Gönderen Konu: Cagatay Evyapan adi.  (Okunma sayısı 2348 defa)

Cagatay Evyapan adi.

« : 13.09.2008 16:05:33 »
Hızlı düğmeleri aç

tURbO

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.bronxwhq.org
Arkadaslar. Bu yakalanan hacker'in adi bana yabanci gelmiyor?
Sanki bu adi ben daha once duydum gibi geliyor bana..
bilen taniyan var mi?
   .oO bRoNX ^ zOmbie bOys! Oo.

Cagatay Evyapan adi.

« Yanıtla #1 : 13.09.2008 18:40:06 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
heeh evet.. bbs zamanından hatırlıyorum, lamer dı... chao diye nicki vardı... diye aklımda kalmış. ya bu şişko biriydi, ghost buna modem satmıştı galba... kartal da mı oturuyordu bişi...
« Son Düzenleme: 13.09.2008 18:53:47 Gönderen: vigo »

Cagatay Evyapan adi.

« Yanıtla #2 : 13.09.2008 19:23:02 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vigo;18969
heeh evet.. bbs zamanından hatırlıyorum, lamer dı... chao diye nicki vardı... diye aklımda kalmış. ya bu şişko biriydi, ghost buna modem satmıştı galba... kartal da mı oturuyordu bişi...
Adam azmetmis lamerliktan hackerliga gecmis :) Fark var mi tartisilir..

Cagatay Evyapan adi.

« Yanıtla #3 : 13.09.2008 19:28:52 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
yanlis hatirlamiyorsam bu adam bana amiga demosu satmaya calismisti. :}

kitaptaki en eski hilelerden birini hala uyguluyor olmasindan dolayi tebrik ettim adami..

Cagatay Evyapan adi.

« Yanıtla #4 : 13.09.2008 22:35:14 »
Hızlı düğmeleri aç

tURbO

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.bronxwhq.org
Alıntı yapılan: vigo;18969

eee o zaman FBI, CIA filan TISSSS abi. adami yakalamak icin o kadar ugrasmislar. sorsalardi bize chao kim diye belki soylerdik.. :)

ama soylemezdik. ne o lan ispiyoncu gibi.

allah allah yaaa.. nerelerden nerelere.. bu benim bildiim 2. scene'e takılmaya calisanlarin hackerlik macerasi.
   .oO bRoNX ^ zOmbie bOys! Oo.

Cagatay Evyapan adi.

« Yanıtla #5 : 14.09.2008 00:35:17 »
Hızlı düğmeleri aç

Riontron

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
abicim ben tacs from turkey'i merak ediyorum

Cagatay Evyapan adi.

« Yanıtla #6 : 14.09.2008 02:01:01 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
tacs from turkey mi? onlarda mi hack olayina karismisti? froggy'den hic beklemem acikcasi oyle bisi?

Cagatay Evyapan adi.

« Yanıtla #7 : 14.09.2008 06:59:38 »
Hızlı düğmeleri aç

coze

• Full Member
    • Profili Görüntüle
elemanin resmi soyle ...

http://www.sabah.com.tr/haber,AD4D54F2E63A4355B1F1DE19B3C8CD1A.html

yanliz 'banker trust' olayini anlamadim. 'banker trust' yazdirinca ne oluyor ki ? bankalarin dizinin bagi mi cozuluyor nedir ?

Cagatay Evyapan adi.

« Yanıtla #8 : 14.09.2008 10:48:50 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Riontron;18975
abicim ben tacs from turkey'i merak ediyorum

ne alaka? tacs ?

Cagatay Evyapan adi.

« Yanıtla #9 : 14.09.2008 14:53:44 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
hackin faydalı kullanılabildiği onca alan varken (hw hack v.s.), 3-5 kuruş (!) için hayatlarını heba ediyorlar.

Cagatay Evyapan adi.

« Yanıtla #10 : 14.09.2008 17:13:54 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
işin acısı şu ki, hacker'lık diil bu arkadaşların yaptığı. direk hırsızlık yapıyorlar, yani dolandırıcılık... hani bu elemanlar oturup algoritmaları çözüp de bişi yapmış diiler... kart kopyalacısı vesaire gibi donanımlarla yapıyorlar... yani gerçekten bir bankanın güvenlik açığını bulup, tüm database'e dalma filan işleri diil... sonra da adları "hacker" oluyor... düpedüz hırsız aslında... yani serial maker yada patch i run edip "ben bunu kırdım" demek gibi bişi... keza, gerçek hacker = kimsenin tanımadığı / bilmediği ve YAKALANMAYAN hacker dır :) :) :)

Cagatay Evyapan adi.

« Yanıtla #11 : 15.09.2008 09:48:02 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vigo;18984
işin acısı şu ki, hacker'lık diil bu arkadaşların yaptığı. direk hırsızlık yapıyorlar, yani dolandırıcılık... hani bu elemanlar oturup algoritmaları çözüp de bişi yapmış diiler... kart kopyalacısı vesaire gibi donanımlarla yapıyorlar... yani gerçekten bir bankanın güvenlik açığını bulup, tüm database'e dalma filan işleri diil... sonra da adları "hacker" oluyor... düpedüz hırsız aslında... yani serial maker yada patch i run edip "ben bunu kırdım" demek gibi bişi... keza, gerçek hacker = kimsenin tanımadığı / bilmediği ve YAKALANMAYAN hacker dır :) :) :)
Ben de birinin bunu solemesini bekliodum bunnarin yaptigi basbaya dolandiricilik , guvenlik onlemlerini tam almayan , konuya hakim olmayan kullanicilarin hesaplarini alip , kartlari kopyalayip , sifreleri calip milletin parasini calmakla is olmaz.

Ben VPN acigi yuzunden herhangi bir banka sistemine girebilen insan gormedim desem yeridir , yaraticilik lazim yaraticilik...