the scene > resident

Resident Meeting 22.4.2007

(1/3) > >>

tesla:
evet gene yaptık. "Resident Meeting 2"

Les sınavı ve Spritus'un çarşı izni aniden ertelenmesi sonucu katılım azdı. Spritus'un ne zaman izin alacağı son anda belli olduğu için malesef Ankara dışındaki tayfayı çağırma fırsatımız olmuyor.

Ama adının hakkını veren bir buluşma oldu çünkü sadece "2" kişiydik. :p

ışte fotolar  : Fotoğraflar
ışte meetro : Meetro 2

Not: Buluşmalar diye ayrı bir bölüm açılmış ama bir önceki Resident Meeting haberi burda olduğu için taşımadım, admin'ler gerekli görürlerse taşıyabilirler.

skate:
2 kişiye rağmen çok klas bir meeting ve meetro. Tebrikler. Spritus'un el çizimleri de çok güzel olmuş. Pixel olarak da görmek isterim bazılarını :)

vigo:
waaay süper olmuş... ya spritus, olm, ne ara yaptık o kadar resmi? hepsi süper görünüyor ellerine sağlık... keza, meetro da süper... sorunsuz çalıştı... Ankara rules diyorum... hatta spritus askerden dönmeden önce, şööle 1 hafta önceden anons etsenizde bizde günü birlik gelsek oraya... daha geniş bi meeting olsa?
cuma gece yarısı bineriz trene... muhabbet sohbet... sahah ordayız... meeting muhabbet filan... sonra cumartesi gecesi aynen back to istanbul/izmir/bursa/bilecik vs...

tesla:
Söylemeyi unuttum, Spritus'un dağıtım Ankara'ya çıkmış.  ıstanbul olmasını çok arzu ediyordu ama kısmet işte.

şu durumda Spritus 12 ay daha Ankara'da. Biz aramızda, her ay 1 meeting yapsak 12 meeting eder gibi sözleştik :) .

--- Alıntı yapılan: Vigo ---şööle 1 hafta önceden anons etsenizde bizde günü birlik gelsek oraya... daha geniş bi meeting olsa?
cuma gece yarısı bineriz trene... muhabbet sohbet... sahah ordayız... meeting muhabbet filan... sonra cumartesi gecesi aynen back to istanbul/izmir/bursa/bilecik vs...
--- Alıntı sonu ---

Buluşmaları ayarlayan Spritus olduğu için onun verdiği tarihe bakıyoruz. 1 hafta önceden belirlenebilirse çok güzel olur tabi, Ankara da toplaşırız.

PE&OAS:
yaa kusursa bakmayın abi, dandik bir kurs yüzünden gelemedim, haber vermeyide unutmuşum şimdi aklıma geldi meeting olduğu :) .

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git