyonu mümkün kılan organizatörlerimiz.

Düşünen, hayata geçiren, ve katılım gösteren herkese teşekkürler :)

7D8 parti sonrasi...

« Yanıtla #6 : 22.12.2008 12:54:12 »
Hızlı düğmeleri aç

drey

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.emirdiril.net
Amanın şimdi farkettim birşeyi eklememişim!

partinin güzel olaylarından biri de Boorch'un yaptığı gameboy canlı performansı. Adam resmen elidne gameboy canlı müzik yaptı ya :D

7D8 parti sonrasi...

« Yanıtla #7 : 22.12.2008 15:25:26 »
Hızlı düğmeleri aç

puNky

• Full Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
7D8 sitesinden:
...On the fly hariç tüm yarışmalara e-mail ile katılım mümkündür. Yarışmalara e-mail ile katılmak isteyenler compostuff@7dx-party.org adresine mail atarak katılım gösterebilirler. E-maillar en son Cuma akşam saat 22:00'de kontrol edilecektir. Bu saatten sonra gelecek e-maillar yalnızca party release olarak değerlendirilecektir....

bu metni cumartesi günü gördüğümüz için oyunumuzu ve diğer prod'larımızı gönderemedik. compolara katılmaya söz verdiğimiz halde katılamadığımız için diğer gruplardan özür dileriz.

7D8 parti sonrasi...

« Yanıtla #8 : 22.12.2008 16:08:30 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Gercekten uzuldum... Aslinda "gonderseydin muhtemelen compolara katilirdi" diyim sen simdi daha cok uzul :)

Aslinda bu kural, 100'lerce prod'un olmasi ihtimaline karsi, bunlari ancak 2 gun once edinip, inceleyip, compoya hazir hale getirme durumu goz onune alindiginda koyulan bir kural. (Zira pazar gunu zaten, deadlineda teslin edilen stufflarin incelemeleri yapilacak)

Bu duruma tabi olan tek prod, bu gune kadar, Scg'nin Mastermind at 7d3 adli demosu idi. (7d3'de yuzlerce prod yoktu, ama organizasyon yarismalara stuff yetistirmekle mesguldu, internet bu gunku kadar hizli vs. de degildi. kimse maile bakmamisti:) )

Artik organizasyona prod maili gelip gelmedigini daha SIK kontrol edebiliyoruz. Siz bir daha boyle bir durumla karsilasirsaniz urununuzu yollayin ve (eger partide yarismazsa release etmeyin) notunu koyun. Ve yollayin. Buyuk ihtimalle yeterli urun olmadigindan dolayi, bizim yollayacaginiz urunu incelemek icin vaktimiz olacaktir.

Belki Istanbul disindan olanlar icin, email ile urun gonderme deadline'ini pazar sabahina almamiz dusunulebilir. Bunlar seneye organizasyon ile ilgili ele alacagimiz seyler.
« Son Düzenleme: 22.12.2008 16:17:26 Gönderen: Hydrogen »

7D8 parti sonrasi...

« Yanıtla #9 : 22.12.2008 19:57:38 »
Hızlı düğmeleri aç

puNky

• Full Member
    • Profili Görüntüle
bir sonraki partiye iki oyunla katılacağız o zaman :)

7D8 parti sonrasi...

« Yanıtla #10 : 23.12.2008 00:35:36 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
aslında o kural 7D4'den kalma. 7D4'de şehir merkezinden uzak bir yerdeydik (ikitelli) ve internet yoktu. cep telefonuyla falan bağlanıyorduk internete. ondan sonraki partilerde internet sıkıntımız olmasa da kural olarak kaldı cuma günü olayı. revize edebiliriz o kuralı sonraki partilerde.

7D8 parti sonrasi...

« Yanıtla #11 : 23.12.2008 00:59:01 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Yok 7d3'de Mastermind'da da o kural mevcuttu.

7D8 parti sonrasi...

« Yanıtla #12 : 23.12.2008 01:04:50 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hydrogen;19615
Yok 7d3'de Mastermind'da da o kural mevcuttu.
biliyorum ancak 7d3'de bakabilecekken yoğunluktan bakamamıştık, 7d4'de imkansızlıktan. sonraki senelerde ise "ya bir sebepten bakamayacak olursak..." diye düşünmüştük ancak hep internet problemi olmayan, hatta wireless olan yerlerde yaptık partiyi.

7D8 parti sonrasi...

« Yanıtla #13 : 23.12.2008 09:01:10 »
Hızlı düğmeleri aç

joker_

• Full Member
    • Profili Görüntüle
parti için emeği geçen herkese çok teşekkür ederim,unutamayacağım rüya gibi bir hafta sonu oldu benim için.
 parti sabahı bayram çokşusuyla uyanan çocuklar gibi sabah erkenden kalkıp,partiye götüreceklerimi bir çırpıda hazırlayıp hemen yola çıktım,aegis le biraz telefon trafiği sonucunda 4 leventte buluşup yola koyulduk,üniversite içerisinde bir kaç tur sonucunda tesadüfen girdiğim bir sınıfta karşımda skate i görünce derin bir ohh çekip hemen içeri daldım,henüz kimsecikler yoktu içeride, skate ile birlikte iki kişi vardı,makinaları kurup,son ses sid leri  çalmaya başlayınca neşem iyice yerine gelmişti.Partide bir çok kişi ile tanışma fırsatıda buldum,neşeli sohbetler,introlar demolar,seminerler derken bir anda akşam oluverdi.

artık biraz intro ile ilgileneyim derken,endo nun gelip joker_ senide sessiz demo oyununa yazdık demesiyle kendime geldim,tam kem küm yaa derken endo Erol taş vari bir gülmeyle oradan uzaklaştı.:D fakat her ne kadar intro scroll da belirtmeyi unutup eşşeklik etsemde introda ki sprite sinüste son iki sprite'ın 1 pixel atlamasına gelip 1 dakika içerisende sorunu çözüp birde olayı detaylı bir şekilde açıklaması için sonsuz teşekkürlerimi gönderiyorum.intro bitmişti fakat bir sorun daha vardı,müzik eksikti :rolleyes: işte o anda axl/accuracy imdadıma yetişip bana yapmış olduğu bir müziği introda kullanmam için verdi.evet partiye bir ürün ile katılabilecektim sonunda, her ne kadar basit de olsa en azında benimde bir ürünüm vardı.
  parti sonunda benim için unutamayacağım şeylerin başında
-spritusun sessiz demoda,ekrandaki demoyu gnostic'in tek bir hareketiyle 10 saniye içinde bilmesi.:eek:
-vigo nun gözle görülür bir şekilde kilo vermiş olması.:)
-ragnor'un yarışma sonunda gelip büyük bir mütevazilik ve alçak gönüllülük içerisinde "abi ikincilik senin hakkındı demesi" ki zaten benim intronun yarışma için kabul edilmesi bile benim için büyük bir onurdu.
-norwax'ın şen kahkahaları.
-nightlordun 24 saat online bir şekilde nefes almadan partide bizlerle olması.
-skate'in gelip kahve uzattığı zaman yok abi saol bol miktarda getirdim dememe rağmen "yok alıcan mecburi demesi":D
-endo nun oyunda 30.000 üzerine çıkıp tüm yarışmacıların toplam puanını tek başına geçmesi.:eek:  
-lw3d nin gelip "bu Spectrum 128k yı sana getirdim deyip" şaşkın bakışlarım altında bana vermesi.:eek:
    Çok keyif aldığım bir parti oldu,fakat özellikle belirtmeliyim ki partinin tadı gece kalarak çıkıyormuş,kalıp öğrenmiş oldum.

hepinize çok teşekkürler.

7D8 parti sonrasi...

« Yanıtla #14 : 23.12.2008 12:30:13 »
Hızlı düğmeleri aç

the_prodigy

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
ilk parti raporu denememdir

partiye bir gun kala mizikayla lambada calmaya calisirken gozunum onune partideki katilimcilarin tren seklinde yasak dans yaptiklari geldi ve kendi kendime kahkaha atmaya basladim. ben boyle kendimi eglendiriyorken kahkahalarim hafiflemeye baslayinca aklima birden ev muzigi yapmak geldi. kayit yaptim, gece muzigi yaptim MACte bir video editor aradim final cutproyu indirdim uyari verdi kurulum yarim kaldi. 5 te yattim sabah onda kalktim bir sigara yaktim tekrar yattim 2de kalktim. bilgisayarim ve ben partiye dogru yola koyulduk, yamur nedeniyle esenlerden mecdiye koye kadar bir trafik vardi en az iki saati yolculuk esnasinda kaybettim. kuzey kampusune ulastim bina kapisinin mekanizmasini cozup kapiyi acana kadar 1 dk daha kaybetmisimdir holde avanak avanak yon gostericek bir afis ararken koltukta oturan arkadasin demoscene diyerek bana seslenmesi ve benimde kafa sallamamla, oda parmagiyla assagiyi gosterip tarzanca anlasaraktan Underground party 7d8 e katildim.

iceride volta attip tanidik yuz aradim sonra altinci hislerimi dinleyip yanimda oturan kisiye gozlerimden nazar gondermeye basladim evet o skate'ti
seni kayit ediyim dedi nick ismimi soyleyince seni tanimadim dedi, bende skate'i tanimakda zorlandim beni kayit ederken icimden soyle konusuyordum -acaba yuzunumu gerdirmis, kozmetik urunumu kullaniyor, hatirladigimdan daha genc gozukuyordu, skate kendine nasil bakiyorsan boyle devam et.

gidip labuaratuardaki en uzak yere kuruldum hala cekingenim tabi, tam caprazimda saat 11 yonundeki MAC kullanan scener yanimma geldi tanistik drey'in bu haraketi beni biraz acti yureklendirdi kendi kendime emrah kalk kaynas bu parti onceki partilere benzemesin dedim
http://img387.imageshack.us/img387/5177/1220202301uj3.jpg
http://img242.imageshack.us/img242/4549/1220202401qr5.jpg

parti mekaninda herkese nazar atmaya basladim rahatsiz ettiklerim bana bakip selam veriyorlardi. sigara icmek icin disari ciktim sol tarafimdaki korudor sonunda zehirlenip muhabbet eden grupa yanastim konustuklarina tamamen fransiz kaldim scene kulturum hic olmadigi icin ben aklimda konustuklarini tekrar edip ingilizce terimleri turkceye cevirip tam muhabbete katilacakken, coktan konu degismis oluyordu.

makina basina dondum ne yapiyim diye dusunurken raslanti sonucu final cut pro video editoru'nun kurulmus oldugunu ve calistigini gordum. yalniz salak program  play dedigimde ekrana goruntuyu vermiyordu   kliplerin zamanlamasini yapmak icin her defasinda filmi export edip el yordamiyla ev muzigi icin goruntuleri yerlestirdim ve birde kanala yeni clip ekledigimde diger klipler saga dogru kayiyordu, apple utanmadan nasil bu programi satiyor.

ilerliyen saatlerde gameboyla canli muzik ziyafeti cektim ayni anda 2ka da yaptigi programla gorsel destek veriyordu, son dinleti cok hosuma gitti.

sonra comodore gen tr stantinda takildim.
http://img261.imageshack.us/img261/3669/1221005802rz5.jpg

2ka dan buzz trackerda nasil kanallari karistirmadan ses ornekleyecegimizi comprasor kullanimi vs. ogrendim ben bunu kullandigim programda nasil uygulayacagimi dusunuyordum.

gecenin astsolisti olarak ragnor sahneye cikti pardon partiye geldi herkesle tokalastiktan sonra oturdu kod kasmaya basladi. olmuyor olmuyor derken tekrar klavyedeki tus seslerini duymaya basladim.
http://img523.imageshack.us/img523/5035/1221010201zg9.jpg

tekrar zehirlenmek uzere koridora ciktim joker ve seiko tanistim, bende paylasma istegi duydugumdan seiko'ya blender ve skale trakerin ara yuzunu ogretmeye calistim bilmem ne kadar basarili oldum.
http://img184.imageshack.us/img184/4764/1221005901ci7.jpg

o hayvan gibi comodore 64 demosunun arasina 5 dakka mola konmali

spritus pixel pixel resim yaparken yanina yanastim
spritus'a bu kullandigin programin undo ozelligi yokmu iki uc defa diyere k psikolojik baski yaptip programi degistirmesinde itici guc rolu oynadim aslinda resimin %41 si bitmisti hic oyle demesem grafik sadece o programdan cikicakti orda aklima geldi aslinda soyle sanatkarin tiklamalarini sayicak bir program yazsaniz bunuda yapilan cizimlere istatistik olarak ekleseniz hatta daha ileri giderek kim daha az tiklayarak daha iyisini cizecek gibi bir cilginlik yapsaniz
bu aradada tarama nasil yapilir spritustan ogrendim sagol

turbo o nasil bir pixel calismasiydi kullanilan programi renk sayisi ve bir hucreye dusen kissitli renk sayisini dusunnuce.

partinin en genc elemani istanbul disindan gelmisti onla hic konusamadim

hidrojen NS'te yanima yanasarak ben ejderha modelinde tikanmisken kutudan baslamami daha sonra ayrintiya inmemi tembihlemistir ama bu partide biraz agresifti gun icinde yaptigi konusmalardan boyle bir izlenime kapildim yapilan isleri elestirirken filan bu yuzden fazla rahatsiz etmedim ters bir laf soylese onun hakindaki iyi dusuncelerimin hepsi ucacakti bende sadece dinledim
hidrojenin konusmasi esnasinda dogru tespiti ne modellersen modelle kaplamaya cok ozeniceksin demistir kendileri bu tesbitinide kendi cizdigi bayan modeliyle kanitliyordu, kadini gosteren kalcalisi, modeli gosteren kaplamalisi, yok yemegin salcalisimiydi.

vigo partinin goz bebegidi bu partidede bence en cok konusan cumle kuran o olmustur yine koridor muhabetlerinde vigo gecmiste comodore 64te sinirlari zorlayan urunlerle teror estirdiklerini sonra bundan dolayi hic yorum almadiklarini soylemistir. ayip etmissiniz birden scene alemini sarsmakla sonra ses kayit cihazini farkettim bir roportajin ortasindaymisim.

ve sesiz demo yarismasi spritusun rekor anini tam cekemedim sadece kahkahalari cekebildim cep telefonunyla kaydettim quictime ile izliye bilirsiniz
http://rapidshare.com/files/176038894/sessizdemo.3gp.html
yanimda sesizdemo yarismasini ceken baska biri daha vardi onunki daha kaliteli cekmistir benim kayidim korsan sinema vcd kayidi gibi olmus.

gecenin sabaha dogru demodojo elemani iki sandalye uzerine kurulmus hoorrr hoorr diye kukruyordu aslan dedigin yattigi yerden belli olur
http://img364.imageshack.us/img364/8268/1221075601wc7.jpg

daha sonra skate, ben, endo, ve ragnor kahvalti etmeye gittik.

uykusuzluktan kaynaklanan refleks yetersizligi araba yarisinda cim piste savrulama neden oldu

partinin sonlarina dogru
vigo bana kosede oturuyorsun desede halbuku ben o cekingenligimi uzerimden attim ve scene bilgim dahilinde konusmaya calistim konustum.

gelelim yarismalara puanlamalar tamda benim tahminime benzer gibi oldu yalniz deathrophy_by_nightlord parcasinin ben birinci olarak goruyordum biraz parcanin baslarinda psy havasi vardi bu yuzden hosuma gitti
wilde benim eglenceligim gosterildikten sonra alkis aldim aklim bana yine oyun oynamiyorsa biri ciglik atti inanin bu his hic bir yerde hic bir seyle yasanmaz bence partiler 3 gun olmali

yarismalar bitince herkes birden dagildi bizde halay cekip partiye noktayi koyduk yuzume bakan herkesle tokalastim ve eve dogru yola koyuldum.

7d8'e katilan ve emegi gecen organizatorlere tesekkurler.

yolda ali samiyenin orda isikli ttnet bordlari gordum isin garip tarafi bunlar bir yere sabit degildi insanlarin sirtlarina yuklenmislerdi reklamin boylesini ilk defa goruyorum yediniz yediniz doymadinizmi?

demo izlememin bana gore faydasi sudur onca gorsel veriyi aldiktan sonra yapacaginiz islerde siz farkinda olmadan esinleme yaparsiniz ve buda yaptiginiz ise yansir

tekrar tesekkurler herkese!!
« Son Düzenleme: 23.12.2008 12:58:00 Gönderen: the_prodigy »
sanatcinin rengi olmaz.