the scene > music

birlikte birşeyler yapabileceğim tracker lar arıyorum

(1/2) > >>

horselogy:
ben bir melodi bulayım biri bas yazsın sonra davullar olmadı diye kavga edelim böyle şeyler yaşamak istiyorum.

Lord Henry Wotton II:
"Online jam session" denilen bir kavram moda bu aralar, malum bağlantılar hızlandı, alıyor vatandaş enstrümanını online arkadaşlarıyla yapıyor müziğini kaydediyor şip şak. Tracker programlarında keşke böyle bir özellik olsa (var mıdır yoksa? :)), online bir ekiple beraber "canlı" müzik yapmak, "sana da bass' ı veririz" diyebilmek online olarak :D

horselogy:

--- Alıntı yapılan: Lord Henry Wotton II;14668 ---"Online jam session" denilen bir kavram moda bu aralar, malum bağlantılar hızlandı, alıyor vatandaş enstrümanını online arkadaşlarıyla yapıyor müziğini kaydediyor şip şak. Tracker programlarında keşke böyle bir özellik olsa (var mıdır yoksa? :)), online bir ekiple beraber "canlı" müzik yapmak, "sana da bass' ı veririz" diyebilmek online olarak :D
--- Alıntı sonu ---

ilginçtir bende bunu düşünüyorum bikaç haftadır. linux da emacs diye bir text editor var (editörün allahı ama neyse) onunla aynı metin dosyasını aynı anda birçok kişi editleyebiliyor. biri server oluyor diğeri ona bağlanıyor herkesin kendine ait kürsörü oluyor vs. ben o programı kullanmayı çözemedim ama yapnlar varmış. buradaki bütün coder lar biraraya gelse böyle birşey hazırlayabilirlermi acep? yada açık kaynak kodlu bir tracker bulup ona online editing gibi birşey eklenebilirmi
?

Lord Henry Wotton II:
Valla olursa süper olur, grup halinde çalar söyleriz, coder abilerimize bırakalım sözü onlar ne diyecek. :)

skate:
Hmmm, aslında ilginç bir fikir. Open source bir tracker'ı modifiye etmek olabilir. Ama sıfırdan tracker kodlamaya gönüllü çıkacağı konusunda şüpheliyim, hele ki sırf bu iş için.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git