the scene > scene sitelerinden

commodorefree

(1/2) > >>

nightlord:
Selam arkadaslar,

www.commodorefree.com adresinde Ingiltere'den cikan amator bir dergi olan Commodore Free dergisinin son sayisina (20 sayi) bir bakmak isteyebilirsiniz. Cok ilginc birisiyle roportaj yapmislar ;)

Ayrica Ahmet Zeki Eymur arkadasimizin C64TPC projesine de genis yer ayrilmis. Ozellikle bazi Turkce menu ve hata uyarilarini, yazar Ingilizce'ye cevirmis. Garip bir mutluluk verdi bana :)

http://www.commodorefree.com/magazine/issue20.pdf

spritus:
şirin bi dergiymiş.
yalnız, röportajında bahsettiğin cepp, c=++ projelerine blogundan ulaşamadım.

spritus:
bu arada yerli bi projenin yabancılar tarafından ilgi görmesi ayrıca gurur verici. (C64TPC projesi için konuşuyorum)

aeymur:
Nigel bana C64TPC için bir full review hazırlayıp yayınlayacağını söylemişti, o yüzden bu sayıyı merak ediyordum. Dergide bir de senin röportajını görmek süpriz oldu. ıki sevinç yaşadım. :)

skate:
Her iki arkadaşımla da gurur duydum. C64TPC'nin başarılı bir biçimde test edilmiş olması ve Nightlord'un sonunda C=++'ı çok yakında release edeceğini açıklaması beni çok mutlu etti.

C=++'ın ilk kullanıcılarından biri olucam ve ne kadar bugı varsa bulup report edicem, muhtemelen ufak tefek isteklerde bulunucam. Nightlord'un çok başını ağrıtıcam. :) (sakın projenin open source olduğunu hatırlatmayın ;))

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git