Gönderen Konu: Youtube'a erisim engellendi  (Okunma sayısı 6316 defa)

Youtube'a erisim engellendi

« Yanıtla #15 : 21.01.2008 22:05:04 »
Hızlı düğmeleri aç

Psy_Chip

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
    • http://psychip.net

« Yanıtla #16 : 22.01.2008 23:43:05 »
Hızlı düğmeleri aç

endo

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.moldibi.com
Alıntı yapılan: vigo;16940
bence tüm internet kapatılsın. işi bilenler sadece internete girebilsin. bbs günlerine geri dönülsün. elite only olan hayatta kalsın. türk halkı aynen çekirgeler gibi yeni birşey bulduğu an onu yok edene kadar kullanır. internet ve bilgisayar bu kadar ayağa düşerse, her önüne gelen mp3, divx download ederse bu olur... hahha... en iyi işletim sistemi c64 os'dur. virüs warm spam yoktur. makineyi kapatmak için "shut down" diye bi seçenek yoktur direk düğmesinden açar kaparsın... hahahha aha hhaah ah ah.....

"alışmamış g*t'de don durmaz"... bu bakımdan "release your dons!"

hahahahha koptum :) "release your dons!" ahahahha..!
- endo of glance -

« Yanıtla #17 : 27.02.2008 12:20:34 »
Hızlı düğmeleri aç

ssg

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle

« Yanıtla #18 : 27.02.2008 21:05:14 »
Hızlı düğmeleri aç

ref

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
bu alınıan yasak kararlarına ttnet'in adeta atladığını, bayıldığını söyledi bir arkadaşım, biraz düşününce mantıklı geldi, düşünsenize 1 gün bile kapatılsa dünya kadar bandwidth'i kurtarıyorsun.

kim bilir, belki youtube'u mahkemeye verip duran ttnettir.

« Yanıtla #19 : 27.02.2008 23:45:08 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
ttnet kısa bir süre hizmet veren/verecek bir kurum değil. 3-5 gün daha az bandwidth harcanmasının uzun vadede ttnet'e getireceği hiçbir avantaj göremiyorum. ayrıca atladığınız bir nokta var. ttnet en çok kotalı internetten kazanıyor. eğer youtube kapatılırsa insanlar çok daha az kota harcar. Kota dolmayınca da ttnet mutlu olmaz. Yanlış bir çıkarım yapmışsınız.

« Yanıtla #20 : 15.03.2008 02:10:04 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
yine kapatıldı!!! bunlar resmen bizimle dalga geçiyor ve geçtiriyorlar. geocities de bayaadır kapalı. kimbilir daha neler neler kapalıdır. bu iş çığrından çıkıyor, müdahele etmek lazım. hiçbir ümidim olmasa da en azından kendimi tatmin etmek için adalet bakanlığına çok uzun bir yazı yazdım bu konuda. tabii ki göz ardı edilecek ama olsun en azından birilerinin birşeyler yapmasını beklemeden kendim elimden geleni yaptım.

« Yanıtla #21 : 15.03.2008 02:34:47 »
Hızlı düğmeleri aç

ssg

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ssg;16923
eger buna dur denmezse dns/proxy workaround'larina da cozum bulacaklar $upheniz olmasin.

dns workaround'una cozum bulmu$lar anladigim kadariyla.

ssg

« Yanıtla #22 : 15.03.2008 11:04:56 »
Hızlı düğmeleri aç

atiflz

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://izleyenkisi.blogspot.com/
ya gene mi kapatmis gerizekalilar. Bir de ne zaman oldu bilmiyorum ama bir ara imbd.com diye bir adresi engellemis(sahipsiz bir domain), yuce insan mahsun kirmizigulun buyuk saheseri calinmasin diye.

« Yanıtla #23 : 15.03.2008 14:36:46 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
bir an okurken imdb.com okudum kan beynime hücum etti. neyse imbd.com nispeten iyiymiş :)

« Yanıtla #24 : 15.03.2008 19:56:12 »
Hızlı düğmeleri aç

puNky

• Full Member
    • Profili Görüntüle
ne kadar acı, daha imdb'yi bile bilmeyen ilginç bir telekom şirketimiz var.

« Yanıtla #25 : 15.03.2008 20:35:19 »
Hızlı düğmeleri aç

ssg

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
yanli$ anlayanlar olabilir ben netle$tireyim: mahkeme imdb'yi kapatma karari vermi$ ama yazim hatasi yapilip imbd kapatilmi$. bu da karardan aylar sonra ortaya cikiyor.

« Yanıtla #26 : 16.03.2008 00:42:27 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
eşim şimdi detaylarını anlattı bana. kan yine beynime hücum etti. mesaja defalarca küfür yazıp yazıp sildim, o kadar sinir ettiler beni.

« Yanıtla #27 : 16.03.2008 05:53:16 »
Hızlı düğmeleri aç

coze

• Full Member
    • Profili Görüntüle
abi ... ama ama imdb'de illegal kopya olmaz ki nasıl yani ?

torrent sitesi mi sanmışlar imdb'yi ? öyleyse off ki ne off ...

imdb'nin kapatılmak istenip başka bir sitenin kapatılması da apayrı bir rezalet.

nutkum tutuldu, yorum yapamıyorum aziz bilader ...

« Yanıtla #28 : 16.03.2008 10:44:14 »
Hızlı düğmeleri aç

atiflz

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://izleyenkisi.blogspot.com/
Adamlar neyi kapattiklarini bilmiyorlar ki, en ufak bir arastirma, adresi bir kere tarayiciya yazip acilis sayfasina bakmak yok. Imbdyi kapatmak istemeleri de bunu gosteriyor, kapatamamalari da. Ben de eksi sozlukten okudum olayi.
« Son Düzenleme: 16.03.2008 10:51:30 Gönderen: atiflz »

« Yanıtla #29 : 16.03.2008 15:18:03 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
ışin aslını merak ediyorsanız, imdb harici kendi filminin (Beyaz Melek) illegal dağıtıldığı torrent sitelerini kapattırmış Mahsun Kırmızıgül. Hani sitenin kapatılması doğru birşey değil ancak bir yere kadar anlayışla karşılanabilir korsana karşı mücadele v.s.

IMDB'ye gelince... Tabii ki IMDB'de böyle bir olay yok. Onu da araya sıkıştırmaya çalışmış. Nedeni mi? Alın size filmi ile ilgili IMDB'deki birkaç yorum.

---------------------------------------------------------------
I don't believe i watched this., 26 December 2007
Author: irmakmor from Turkey

Today i watched this movie with two of my friends. It was an awful experience. I felt very sorry for Turkish cinema industry. Mahsun Kirmizigul said they spent 3 million dollars for this movie.
Movie was full of problems. Firstly, characters were one dimensioned. You cannot feel related to them. They do not seem like real life characters. Just a bunch of old folks who memorized their parts. Secondly dialogs were awful and meaningless. Director tried to give messages as if the person who is going to watch is an idiot. Thirdly, and most importantly movie has no pilot. No story is told. Because of this it looks like a compilation of sketches. Total waste of time.
Didactic propaganda... pure propaganda, 30 December 2007
Author: antisarikanarya from Edirne/TURKEY

This is not a cinema movie and Mahsun Kirmizigül isn't a director. I'm saying this for non-Turkish users. Mahsun Kirmizigul is a very famous singer in Turkey. He wants to make propaganda with this movie, because he's from the east region of Turkey. He praises in this feature the eastern people and shows the western people as degenerated. This one is not a movie. This one is pure propaganda. If you want to see a Turkish movie, don't watch this one. The dialogs are too easy. And the movie is cheesy, as a TV show can be. The success of the movie is because of the stars in it. Save your money and don't watch it. Mahsun thinks he is the Fellini of Turkish cinema. He thinks that he can direct well. But he can't. Don't watch it. Believe me!
disappointing and cliché, 25 February 2008
Author: hanim_k from Australia

I went to see this with great expectations and excitement but came away utterly disappointed. The 'east of Turkey has more moral fibre than the west' message was so obvious it was laughable. It was really really bad. The scenes with the ill treatment of the nursing home residents was pure cheese. And as for the endorsement by the Hospital Director of the brother who nearly killed the Orderly, how appalling. How implausible is the idea that she was not fired but sent back to work! The nursing home depicted looked like a cross between a mental institution, a prison and a transit lounge. Who has ever heard of parents being 'left at the door' of these places?? How absurd. And what could only be even more absurd? The nursing home takes them in without so much as a phone call or conversation as to why they are there! Do not waste your time by going to see this movie!