Gönderen Konu: Sobee'den yeni oyun...  (Okunma sayısı 5942 defa)

Sobee'den yeni oyun...

« Yanıtla #30 : 03.04.2008 17:06:20 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: atiflz;17695
Benim sistem universitenin bilgisayari, ingilizce. Ha kendim kurunca da genellikle ingilizce kuruyorum o ayri.

Gerci kendi makinem olsa buyuk ihtimalle vindoz hic olmazdi ki bu konumuz degil.

Istanbul da sik sik beni atiyordu sunucudan ya da sunucuyu bulamiyordu. Neyse, bu oyun guzel olacak gibi.
Indirirken dosya bozulmus olabilir mi tekrar indirmeyi denedin mi?
Ben bu sorunla hic karsilasmadim cunku....

Sobee'den yeni oyun...

« Yanıtla #31 : 03.04.2008 17:29:54 »
Hızlı düğmeleri aç

murqx

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bakkada;17696
Indirirken dosya bozulmus olabilir mi tekrar indirmeyi denedin mi?
Ben bu sorunla hic karsilasmadim cunku....

aynı yükleme sorunu bende de var. 3 kere indirdim değişen şey sadece farklı dosyalarda hata vermesi oldu.

Sobee'den yeni oyun...

« Yanıtla #32 : 03.04.2008 17:50:31 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
indirdiğiniz dosya boyutları hep sabit mi? her indirişte farklı dosyada hata vermesi bana sanki her seferinde farklı bir yerde downloadın broken olmuş olduğu hissini yarattı. download manager kullanıyor musunuz indirirken?

Sobee'den yeni oyun...

« Yanıtla #33 : 03.04.2008 18:13:46 »
Hızlı düğmeleri aç

murqx

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skate;17698
indirdiğiniz dosya boyutları hep sabit mi? her indirişte farklı dosyada hata vermesi bana sanki her seferinde farklı bir yerde downloadın broken olmuş olduğu hissini yarattı. download manager kullanıyor musunuz indirirken?
hayır normal indiriyorum. dosya boyutları da sabitti sanki. sorunsuz bir versiyonu upload edebilirseniz iyi olur aslında?

Sobee'den yeni oyun...

« Yanıtla #34 : 17.04.2008 20:58:02 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Bir süredir girmemiştim oyuna, güncellemeleri indiriim giriim dedim. Güncellemeler inerken de explorer frameinden site üzerinde scroll ile dolaşıyordum. Bir an scrollü yana kaydırınca baktım wallpaperım gözüktü. "Ulan bu kadar da transparency olmaz ki çüş" dedim. Sonra dikkat edince farkettim, sayfanın kenarlarındaki background wallpaperıma ton farkının haricinde acayip benziyormuş. Alın size beni dumur eden görüntünün screenshotı.