Gönderen Konu: Tribute to Hydrogen :)  (Okunma sayısı 6895 defa)

Tribute to Hydrogen :)

« Yanıtla #15 : 03.10.2007 13:58:18 »
Hızlı düğmeleri aç

endo

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.moldibi.com
Inanilmaz guzel!
Biraz gec de olsa ben yeni dinledim parcayi.. muhtesem!
Bu muzik icin bi demo yapilir desem abartmis olmam sanirim..
Ellerine saglik Drey!
- endo of glance -

« Yanıtla #16 : 03.10.2007 16:33:39 »
Hızlı düğmeleri aç

datura

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
Çok çok güzel bir parça olmuş hakkaten, yalnız Nightlord'un review'lar da uçuk be abi.. müzik review'larını okumaya doyamıyoruz kardeşim senin hep msx review yazman için müzisyenleri sürekli yeni release yapmaya teşvik etmemiz lazım:P
Hello, I'm a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.

« Yanıtla #17 : 05.10.2007 13:53:08 »
Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Bir de Aşık Veysel'in şöyle bir sözü var, Nightlord'un yaptığı review'ı tanımlamak için çok uygun bence.

Güzelliğin on par'etmez
Bu bendeki aşk olmasa

Drey parçasına hakikaten uğraştığımı hatırlıyorum Ns'06 öncesinde. Başka da çok bir şey hatırlamıyorum açıkçası. Partide yarıştı. Sonra, iki-üç güzel reaksiyon aldı (Flexi, Nightlord, Spritus (sözlü), Matt/Wow). Bir de Drey'e yolladım Amerika'daki. Bu beni mutlu etmişti çok.

ınsan üzerinde ne kadar çalışırsa çalışsın, ürettiği bir şeyin etkisini hissetmedikçe, bir süre sonra kendisi bile çok fazla üzerinde durmuyor.

Ardından 7d7'de Drey, tepkisini yaptığı hayvan gibi versiyonla verdi, vay be dedim. O an parçanın benim için değeri bir kaç kat katlandı. Eve gittiğimde, kendi versiyonumdan çok Drey'in versiyonunu dinler oldum. Çok müthiş bir duyguydu gerçekten. Nasıl da uğraşılmış, harika olmuş. Birebir bir çevirinin çok ötesinde, bir icranın olması gerektiği gibi, kendisinden çok şeyler katarak.

Ardından Nightlord geldi review yaptı ve bir daha hiç bir şey eskisi gibi olmadı:)
Herhalde iyi anlamak için 20 kere okudum. Ne benzetmeler yapmış. Genelde scenerlar, başkalarının ürünlerine yaptıkları yorumlarda en fazla "Cool" mertebesine çıkabilirler. O bile zordur. Çünkü sessizlik kendileri açısından çok daha cooldur(Ya da öyle zannedilir). Hele Nightlord ayarındaki (üst sıralara oynayan) scenerlar için bu çok daha seyrek gerçekleşir.

Yetenek, alçak gönüllülük, gerçekten dinleme, izleme-görme, kulak verme, anlama, tepki verme ve çok güzel ifade etme yetisi-bilinci çok az insanda bir araya gelebiliyor. (Discovery Channel reklamları gibi oldu)

şimdi Drey parçasının benim için anlamı 20x + 4^82 + 10^+23 mertebesinde. Bunu hesaplarken, normal şartlar baz alınmıştır.

Valla sağolun Drey ve Nightlord. Scene ona verdiğim onca şeyi(ya da verdiğimi düşündüğüm) ancak böyle geri verebiliyor.