the scene > hi3s

HI3S dağıldı

(1/2) > >>

hades:
Geçtiğimiz sene büyük ümitlerle kurmuş olduğumuz HI3S ortak alınan bir karar sonucu dağıtıldı. Bazı grup elemanlarından uzun bir süre ses seda çıkmaması, hatta iletişim kurulamaması, 7D4'ten sonra grup ruhuna uygun çalışmaların yapılamaması vs.. gibi sebeplerden dolayı HI3S grubu Mart ayı sonu itibariyle HADES, SLOWHAND, SHADOW ve SPUNKY tarafından alınan bir kararla scene hayatına son vermiştir.

tesla:
Abi naptiniz yaw  :o  :o  :o  :o  :(

skate:
ve Ascraeus kuruldu... Ascraeus... Hmmm... Ben bu ismi bir yerden hatırlıyorum ama nerden :D

hades:
Skate'in dediği gibi Ascraeus yeniden kuruldu. Bir kaç tane eksik memberin dışında ekip sağlam gözüküyor. Gaz gaz gaz.... Umarım eski günlerdeki gibi üretici oluruz.

Bu arada yarın, bozulan harddisklerdeki bilgileri kurtarmaya gidiyorum. 3-5 tane cd masrafından başka masrafım olmayacak. Belki bu masrafımda olmayacak.  :D

Görüşmek üzere...

spritus:
HI3S'in dağılması üzücü ama Ascraeus'un yeniden kurulması eski grupların canlanması bakımından sevindirici..

Bu grubu bi hatırlayalım :

--- Alıntı ---Originally posted by HADES@Apr 7 2004, 08:00 PM
ascreaus 97/98 gibi kuruldu 2000 gibi dağıldı. Sanitarium disk tool falan vardı.
Birşeyler daha var ama tam hatırlayamıyorum. Birde benim three stones isimli oyunum release edilmişti. Ayrıca benim "spook" isimli bir bir oyunumun tek partlık beta prewiev'i release edildi. ( ki part bitmemiş gözüküyor. Oysa 3 part bitirmiştim. demekki erken release edildi. Acı olan ise 3 part bende bile yok. Anlaşılan tüm çalışmalarımı imha ettim) Grup kuruluşunda "solomon" olan nickimi "cryptic" olarak değiştirmiştim. Diğer memberlerin arasında adlarını hatırladıklarım ksin, moloch, skate ve aegis'tir.
Sonradan aklıma geldi birde palladium isimli diskmag var.
--- Alıntı sonu ---

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git