Gönderen Konu: Ham ve StingRay hakkında  (Okunma sayısı 1836 defa)

Ham ve StingRay hakkında

« : 10.03.2007 04:00:46 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Amiga coding olayına ilgimin artmasından ötürü ircnet'deki #amigascne (aynen böyle yazılıyor, yazım hatası yok) kanalına uğradım bi. Önce Alien'ı gördüm ve bit kardeşliği içinde tatlı bir sohbetimiz oldu. Alien gittikten sonra kanalda asm-one kullanmayı bilen adam olup olmadığını sordum, bana Ham'i tavsiye ettiler, o sırada StingRay ise kendisi görüp atladı muhabbete. Her ikisiyle de sohbete daldım. ıkisi de TR scene'i yakından takip ediyorlar. Vigo'ya bol bol selam söylendi her zamanki gibi :)

Bana inanılmaz yardımcı oldular, tüm sorularımı yanıtladılar. Ayrıca GP2X ile de çok ilgileniyorlar ve ülkemizdeki ilgiden çok hoşnut olduğunu söylediler. Ham, 4k bir GP2X demosu kodlayacakmış yakında. Bronx'un GP2X demosunu da her ikisi de çok beğenmiş ancak demonun package'ının çalışmamasına kıl olmuş. En azından pouet'e yorum yazarak bir açıklama yapabilirlerdi diyor haklı olarak.

Sadede gelelim, uzaktan tanıdığım ve scene'de yayınladıkları şeyleri takip ettiğim bu scenerlarla yalnızca text ortamında bile acayip kaynaştık. StingRay 7D7'ye gelebilme ihtimali olduğunu söyledi v.s. Yani neymiş?

StingRay
Ham

ve

Software Failure
Scoopex
Scarab

kardeşmiş, dostmuş :) Scoopex zaten öyleydi de diğerleri de eklendi işte benim adıma ;)

Ham ve StingRay hakkında

« Yanıtla #1 : 10.03.2007 17:49:34 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
stingray süper kankadır... aslen scarab sonra scoopex ci dir... özellikle amiga coding diyince iki eli kanda olsa hemen yardımıcı olur...

Ham ve StingRay hakkında

« Yanıtla #2 : 11.03.2007 00:43:41 »
Hızlı düğmeleri aç

kasa-demo

• Full Member
    • Profili Görüntüle
siz de bir kanal açabilirsiniz

Ham ve StingRay hakkında

« Yanıtla #3 : 11.03.2007 11:21:40 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
3 senedir efnet de kanal var ama ne yazıkki telekom dan gelen tüm ip'ler BAN'li olduu için ne EFNET, ne IRC net e kimse giremiyor

Ham ve StingRay hakkında

« Yanıtla #4 : 11.03.2007 16:15:41 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
aslında almanya'daki server'ıma bi irc-proxy kurabilirim; böylece #amigascene gibi kanallara forum üyeleri takılabilir... hmm şunu bi araştırayım, nasıl yapılır falan.

Ham ve StingRay hakkında

« Yanıtla #5 : 11.03.2007 22:25:28 »
Hızlı düğmeleri aç

kasa-demo

• Full Member
    • Profili Görüntüle
irc yasağı konusunda kimlere teşekkür etmem gerektiğini bile bilmiyorum
ne işin olur spam yapmak için o kadar bot açarsın
tüm dünya illallah dedi resmen
sonu Türk Telekom ip adreslerine gelen yasak
oldu mu
değdi mi
yeter mi

Ham ve StingRay hakkında

« Yanıtla #6 : 11.03.2007 23:51:14 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
yasak yalnızca bağlanmayı zorlaştırıyor ama tamamen engellemiyor. proxy'e falan gerek yok. en basit şekliyle mirc indirip, ircnet'in avrupa serverlarına bağlanmayı denerseniz 2 dk içinde birine bağlanıyorsunuz. geçen gün ben böyle girdim defalarca. mesela geçen gün rahatlık her defasında

irc.stealth.net 6668

burdan bağlandım. ama iki gün sonra deniyorsunuz burdan girmiyor da başka bir serverdan giriyor. ama sonuç olarak illa giriyor.

Ham ve StingRay hakkında

« Yanıtla #7 : 12.03.2007 23:06:55 »
Hızlı düğmeleri aç

kasa-demo

• Full Member
    • Profili Görüntüle
hadi burada neyse bir sürü diğer irc sunucusunda da durum aynı

due to massive abuse
due to massive abuse
due to massive abuse